Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Tygrys

Dost dobrý nářez,pokud nepočítám jejich první společnou jízdu na hudbu od Aerosmith. To už prostě hraničilo s nechutností. :D ()

Pirabin

Škoda toho kreténskýho sestříhání, jinak je to švanda a kdyby to tak kreténsky nesestříhaly a nevyhodili tak skvělý scény, který vysvětlujou nějakej děj bylo by to ještě lepší, ale tak 4 jen protože jsem viděl ty skvělý scény ve vynechanejch(Bůh ženhej macatejm DVD) ()

HappySmile

Sice Ferrellovky moc nemusím, ale tohle byl teda nářez. Při krasobruslařských kreacích těchhle dvou individuí jsem se válela smíchy. Doporučuju. ()

lekr

Výborná parodie na filmy se sportovní tématikou, která mě bavila opravdu královsky. Vtipy jsou prostě boží, krasobruslařské kousky promakané a o akci taky není nouze. Skvělá ujetá kravina!! ()

dezorz

Neviem cim to je, ale Will Ferrell vo filme znamena typycky americky priamociari niekedy az fekalny humor s neskutocnou davkou nenapadnej nadsazky. A to druhe, ta nadsazka, ta vacsine americkeho humoru chyba. Ako to robi? ()

Jino

Pro skopičiny Willa Ferrella mám slabost už od dob Noci v Roxbury. A tak jsem celkem spokojen i s tímto snímkem, i když se nejedná o bůhvíjaký klenot, ale dá se říct že to ujde. Dal bych 2 hvězdy, ale Will je můj oblíbenec a jeho vtípky jsou super, takže za 55%. ()

marcek

Rekl bych normalni komedie s Willem Ferrellem, smejete se tam jenom tem traparnam, ale byli tam i momenty, kdy mi naskocila husi kuze a za to davam 4 hvezdy ()

Vojťas

3* ale nakonec dávám jen z úcty k Ferrellovi, bez kterého by to bylo hooodně špatné! .... Z jeho nejnovějších komedií mi přijde lepší RICKY BOBBY (i když ani to nebyl bůh ví jaký zázrak)! .... A chtěné 2* tam skoro byly proto, že jsem 2 dny před tím koukal (shlédnuto poprvé) na LEDOVÉ OSTŘÍ 1 a 2 a tahle parafráze skotačení mi prostě tolik nesedla! ..... Ovšem taková ztráta času to zase nebyla, takže přecijen nechávám 3*! ()

shyster

Wille prosím tě netoč už ty ztřeštěné komedie ze sportovního prostředí. Vždyť se jen opakuješ dokola a není to vtipný. Nejlépe ti sedí epizodní role ve filmech tvých kamarádů (Ben Stiller, Vince Vaughn atd.). Nedokážeš prostě utáhnout celý film. Je to škoda. Tvůj zprávař byl vynikající. ()

bogomira

Teda sám jsem překvapenej, jak dobře jsem se bavil u týhle ujetý věcičky. Snad poprvé mi nevadil Ferrell a co víc, on podle mě tenhle film "dělá". Některý gagy jsou megahustý, jiný míň, ale celkově se to fakt povedlo. ()

Petoss1

Strelené a úchylne! Ferrell je cvok a jeho brodenie sa spod ľadu geniálne. Naozaj som to nečakal, sympatická komédia, ktorá si robí prču sama zo seba a pritom bez akéhokoľvek nutenia. Kto nechce, nesmeje sa, ja som sa smial. 75% ()

Elyssea

Ďábelsky vtipná komedie z krasobruslení. Když se dají dohromady dva tak odlišní krasobluslaři, nejde z toho vytvořit nic jiného, než silná komedie. Na nejnebezpečnější figuru jménem Železný lotos dlouho nezapomenu..... Will Ferrell se neprojevuje tak vulgárně jako obvykle (i mimicky se drží v normálu) a Jon Heder mu velmi dobře sekunduje. ()

Kolty a magie

Kolty a magie