Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Jeand´Boa

Farrell je blázen a hraje ve filmech, od kterých už předem musíte čekat určité provedení...a parodie není zrovna lehký žánr, proto musíte ocenit, pokud jsou některé z nich alespoň trochu zdařilé...Parodii proto potřeba podporovat, proto dobré hodnocení... ()

sarkareifova

Tak u tohohle vždycky umírám smíchy. Je to naprosto úžasná komedie. Nejzábavnější jsou pasáže když spolu trénují ve skladu. Nemusí moc Katie, byla taková nijaká. Dělala chudinku a otročila sourozencům. Nejnapínavější je jednoznačně konečná scéna, když se pokoušají udělat železný lotos "obráceně". Parádní komedie, na kterou se dá koukat pořád dokola. ()

Razzor_82

"Tihle borci by probudili snad i mrtvolu." Klasický americký oplzlý humor. Will Farrel dost přehrává a po letech jde o suchý typ humoru v kostrbatém a nezáživném ději. 4/10 ()

E lan

Lehká komedie plné sice hrubého, ale jinak dobrého vtipu. Kdo má rád Ferrella, ten si pošmákne ještě víc. Triky jsou někdy zřejmé, ale o to tu nejde. Nakonec člověk opravdu trne nad tím rozhodujícím skokem a to je dobře. Navíc DVD je tak napěchované zásadními vystřiženými scénami, že to vystačí na další půlhodinu velmi dobré zábavy. ()

haWranka

Takhle šíblou komedii jsem neviděla už hezky dlouho. Ale, panebože, já byla mrtvá smíchy! Humor tohodle filmu mě odrovnal a Will Ferrell exceloval jako málokdy. Já mám krasobruslení ráda a tohle byla parodie na všechno, co se tam bere vážně. Zároveň taky parodie všech filmů na podobný téma. Chachá, pobavila jsem se. ()

Camarro14

Jo, jo! Jedem do Montrealu, k****! Joooooo! :))........Užil sis to Stockholme? Já teda jo, jdem na cigáro !! :D....bomba, dlouho jsem se tak nenasmál ;))) ()

dessa odpad!

Komedie s Willem Ferrellem jsou opravdu trapné, nesympatická vyžraná bečka bruslí na ledě se svým kamarádem, ha, ha, ha. ()

Primavera

Nechutne som sa zabavila! :-) Na rozdiel od niektorých komédií, ktoré sa hrajú na srandu a ja netuším, na čom sa mám smiať a smiech je tam braný veľmi vážne, tuná sa to na nič nehrá! Je to uletené, šibnuté, bláznivé, nereálne a preto šialene odviazané, provokačné, zábavné, nespútané ... Železný lotos je skvelý krasokorčuliarsky kúsok, budem ho trénovať celú zimu, keď aj sama, bohuotcuprisahám! :-) ()

DarkoCohen

Sice moc nechápu, co přesně dává střízlivému člověku tenhle typ komedie, ale já se po pár pivkách bavila ohromně. Originál patří mezi mé nejvíce zkouknuté filmy vůbec, a tak jsem čekala, že bude obtížné zaujmout mě jeho parodií. Ale povedlo se. Jelikož do krasobruslařského řemesla celkem aj vidím, tak mi samozřejmě neuniklo pár absolutních nesmyslů, ale i tak je můj celkový dojem až nečekaně pozitivní. Až nebudu s kámoši roupy vědět coby, tak se rozhodně kouknu znova. Btw: koho by v Napoleon Dynamite napadlo, že ten retard bude tak přesvědčivě ztvárňovat partnerku ve sportovní dvojici -) ()

for-com

v některých chvílích už trochu moc přepálené, každopádně se řadí mezi ty povedenější parodie a u pár scén jsem se opravdu od srdce zasmála:) oba hlavní představitelé byli skvělí:) ()

Zevon

Naivní, průhledná a předvídatelná marmeláda. Pablbský humor dumb and dumber mi nikdy nesedl, jediné, co mne upoutalo je skutečnost, že tohle je opravdová úroveň vkusu většiny americké populace. ()

m_a_c_a

Komedie se zaběhnutým schématem, naštěstí s vkusně vybranou dvojicí hrdinů (už jenom, když vidím ty xichty, tak se směju...) a několika hláškami, které mě opravdu dostaly... ("to není hřeben, to je Verticoli, vyroben ručně z ilegální velrybí kosti...") 75% za pár příjemně strávených večerů. ()

Shrekito

Spolu s Bratry z donucení asi nejzábavnější film s Ferrelem v hlavní roli. Nejvíc, ale vládnou záporáci Arnett a Poehler, který jsou snad ještě úchynější než hlavní pár a to je co říct. Jo a ještě bych zapoměl Chazz Michael Michaels je krasobruslař :-D ()

Nekroskop

Viděl jsem už lepší parodie nebo povedenější komedie od lidí kolem Frat Pack, nicméně jsem se skvěle bavil, Will Ferrell je prostě záruka dobré zábavy. ()

Kolty a magie

Kolty a magie