Bratři a sestry (TV seriál)

Brothers & Sisters

Bratia a sestry

USA, 2006, 111x45 min

Blake Neely

Dave Annable, Calista Flockhart, Rachel Griffiths, Ron Rifkin, Patricia Wettig, Sally Field, Matthew Rhys, Balthazar Getty, Kerris Dorsey, Luke Macfarlane, Rob Lowe, Emily VanCamp, Sarah Jane Morris, Ken Olin, John Pyper-Ferguson, Denis O'Hare, Peter Gerety, Emily Rose, Marika Dominczyk, Josh Hopkins, Jason Lewis, Steven Weber, Tom Skerritt, Nigel Havers, Eric Christian Olsen, Will McCormack, Danny Glover, John Terry, Beau Bridges, Matthew Settle, Luke Grimes, Odette Annable, Jon Tenney, Richard Chamberlain, Eric Winter, Matt Letscher, Jeremy Davidson, Treat Williams, Keri Lynn Pratt, Jay Karnes, Peter Coyote, Sonja Sohn, Tyler Posey, Evan Jones, Cara Buono, Michael Nouri, Marion Ross, Laura Jordan, Mitch Pileggi, Jayne Brook, Marin Hinkle, Michele Greene, Denzel Whitaker, Cheryl Hines, Sonia Braga, Cristine Rose, Michael Beach, Robert Kazinsky, Zeb Newman, Margot Kidder, Ryan Michelle Bathe, David Andrews, Joe Morton, Kay Panabaker, Parry Shen, Michael Adler, Paula Rhodes, Cotter Smith, Marguerite Moreau, Garry Marshall, Kasey Campbell, Chevy Chase, Kaitlin Doubleday, Alice Evans, Tyrees Allen, Suzanne Whang, Enrico Colantoni, Jenna Elfman, Barbara Eve Harris, Jonathan LaPaglia, Roz Witt, Elina Madison, Steve Gonzales, Betty Buckley, Ryan Eggold, Stana Katic, Thomas Kopache, Kathryn Meisle, Michelle Noh, Darcy Rose Byrnes, Dileep Rao, Joseph Julian Soria, Tamara Gorski, Nicholas Gonzalez, Susan Sullivan, Desiree Hall, David Clayton Rogers, Benjamin Ciaramello, Maja Hazen, Sarah Lilly, John Glover, Micaela Johnson, Michael Kostroff, Rick Worthy, Camila Greenberg, Kate Connor, Gage Golightly, Christopher J. Hanke, Crista Flanagan, Cristián de la Fuente, Bill Smitrovich, Maxim Knight, Phill Lewis, Brianne Davis, Christopher Thornton, Ann Cusack, Nicki Micheaux, Kathleen M. Darcy, Jesse D. Goins, Wendy Carter, Brian Lloyd, Anna Wood, Sarah Rafferty, Jessica Parker Kennedy, Paul Ganus, Jeryl Prescott, Ted Alderman, Debra Monk, Ruben Garfias, Ellery Sprayberry, Clark Gilmer, Amy Motta, Alex Ball, Perry King, Preston Davis, Judith Shekoni, Sophina Brown, Kevin Daniels, Romy Rosemont, Randee Heller, Deborah Knox, Amy Aquino, Susan Santiago, Brent Jennings, Jamie Martz, John Aylward, Bre Blair, Pedro Pascal, Hemky Madera, Jeanette Brox, Nicole Smolen, Jay Huguley, Brandi Burkhardt, John Benjamin Hickey, Andrea Savo, Michanne Quinney, Max Burkholder, Marc Halsey, Tina Huang, Chris Sheffield, Regina Saldivar, Stephanie Lemelin, Tom McGowan, Brennan Bailey, Kim Murphy, Christina Chang, Kathryn Zenna, Jerry Lambert, Chase Kim, Parvesh Cheena, Michael Hyatt, Maxwell Perry Cotton, David Burke, Robert Foxworth, Meredith Baxter, Robert Pescovitz, Elaine Kagan, Roxy Olin, D. W. Moffett, Joel Grey, Meghan Lynch, Alexandra Staden, Shelley Robertson, Greta Sesheta, Carol Kiernan, Cathy Ladman, Steven Anderson, Mitch Silpa, Justine Dorsey, Michael O'Keefe, S. E. Perry, Michelle Ongkingco, Dave Foley, Leonard Wu, David Brisbin, Luc Charbonnier, Gilles Marini, Dylan Larsen, Cody Longo, Mark Ricks, John Apicella, Ryan Devlin, John Prosky, Christopher Allport, Michael Shannon, Stephen Bishop, Sunkrish Bala, Pamela Dunlap, Rose Abdoo, Carmen Corral, Emily Chang, Diva Zappa, Tucker Albrizzi, Kathryn Bostic, Julia Vera, Tom Virtue, Henry Dittman, Juan Carlos Cantu, Andy Mackenzie, Jim Gleason, Steve Spel, Nick Nordella, Christian Keyes, Tymberlee Hill, Jackie Lyons, Lawrence Mandley, Tabitha Morella, Adrian Quinonez, Anne Betancourt, Dana Lee, Nasser Faris, Vera Miao, Sara Erikson, Scott Michael Campbell, Deidrie Henry, Janet Carroll, Ming Lo, Susan Chuang, Ed Moy, Damon Dayoub, Scott Klace, Patrick St. Esprit, Hilary Ward, Michael Dempsey, Malcolm Foster Smith, Elena Campbell-Martinez

Greg Berlanti

Toby Yates

Scénografie:

Scott Chambliss
  • danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (4) - 65. ročník (za rok) 2007, 66. ročník 2008 - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Sally Field, Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Rachel Griffiths(24.3.2009)

K tomu není co dodat. Kdo prožije s hrdiny všech 5 sérií díl po díle, nemůže být nic jiného než uchvácen a stržen návalem emocí. Smála jsem se, brečela, byla napjatá jak struna, prostě prožívala jsem to, co prožívala tato (dovolím si použít slova larelay, která to perfektně vystihla) dokonalo-nedokonalá rodinka.(26.12.2011)

• KIT.HL

Calista Flockhart po napadení botoxovým gangem....nebo amatérem ze seriálu Nip/Tuck.....první minuty a detail obličeje mě skutečně dostal....Vážně někomu trvalo víc jak 45 dílů než si toho všimnul?? A tak nádherná holka to byla. Přirozené stárnutí jí jistě nemohlo uškodit více.....Seriál nehodnotím...nesleduji.(2.10.2011)

• WANDRWALL

Viděl jsem jen kousek, ale to mi úplně stačí. Bratři a sestry nejsou pro mě.(28.5.2011)

Nesleduji pravidelně, ale když už na seriál narazím, podívám se. Je to jako u všech seriálů, jeden díl Makovej a druhej bléé.(29.5.2014)

• - Robert McCallister (postava, kterou v seriálu hraje Rob Lowe) bylo jméno hlavní postavy z předchozího seriálu Grega Berlantiho, Jack & Bobby. Seriál byl o chlapci, který je předurčen k tomu stát se prezidentem USA. A stejně jako v Jack & Bobby, i v Brothers & Sisters měl Robert ženu Courtney a syna Jacka. (Tom Riddle)

• - Sally Field a Tom Skerritt si už jednou manželský pár zahráli. Bylo to ve filmu Ocelové magnólie, kde ztvárnili rodiče Julie Roberts. (Tom Riddle)

• - Pořadí narození Walkerovic dětí je následující: Sarah (Rachel Griffiths), Kitty (Calista Flockhart), Tommy (Balthazar Getty), Kevin (Matthew Rhys), Justin (Dave Annable) a nakonec Rebecca (Emily VanCamp). Ve skutečnosti je ale Calista starší než Rachel, a Matthew je starší než Balthazar. (Tom Riddle)