Skupinka kamarádek společně slaví Vánoce. Bohužel v domě, kde před patnácti lety došlo k tragédii. Legenda vypráví, že malého Billyho zneužívala vlastní matka. Zamykala ho ve tmě na půdě a dolů směl jen o Vánocích. Když zjistil, že Santa Claus není, brutálně zabil svého otčíma, sestru i nenáviděnou matku. Znuděná děvčata vytrhne z vánoční pohody nejprve několik obscénních telefonátů. Později začne jedna po druhé mizet. Mrazivý sváteční večer a nezvaný host, který si přišel splnit své nejtemnější sny... (Intersonic)

st4nford

Nebýt toho sexy ženského obsazení, tak na ten film asi nekouknu. Ikdyž Glen Morgan na mě svou scenáristickou prací velice dobře zapůsobil u Akt X, Milénia i Nezvratného osudu. Katie Cassidy, Mary Elizabeth Winstead a Crystal Lowe jsou prostě krásky dobré jako víno, radost na ně jen koukat. Originální film jsem neviděl, takže na tento remake jsem koukal s čistou hlavou a děj taky není úplně špatný. Je to napínavé. místy i zábavné a ty krásky, co ve filmu hrají jsou prostě úžasné. Minimálně za ně si zaslouží 5 hvězd! ()

Tonička odpad!

Odpad už jenom za to, že v tomhle filmu se nehraje ani na pořádné ohledání mrtvol... A ty pak zase lezou z funebráckého pytle ven. Fakt stupidní. Nebo sci-fi :-) ()

Naranyan

Jednu hvězdičku za některé gore záběry a jedinou lekačku, která mě opravdu překvapila a šokla, což bylo způsobeno lehoulinkým poklimbáváním, víc ani ťuk. ()

Vital

Spíš jsem čekal,že bude mít víc prostoru ten kluk a jeho život ještě jako malej až pak do dospělosti,takže potom přišlo akorát zklamání z 5 minutového bloku zpátky do minulosti.A film ani sám o sobě nenabídne nic nového,divákovy akorát pěkné baby,které jsou fakt pitomý a ani vám jich nebude líto vidět je umírat,časté lekačky a a sem tam ta vražda,slabota. ()

Lonna

já ani nevim, co k tomu dodat....prostě blbost, ve který jenom nesmyslně umíraj štíhlý, hezký holky,který zcela předvídatelně dělají všechno, co se v takových situacích nedělá...po půlce filmu jsem to popoháněla na konec,kterej mě ani nepřekvapil a po "shlédnutí" jsem film hned hodila do koše. Díky, nikdy více . ()

Mc.Flurry

Inu proc ne. Taky jeden z malo filmu co nosi nalepku horor naprosto pravem. Bylo tam par nechutnejch scen takze proc ne mozna to mohlo bejt trochu propracovanejsi ale tak dejme tomu. ()

uprchlice

I když jsou "Černé Vánoce" pouze remakem, tak si myslím, že nepatří k těm nejhorším. Je fakt, že stopáž je opravdu krátká a tudíž vraždy si moc neužijete, ale i přesto to není tak zlé. Zaráží mě ale, že režisér a scénárista Glen Morgan, který napsal scénář k seriálu "Akta X",k "Nezvratnému osudu", nebo k "Nezvratnému osudu 3", nedokázal napsat dobrý scénář i k "Černým Vánocům"! Je to škoda, protože lepší scénář by filmu pomohl, když to ostatní ostatní za moc nestojí. Kdybych měla porovnat remake s originálem, tak je jasné, že originál je lepší. Zatímco v remaku se holky baví o Santa Clausovi a přemýšlí nad tradicí Vánoc, v originále je to jiná jízda! Vyděsí Vás úplně všechno. Vrah je mnohem strašidelnější a v jedné scéně, kdy uvidíme jeho oči, je to fakt nářez! Oproti tomu remake rozhodně nevyděsí. Vraždy jsou krátké. Jen vidíte oční bulvy i tvář vraha (zatímco v originále nevíte, jak vypadá do samotného konce). Myslím si, že je to škoda. Žádný moment překvapení v remaku určitě nečekejte, protože totožnost vraha je prozrazena už na začátku. Potěší to ty, kdo neviděli originál, ale jinak si myslím, že remake je na slabé úrovni. ()

chaosteory

Oba počiny, jak originál, tak tento remake nejsou vrcholná díla (origoš místy nudí až běda a tohle je zase málo hororové), ALE! Ale je tu něco, čím si mě získal víc remake. Má prostě lepší vánoční atmosféru. Jasně, především je to horror, když už je ale na svátky, tak se vším všudy. Koledy zní nepřetržitě celý film, sníh, výzdoba a do toho vraždy jako by se nechumelilo. K dobru mluví o dámské obsazení, na než se dobře koukalo. Škoda že se k vánočnímu duchu nepřidal i duch děsu. Sice se spotřebávájí pytlíky o sto šest, ale mordy nemají šťávu a tak nějak splývají. Dost velký problém jsou i "asi" nechtěné komediální prvky. Dítě napjatě očekává dárky a matka ho ironicky uzemní "Santa nepřijde, Rusové mu sestřelili sáně, je mrtvý". Po této hlášce a pár vyloženě vtipných vraždách mi na tvář putuje úsměv a film jako čistý horror u mě skončil. Vcelku slušný průměr, že by 24.12 místo Popelky? ()

Caesius S.

Tento remake se přímočaře zbavuje výhod původního filmu, je totiž postaven na mytologii kolem vraha. Žádná mysterióznost a kriminální zápletka, místo toho byly přidány prvoplánové nechutnosti a z tajemného výstavního psychouše se stává Michael Myers Vánoc. Celkově tak o 2 třídy horší film než originál. ()

vorel999

Nepovedený remake nepovedeného originálu, to nejhorší, co můžete udělat. Ach jo a já to musel vidět. Billy (vrah) nemá žádný pořádný a příběh a potom se tam plete jeho sestra, která vypadá úplně stejně takže je nemůžete rozeznat a vůbec nevím, kde se tam vůbec vzala. Vrah každému vytrhne oko a dá si ho do pusy ? WTF, k čemu to je ? Potom v koupelně Billy vyndavá dlaždice a pozoruje holku ve sprše. To jako maj v koupelně podlahu a pod tím už zem, nedává smysl. Opravdu nepovedený remake a pak jestě přijede sestra holky, která ani neodjela a má venku auto ? To si toho jako ta ségra nevšimla ? :D BOŽE A herecky možná tak pěkná Mary Elizabeth Winstead, která už má nějaké zkušenosti, jinak pár ječících holek a kluk, který si radši nechaj sníst oči. A u ňákých smrtí a ni nevidíte jak je zabily, jenom obrovskou louži krve, která asi těžko mohla vzniknout. Dávám 30% a ani nevim za co :D ()

Little_Sawy

Niceméně jsem čekala, že to bude horší, I když jsem neviděla předchodzí, tohle je celkem tiež unikátny. Retard Billy, kterej neznáša Vánoce, se šel pomstiť. Film se rozjel od začátku, takže jsem neumírala nudou, nepotřebovala si vyžehlit, napéct sušenky takže jsem byla ve střehu když se na scéne objevil Billy a začal vraždiť spolu s jeho sestrou, neboli dcerou. I když, vraždy mohli bejt brutálnější, ale i vydlabavání oči z důlku bylo celkem brrr. I když bych si taky celkem věděla představit Billyho hrát v Simpsnech...Barvu, na to měl. ()

Batemen

Naprosto průměrná vyvražďovačka. Nudný originál a ne o moc lepší remake. Díky přijatelné délce to lze dokoukat do konce ale tento slasher ničím nepřekvapí-přihlouplé osazenstvo domu a nesmrtený vrah, i když masový perníčky byly faln :-) ()

bee.el

Celou dobu jsem měla pocit, že se koukám na pokračování Scary Movie:-) Jsem asi úchyl, ale přišlo mi to tak parádně stupidní, že jsem chvílemi váhala, jestli to náhodou nemá být parodie... ()

Undertaker4

Velice naivní film, již podle názvu, kde vraždí muž se žloutenkou a je žlutý a ne černý. Jakožto naivní příběh a úmrtí (SPOILER – muž se dívá nejmíň minutu do díry, když z pod postele vyleze vrah, kterého hledá a zapíchne ho. Pak tady mám další příklad, který je stejně naivní jako když Červená karkulka vyblila vlkovi, kde bydlí babička. Našli jsme dívku bez hlavy, tak zavoláme policii, která odpoví, že může přijet nejdříve za dvě hodiny, protože jsou musejí řídit dopravu KONEC SPOILERU). Dále příběh je naprosto předvídatelný a ničím nepřekvapí. Hlavní herci jsou nudní, až trapní. ()

Torcida.hr odpad!

Horor? Ani náhodou! Ze začátku filmu ošklivé slepice, pak se z nich staly ošklivé ječící slepice :) ale horor to nebyl ani omylem... ()

Americký vlkodlak opět vyje na měsíc

Americký vlkodlak opět vyje na měsíc

30.06.2009

Samozřejmě v remaku. Hollywoodská studia už vyzobala snad všechny slavné hororové série, teď půjdou i po těch méně slavných. Americký vlkodlak v Londýně je sice žánrovou klasikou, ale zůstal spíš v… (více)