Pátek třináctého 6: Jason žije

• Česko Pátek třináctého: Jason žije (více)

Jako dítě si Tommy Jarvis zkoušel jaké to je, když jiní umírají a tak zabil Jasona Voorhese. Stal se tak postrachem okolí jezera Crystal Lake. Jenže nyní, po nějakém čase si Tommy není vůbec jistý zda je Jason opravdu mrtvý. Jediná možnost jak se ujistit, je vykopat jeho tělo a tak se s přítelem jedné noci vydá na hřbitov. Bohužel pro Tommyho, a především jeho přítele, najdou namísto seschlé mrtvoly Jasona v plné síle, který se jako zázrakem vrátil! (Magic Box)

st4nford

Skvělé, napínavé a pobaví! Sice návaznost na pátý díl žádná není, ale je to možná i dobře. Spolu s prvním, třetích, čtvrtým a sedmým dílem je to TOP! ()

Jason13

Po několika letech strávených v psychiatrických léčebnách se Tommy Jarvis rozhodne definitivně skoncovat se svou noční můrou - Jasonem Voorheesem. Pokus o spálení jeho těla se ale poněkud zvrtne a začíná další masakr.. Jason je zpět a je opravdu při chuti. Spolu s ním se do série vrací i napětí, atmosféra a pravá slasherová zábava (sem tam nějaký ten vtípek nebo skrytá narážka taky nejsou na škodu). Ani herci mi tentokrát nepřišli tak prkenní jak bývá zvykem. Po trojce je toto další vrchol série.. Počet zabití se opět zvýšil a jejich provedení je často velmi stylové - u mě vede utržená ruka s mačetou. :) BODYCOUNT: 18 ()

Jason_1988

No tak to je pecka HLAVNÍ POSTAVY 10/10 JASON 666/10 VRAŽDY BRUTÁLNÍ 20/10 ATMOSFÉRA HOROROVÁ 12/10 HUDBA 10/10 KAMERA 10/10  Tento film si zaslouzí solidních 89% Moje hodnocení 666% ()

david141474

Tak přece jenom! Tak přece jenom jsme dostali koukatelnej díl, kterej je i zajímavej, dobře zahranej, zrežírovanej a vraždy jsou zde taky solidní. Začátek filmu je prostě kvalitní filmařina a úvodní titulky jsou skvěle sestříhaný. Název mluví za vše, Jason se vrátil a to provedení bylo taky skvělý. Za všechno může bouřka, to dává smysl. Z Jasona šel poprvé za 6 dílů strach, konečně. Jason byl božskej a vraždy byly taky solidní. Postavy postradatelný a nezapamatovatelný. Herci ušli. Soundtrack byl skvělej. A finální souboj na jezeře byl také skvělej. 8/10 Konečně solidní díl, kde šel z Jasona strach. ()

Maraboy

Ok, Jason má tady po znovuzrození superschopnosti a supersílu, tak že v tomhle je tento díl inovativní, už to není naháněčka nadrženejch teenagerů, ale stupidní příběh zůstává, nově je příběh prokládán rádoby vtipnými momenty, prostě 80'. 35% ()

Helled

Tak tohle je vrchol všeho i když se mi to líbilo kvulí velkém brutalitě kterou zasypala skvělá atmosféra tak režisér Joseph Zito ukončil velmi slavnou serii a Danny Steiman našel další důvod jak udělat aspoň jeden ohromujíci díl ve kterém je velká brutalita vetší počet smrtí a teď nepřišel žadný důvod aby se to obešlo bez vzkříšení to boužel neexistuje jinak ale když už to tak doopravdy muselo být tak aspoň to dalo vzniknout pokračování které dopadly líp (kromně osmého a desátého dílu) zrovna u blbé osmičky začala éra Kane Hoddena v roli Jasona který byl velice dobrý nad brutalitu je tento díl celkem dost brutální není to až takový brutus jako pětka byl dobrý nápad vrátit Jasona tam kde původně odpadl tak by i lidem co viděl šestý díl a ještě nevznikl sedmý že Jason určitě bude znovu naživu i tak se považoval nápad ve filmu dobrý a chytrý Jasona odpravily děcka do vody kde nedokázal dostat se ven mé hodnocení 41 % ()

titi74

Prvy diel ktory som videl za komančov na vhs z jednohlasnym dabingom , a asi doteras najlepšia časť. Nie moc dlhy , ale o to efektnejši celok , a hlavne dost napatia a originality . Samozrejme ked som časom videl staršie a novšie diely tak v podstate je to podobne , ale v tomto žanri o inšie ani nejde . ()

Mr.Jokker

Spousta humoru z slasheru se stává komedie a není to špatný ale ani nějak dobrý. Tahle serie se pomalu řití do kanálu ()

Jansuper

Tak tento díl je opravdu konečně zase dost povedený jako třetí díl. Jason zde zabije fakt slušnou řádku lidí a to dost pestrými způsoby a ty killy sou udělaný fakt moc dobře, jason vypadá fakt mega dobře ale ten děj no konečně zase pořádnej děj, jason zde docela urází kus cesty, podíváme se na dost míst v crystal Lake a fakt povedené oživení jasona a skvělá zápletka s Tommy jarvisem tentokrát už dospělým:) nezapomenutelné hlášky a ukázka toho že v jasonovi je eště trocha dobrá že dítě nezabije :) a fakt epický finále ten závěrečný boj s jasonem no něco úžasného a na tu dobu fakt dobře natočeného ()

oregon.fox

Parádní horor, u kterého se ale nebudete bát. Jen skvěle bavit. Nechci být neoriginální, ale souhlas s DJ Lonely - toto je lepší než jednička, a tudíž nejlepší ze série. ()

Gorefa

Velmi zdařilý kousek, s příchutí černočerné komedie. Děj volně navazuje na 4. díl, naštěstí nebere v potaz nudnou pětku. Vraždy jsou zajímavé (např. paintballový tým), znovuzrození Jasona velmi efektivní a celkově má tenhle díl správné grády. ()

Monco

Zatím se mi tento díl líbil ze všech dílů nejvíc. Uvidíme, ale atmosféra a nápady jsou dobrý a počet mrtvol pořád narůstá a o to u těchhle filmů přece de. Megan byla moc krásná, ale na mojí favoritku Adrienne King z prvního dílu Pátka třináctého nemá. Takže jsem dal pět hvězdiček. ()

megaslash

So štvorkou je to najlepší diel celej série.Super atmosféra,super lokácie,slušné herecké výkony.Proste návrat majstra ako sa patrí. ()

tommco

Prvýkrát videné v r. 2014 a preto musím zohľadňovať vek filmu. V 86tom si hold s nereálnym správaním postáv príliš hlavu nelámali a takto sa na to treba aj pozerať. Určite je to najzábavnejší diel zo všetkých dovtedy natočených Piatkov. ()