Velmi křehké vztahy

• Česko VKV
Romantický / Drama / Rodinný
Česko, 2007, 286x60 min

Dana Morávková, Oldřich Vízner, Viktor Limr, Daniel Bambas, Hana Holišová, Sandra Pogodová, Rostislav Novák ml., Lenka Termerová, Jan Kačer (více)

Nové osudy a příběhy hrdinů se budou odehrávat na pozadí nemocnice, ve které hlavní hrdinové pracují. Další zápletky a postavy budou zárukou napínavého děje, utkaného z jemného přediva mezilidských vztahů. Televize Prima tak plní svůj slib, že udělá všechno pro to, aby televizní diváci o své oblíbené herce a pravidelnou dávku emocí nepřišli. Hlavní postavou seriálu Velmi křehké vztahy je charismatický MUDr. Lukáš Kratochvíl (Viktor Limr). Je to skvělý neurochirurg a velký milovník žen. Právě se rozešel se svou milenkou Andreou Rubešovou, protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na Silvestra potká Ivanku Sýkorovou... Jak vyřeší svůj vztah k trojici žen? A co se bude dít v nemocnici, kterou vede doktor Wagner a inženýr Krátký? Co odhalí finanční kontrola v čele s Hynkem Skálou? Vedle příběhů z nemocnice se mohou diváci těšit i na další osudy Andrey a rodiny Rubešových. Je skutečně Ilonka dědičkou velkého jmění po tetě Kateřině? Vyjde Simoně její plán a dočká se vysněného bohatství? Vnese do situace jasno právník Petr Černý? A jak dopadne jeho vztah se sestřičkou Annou? Jednoduché to nebude mít ani Hynek Skála a jeho syn Honza. Od té doby, co se ve firmě objevila Dagmar Lacinová, zamíchala životy obou hrdinů. Oba řeší složité situace, Hynek s Haničkou, se kterou čeká druhé dítě a Honza svou samotu. Unese Hynek Haniččiny špatné nálady? A najde Honza tu pravou? (oficiální text distributora)

Gugos

Jedna hvězda ze soucitu za první sérii, která by byla strávitelná kdyby seriál zavčasu skončil...jinak ale jako celek děs a běs jako všechny naše nekonečné seriály to ražení, ....ale na něco se důchodci dívat musí .... ()

Vilda odpad!

Ano, je to tak, můj první ohodnocený odpad! V podstatě se nezaobírám hodnocením takovýchto seriálů, ale rozhodl jsem se ohodnotit všechny, od kterých jsem několik dílů zkoukl. Seriály takovýchto formátů asi nemusí nikdo, ale právě seriály takovýchto formátů mají vysokou sledovanost. A to proto že lidé chtějí na něco koukat, ale televizní stanice nenabízí nic kvalitního. Takže znudění diváci vezmou zavděk i takovýmto seriálem. Bohužel pak mnoho těchto diváků pohltí natolik, že se stanou až závislý. Kam to jenom spějem?! ()

jakub.kuba odpad!

Nikdy nepochopím, jak někdo s mozkem větším než opice, může natočit víc jak jednu sérii tohohle nesmyslu. Jednou sem viděl jeden díl a na další pokračování seriálu mi stačilo vidět ukázky v televizi, abych pokaždé zjistil co se tam děje. No netřeba komentovat. ()

vojtik.sup odpad!

Strašlivá kombinace nudných lidských příběhů a debilního stvárnění lidských emocí, o které nemá NIKDO zájem. Je to takový ten laciný seriál pro nezaměstnané důchodce vhodný! Je až NEUVĚŘITELNÉ jak dokáží tvůrci zneužít herce v takové hovadině jako jsou VKV! ()

JARDAHONDA odpad!

Rodinná pouta se ještě dala přežít, ale VKV - už ne. Zamotané scény, otravující protahování dalšího dílu. Nuda a šed´. K tomuto seriálu nemám co dál napsat. Zbytečně natočená kravina, na kterou se vydrží dívat jen primitivové. ()

HJ-FILIP odpad!

Naprosto unikátní katastrofa. Shlédnout deset minut tohoto hovna, jehož nelze užít ani ke hnojení, je snad horší, než fukušima a celé japonské zemětřesení... Opět ostuda národa. ()

Ospalek odpad!

Hrůza hrůza a ještě jednou hrůza, nebo ještě něco horšího?Počkat pardon, to bych urazil filmy a seriály, které jsou pro mě hrůza. Tohle je absolutní sračka ! ()

martin383 odpad!

Tak přesně takto vypadá čiré zlo! Je to prostě strašný, odporný a nechutný. Když si pustím VKV-čka, tak na mě jde zase sra..... Omlouvám se za tu mírnou neslušnost, ale jinak to nejde. Děj seriálu připomíná pohádku o shnilém jablku a popelnici. Jablko hnilo a hnilo a popeláři nikde! Hodnotím 1 % pouze za to, že se jim nepovedlo zcela napodobit "Tak jde čas", který má bezkonkurenční nulu. ()

baby1978 odpad!

Bohužel ani výborní herci jako Morávková, Mejzlík, Devátá, Bambas, Zounar, Králová nezachránili film od propadáku. Ono je totiž úplně jedno, zda tam hrají kvalifikovaní a ocenění herci či nekvalifikovaní z jiné branže. Jedná se o kulisové herectví, kde si každý odříká, co má ve scénáři, režisér to natočí a nazdar. Díky vysoké sledovanosti se z toho vyrobila nastavovaná kaše, co kaše jakási směs podobná té v pohádce jak pejsek s kočičkou vařili. Výsledkem je cosi naprosto nesledovatelného, kde se člověk akorát dívá na oblíbené herce mezi kulisami. ()