Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Fawkes

Film, který bych rozhodně pracně nevyhledával, ale ze zvědavosti jsem ho shlédl když běžel v telce. Jedno shlédnutí vážně stačí. Jednoduchá zápletka a pár vtipných momentů tak akorát stačí na dvě hvězdičky. (40%) ()

Nerd4Dreaming

Netradiční prostředí je pro tuhle komedii velký plus. Čekal jsem píčovinu ale na poměry americký komedie mi to nepřišlo špatný :) Hlavní dvojice má mezi sebou to správný vtipný "napětí", chemii.. Stojí za shlédnutí ! ()

KNTRFKT

Will Ferrell je prostě správný blázen, který se nezastaví před ničím. A já filmy s ním prostě miluju. Zaručeně pobaví, ať už je to talentem pro to, udělat z čehokoli naprostou frašku, nebo smyslem pro detail. Když nevím, co říct, tak se svlíknu. Ledově ostří ale zasahuje trochu nad rámec obyčejných ptákovin, které Will obvykle točí, snaží se tu o příběh, " No one knows what that means but it´s provocative. No It´s not..Gets the people goin´." ()

Wallis3

Je to kravina jak sloní ucho! Ale, u ledový tříště, já se bavil! ,, Musím vám nastřihnout kalhoty." ,,Jo, ale začněte u rozkroku, tam je lepší přístup." ()

Rathalos

Co cakat od filmu,kde hraju Will Ferrell a Jon Heder a este k tomuto s takouto tematikou,jasna komedia,pri ktorej sa clovek bude smiat...:-) ()

baiskon108

Komedie všech prdelí – krasobruslařská dvojka i po několikátém zhlédnutí stále baví a baví. Jejich odlišná povaha je základní kámen všech ftipů, které mi neskutečně sedly. ()

Xatrix

Mam Willa Ferrella docela rad, ikdyz nepochybuji o tom, ze by mu slusely spise "normalni" role (viz Stranger than Fiction). Ale zpet k filmu. Mame tu klasickou taskarici, tentokrat z ledove plochy a Ferrell se tentokrat vyzbrojil sidekickem - Jonem Hederem. Klasicky pribeh o dvou rivalech, kteri se nakonec usmiri a dojdou k vitezstvi je protkano prijemnymi forky (ikdyz na komedii je tp krapet malo) a dvema bneskutecnymi krasobruslarskymi sestavami notne doplnene triky. A tyto sestavy opravdu stoji za to. Ano, je to velmi prvoplanove, ale misty opravdu zabavne a zvlast prvni "kombo" jsem si opravdu uzival. Film by si zaslouzil vetsi spad, ale i tak jej hodnotim pozitivne 7/10 ()

Hovado

Ledově ostří to je hustej název, kterej tuhle bláznovinu vystihuje. Film ubíhá v příjemném tempu. Možná některé rozhovory jsou trochu nudné, ale další povedené gagy to zaplácnou. Zajímavý námět, dobří herci, hustý kecy, ale nejlepší to není. ()

Blondak80

Čekal jsem za bránici chytající zábavu alá "Vybíjená", jenže ta se za celý film tak nějak nedostavila. Ale upírat tomuhle moovku své kouzlo bych jistě nechtěl. Zajímavé prostředí a herecké party, kterých se hlavní hrdinové chopili "chlapsky".(tedy né všichni :o) Škoda jen, že tu dějovou linii by dokázalo hravě předpovědět 9 z 10 filmových fandů. ()

bernajk

Ze zacatku to byla velmi slibne se vyvyjejici komedie, ale scenarysti nevyuzili potencialu zapletky. Konec je vylozene spackany. Mohla to byt vynikajici komedie, ale skoda nevyslo to. I tak to neni zas nic hrozneho taky diky Ferrellovi. ()

bolf!k

Pár vtipnejch scén tuhle komedii nemůže vytáhnout s průměrnosti, do který ji posadil stokrát ohranej příběh. ()

illy.cz

Tak jsem se už dlouho nezasmál. Parta z Frat Packu má prostě na komedie talent a v současnosti jim na tomto poli nemůže nikdo ani zdaleka konkurovat. Prcičky jsou s přibývajícími díly čím dál tím trapnější a Sandlerovky jsou jen velmi průměrné. U filmů od této party máte jistotu, že film bude dostatečně ujetý a budete se smát od začátku dokonce. Samozřejmě pokud se budete na Ledově Ostří dívat s více lidma, užijete si ještě více. Will Ferrell je prostě král komiků a nikdo ho ještě opravdu dlouho z tohoto trůnu nezesadí. Stejně dobré jako Vybíjená a Zoolander. ()

Biopler

Aby sme zabili nudu s kamošmi, tak som si na ich naliehanie pozrel toto béčko. Smer akým sa pohne dej som vytušil hneď na začiatku. Bolo tam málo srandy, jediná pecka bol krkolomný axel, čoho dôsledkom bolo odseknutie chlpu korčuľou jednému z hlavných hrdinov :). Ináč nuda film. ()

Torgal

Skvelá komédia v štýle legendárneho Zoolandera, ktorá takmer dosahuje kvality svojho vzoru. Potrhlých nápadov (na čele s "Železným lotosom") je tu rovnako ako v Zoolanderovi celá noša a ústrednej dvojici to tiež spolu výborne klape. Vďaka striedmej stopáži má film veľmi dobré tempo a človek sa baví v podstate neustále. 8/10 ()

pepa3rd

Podle mě tahle komedie ničím příliš nevybočuje z řady průměrnýcjh parodií. Není to tak v pozitivním ani v negativním slova smyslu. Rozhodně ale vybočuje z řady podprůměrných parodií a tak tu naštěstí nenajdete například laciné nechutné fekální scény, takže tohle dílko bez problémů stráví i slabší nátury. Pozor jen na jednu drsnější scénku z Korejské lidově demokratické republiky, která mě ale tak překvapila, že jsem se vlastně musel smát :). Skoro by si film zasloužil i třetí hvězdičku, ale na druhou stranu, nebavil jsem se zase až tak dobře, abych si chtěl tohle dílko někdy pustit znovu. 50 % ()

Kolty a magie

Kolty a magie