Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

themic

Klasika. Člověk od filmů tohoto typu nemůže moc očekávat, protože je to většinou jen o scénách plných klišé atp.. Tento film je hlavně o tancování a myslím, že je to zpracované celkem dobře. Musim říct, že choreografie byla zpracovaná skvěle, ale to je asi jediný co v tom filmu je na úrovni, takže nic víc v tom nehledejte. ()

Marsik

Do série Let's Dance se mi dost dlouho nechtělo. Tyhle filmy mají jednu velkou vadu na kráse, a tou je stupidní scénář, klišoidní závěry a hloupé dialogy - živým důkazem toho byl 3. díl, který jsem si pustil jako první z celé série (no dobře, dobrovolně jsem si to sám nepustil, byl jsem donucen :)) Musím ale uznat, že taneční choreografie jsou povedené. U Let's Dance 2 šla oproti 3. dílu úroveň nahoru. Taneční stránka sice byla podle mého malinko chudší než u trojky, za to však měl film poměrně solidní příběh, který se mladým divákům prostě líbí a který zvedá rating filmu nahoru. No jelikož dávají v kině čtvrtý díl, který podle traileru docela nabudil, musím si doplnit vzdělání (první díl) a pak hurá do kina :-) Jinak Let's Dance 2 hodnotím ve skrze pozitivně, trapné scény nebyly zas tak do očí bíjící a taneční scény povedené. Takže když přivřu obě oči a zacpu si noc, nakonec vytlačím takové hodnocení, které přisuzují filmu těsné 4 hvězdičky. 70% (with J.) ()

Bart

O co byla jednička horší než běžná produkce hudebních a tanečních filmů, o to je dvojka ještě horší než jednička. Dvojka totiž navíc ještě postrádá poutavý příběh. Rolička hlavního hrdiny z jedničky (Channing Tatum) byla naprosto zbytečná. Celý film se dá charakterizovat slovy Street Dance. O tom to opravdu tentokrát je. Ale bohužel jen o tom. Jen pro skalní. ()

T2

Rozpočet $17,5miliónaTržby USA $58,017,783Tržby Celosvetovo $148,424,320Tržby za predaj DVD v USA $21,502,700 //počet predaných kusov 1,292,944║ Je to taká umelá cukrovinka bez nejaké zaujímavejšieho deju ale za to tanečne - choreograficky zvládnutá, takže som sa nemal šancu nejak výdatnejšie nudiť. /55%/ ()

Hitman_47

Tenhle film se nedá moc hatovat, ale je to stále dost slabé. Dějově je to až moc blbé, a dance offů tu taky zrovna moc není, a když už tu nějaky je, tak není zase tak kulervoucí. Tedy až na ten poslední, který se odehrává v dešti a je i velice zajímavě nasnímany ... jo a taky hlavní aktérka je strrrrrrašná kočka ! ()

• Když Andie (Briana Evigan) tančí na konkurzu, tak si během tanečního čísla sundá čepici. V dalším záběru ji má ale zase na hlavě. (Duoscop)
  • Vítězem MTV Movie Awards v kategorii "Nejlepší polibek" se stali hlavní představitelé Briana Evigan a Robert Hoffman za líbání v dešti. (ČSFD)
  • V závěru filmu je možné si všimnout, že Moose (Adam G. Sevani) má v každém záběru kšilt čepice na jinou stranu. (Roland Sands)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe