Když se dva krasobruslařští rivalové Chazz Michael Michaels (Will Ferrell) a Jimmy MacElroy (Jon Heder) na mistrovství světa znemožní v trapné rvačce, přijdou o zlaté medaile a navíc dostanou doživotní zákaz krasobruslení v mužské kategorii. Nyní, po třech a půl letech, našli skulinu v pravidlech, která jim umožní znovu soutěžit. Pokud totiž dokáží odložit vzájemnou nevraživost stranou, mohou se o medaili utkat společně – v soutěži párů. (Cinemax)

Boudyy

Docela dobré. Klišovité, zato zábavné. Ferrel mě potěšil, role mu docela sedla, Heder je v těsném závěsu za ním. Klasický příběh o sportovcích, ničím nevyčnívající z řady tuctových scénářů o pádu na dno a vzestupu zpátky na vrchol. I tak jsem se bavil a ostatní určitě taky. Proto čtyři hvězdy. ()

helrohir

Ale áno, pár krát som sa z chuti zasmial, ale inak je to len jednoduchá "pitomoučká" komédia z pre mňa neatraktívneho prostredia krasokorčuľovania. ()

PAVLIS

Trochu gay úchylárna plná zlých nebo podivných magorů, takže nic pro citlivější jedince. Mně ale styl humoru sednul. ()

Vykuk

Americká, ujetá ptákovinka a trochu úchylárna, ale celkem pobaví, když není nic lepšího nebo jste tomu právě naladěni:) ()

Gamekeeper77

Film tohohle ražení nejde hodnotit podle klasických měřítek a jeho uměleckých hodnot, ale podle množství zábavy a smichu, který vám poskytne a tohle je prostě nářez jako prase! Jenom si vzpomenu na to hovado Ferrella a jeho grimasy a hlášky a musím se smát. Natož pak když to vidím, to se můžu potrhat. Tenhle humor, to je zkrátka přesně moje krevní skupina. 90%. ()

Vera2613

Dobrá oddychovka ktorá pobaví. Nemusí to sadnúť každému pretože humor je tu dosť strelený. Herci super Will Ferrell ma tu bavil ako v takmer každom filme a Jennu Fischer bolo príjemné vidieť aj inak ako moju milovanú Pam z The Office. P.S. Hlavné mužské postavy sa volajú Michael a Jim čo ma ako veľkú fanynku officu pobavilo. ()

knihovna

Tady to někdo přirovnával k Vybíjené - tak to tedy ani náhodou. Tohle je Ferrellovina jak vyšitá a tím pádem to není moc vtipné. Prostě Ferrellovina. ()

PlayEasy

Sportovní filmy zbožňujeme. Blades of Glory je ovšem spíš extrémně zábavný a každým coulem trefný úlet, který neochvějně dokazuje, že když se Will Ferrell (jednou za velmi dlouhý čas) v nějaké roli najde, hraje jak bůh! 80% ()

Miloško

Prvým prekvapením bol debilný,zmätočný český preklad (v roku 1992 bolo hitom Ledové ostří). Asi len distributor vie prečo preložil Blades of Glory ako "Ledově ostří". K filmu len tolko, že je to typická americká komédia plná klišé o páde a vzostupe hlavných predstaviteľov,tentokrát zasadená do prostredia krasokorčuľovania. Proste,veľakrát videné. Celý film som vedel ako to asi skončí. Netvrdím že to bolo zlé, ale že by som sa neako smial,to sa nedá povedať. Privítal by som ešte viac humoru. Herecká dvojica Ferrell-Heder tiahla tuto komediu,ktora sa nakoniec do kín nedostala,čo je tiež nepochopiteľné v porovnaní z inými brakmi,ktoré sú v našich kinách. ()

benyy

Veľmi príjemný filmík, pripomínal mi Kokosy na snehu, keby nebolo primitívnych záporákov, bol by to typický film 90. rokov, napriek tomu veľmi pripomenul staré zlaté časy jednoduchých oddychových filmov:) ()

sirrgulo

Další z Ferrellových místy stupidních komedií. Přesto jsem se docela bavil, i když vtipy zas až tak vtipné nebyly. Ústřední jednopohlavní pár však docela válí. A i když i zde jsem se dočkal spousty vtipů, které překročili pomyslnou hranici mezi snesitelným a trapným, tak jsem u filmu dokázal vydržet až dokonce. Závěrečná jízda pak vůbec nebyla špatná a stejně tak několik chytrých hlášek, kterých sice bylo podstatně míň než vtipů, ale vždy překvapily. Jako třeba ta s Armstrongem. ()

Idealista

Jsou zde vymakané scény s krasobruslením kterých by tu mělo být daleko víc ( prvních 15 minut super ! ) . Čas mezi krasobruslením není plně využitý . Nebýt J. Hedera tak se nedívám protože "výkon" W. F je standarní ( nemastný-neslaný, trapný ) . Podle mě "souboj" L.O a Vybijené končí remízou ( lepší sportovní scény mají L.O a mimo sportovní s. vede Vybíjená ) . PS : už konečně by někdo mohl přijít z něčím jiným než jsou scény se sekáním hlav,rukou viz. L.O, Zprávař , T.Bouře . I ty s. s upalovaním jsou pořád dokola ( u mě vede ta ze Zolendera ). ()

Toumyk

Rozhodně velmi dobrá komedie, Will Ferrell zpravidla nikdy nazklame, ale velmi pěkně hrál i Jon Heder. Zkrátka vhodný pro dlouhý zimní večery, tuna zábavy za málo času. ()

Kolty a magie

Kolty a magie