Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

ondra.p

Nejvíc mě na tomhle film baví, jak moc vážně se tváří, přitom nakládá všemu a všem. Prostě správná parodie se vším všudy. Pamatuju si, že když jsem Ledově ostré viděl poprvé, tekly mi slzy od smíchu. 100% ()

katakomb

Docela zábavná blbina, parodie, komedie, která ani moc neměla tendence sklouzávat k trapnosti a kýči. Bylo to, pravda, absolutně předvídatelné (zvláště pokud člověk viděl Ledové ostří), místy zveličované a přehrávané, ale podle mě pořád v rámci žánru a pořád ještě vtipné. Asi dost záleží na momentálním rozpoložení, ale já jsem se vlastně za celou dobu nenudil a když bylo proč, tak jsem se bavil, a to je u komedie to, proč si to člověk pustí, takže za mě úspěch. ()

martasek

Velké zklamání. Nejen, že to vůbec není tak úchylné jak by mohlo, ale hlavně je to hrozná nuda. Jona Hedera nemám rád, do Frat Packu by se neměl cpát. Jediné co mě potěšilo byl slizký Wiliam Fichtner. 30% ()

marocco

Co je to Vybíjená a kdo je to Zoolander ? :-) Will Ferrell sa prekonáva a táto rola mu skutočne sadla, Jon Heder skvele sekunduje a Železný lotus je dokonalá čerešnička na záver. ()

Fyrefly

Je to moc dobrá komedie u které se člověk zasměje.Dvojce Will Ferrel a Jon Heder je velmi dobrá, jiné herce si v tomto filmu představit nedokážu.Jen herečka Jenna Fischer při akci v pokoji s Willem F. mi přijde falešná.Normální člověk by se určitě tak smutně a zároven vesele netvářil. No co dodat režiséři odvedli dobrou práci .Po dlouhé době komedie na kterou se dalo dívat. ()

tulkas

Film který určitě musíte vidět. Will Ferrel ve své životní roli (nepočítám-li Zprávaře) - stupidní víc než obvykle a "Terapie sexuálně závislých" je třešnička na dortu. Plachý Heder, skvělí záporáci Arnett a Poehler, moje oblíbená Jenna Fischer a v cameo roli Luke Wilson. Nemůžu dát jinak než maximální hodnocení. ()

Drobeczech

Celkem vtipná komedie od dvou krasoblusrařích. Trošku šílená, hlavně ten konec ale to jsou skoro všechni filmy s Willem Ferrellem. ()

BillyBob

Já toho Ferrella prostě zbožňuju :) Pro mě je to v současnosti král komiků. Jinak film dobrý, líbily se my hlavně herecké výkony, které to celé docela zachránily. ()

towlee

Tak tohle byl mazec! Kmedie s Ferrellem mám hodně rád, a tahle bude asi jednou z mých nej. Film si dělá srandu nejen z krasobruslení, ale předebším ze všech možných sportovních dramat, které jedou jedno vedle druhé podle stále stejné šablony (ta schematičnost a předvídatelnost zde byla opravdu chtěná). Film ani na chvíli nenudí, neustále je servírován jeden vtip za druhým, a já se u toho vážně královsky bavil.... I dont want to miss you, Jimmy :) ()

BigBen87CZ

V poslední době Willu Ferrellovi přicházím na chuť ... a to pořádně ... ani Ledové ostří není vyjímkou ... až začínám přemýšlet, že si znovu pustím Anchormana, který ode mne sklidil tvrdou kritiku ... ()

Ludva

[2010-02-07] * Will Ferrell mi není sympatický, přestože vždycky zahraje skvěle. Tady své nadání opět potvrzuje. Naprosto debilní dialogy, gagy, situace, vše zvládá (nejen on, ale prakticky všichni) s naprosto kamennou tváří, jako kdyby to opravdu myslel vážně, a hlavně nepřehrává. Nebýt přehnaného sourozeneckého páru, byli by Ledově ostří za plný počet. * Jen málokterá žena dokáže bruslit tak romanticky jako on. ()

senoritar

Nejlepší komedie, co jsem z poslední dobu viděla. Ze smíchu jsem prakticky nevyšla. Oba hlavní představitelé se vyloženě povedli. ()

Kolty a magie

Kolty a magie