Noc oživlých mrtvol 3D

• USA Night of the Living Dead 3D (více)

Barbara a její bratr Johnny přijíždějí se zpožděním na pohřeb svojí milované tety a ocitnou se přímo v noční můře. Smuteční rodinný obřad je hned po začátku přerušen, když z několika okolních hrobů začnou vylézat oživlé masožravé mrtvoly, které jsou na první pohled velmi vyhladovělé. Několik z nich se rozhodne pronásledovat i Barbaru, která se ze hřbitova snaží marně utéct. Nakonec ji zachrání místní vysokoškolák Ben, který ji odveze na nedalekou farmu. Její obyvatelé, Cooperovi, však odmítají historce mladé dvojice uvěřit. Když však celou farmu obklíčí oživlé mrtvoly, které by si rády daly něco lidského k večeři, rozhodnou se pro útěk. Barbara si však brzo uvědomí, že oživlá monstra nebudou tím nejhorším, co jí mohlo potkat, zjistí totiž, že šílený majitel pohřebního ústavu skrývá mnohem děsivější tajemství, před kterým není úniku... (oficiální text distributora)

mysiak odpad!

Budem milý..je to trestuhodná sračka, nepozerateľná, tupá, amatérska, s lacnou 3D konverziou...a z nepochopiteľného dôvodu vydaná bez CZ dabingu...príjemným momentom boli čiernobiele zábery z originálu, ktorý som si radšej pustil...aby som strebal tento "umelecký" zážitok... ()

cervajzik

Dávám filmu jednu hvězdičku za snahu, aby byl film vtipný a v žádném případě NE ZA 3D EFEKTY! Ty stály úplně za hovno a akorát mě z nich bolely oči. Na závěr jen dodat, že na pomateně pobíhajcího Sida Haiga s lopatou po lese řvoucího na zombíky "Nech mě bejt, nekousej mě, pust mě" budu ještě hodně dlouho vzpomínat. ()

kaylin

„Noc oživlých mrtvol 3D“ je film, který se tváří jako 3D, ale těch 3D efektů je zde stejně málo, nakonec na ně hodně rychle zapomenete a ten zážitek je celkem o ničem. Příběh sám je pak velmi hloupý a nevytěžil z originálu vůbec nic. Ale opravdu lautr nic. Je to jen snaha se předvést, snaha ukázat, že tohle dokáže natočit i někdo jiný. Jen si asi neuvědomil, že nemá talent ani cit pro film. ()

SallyZen odpad!

Dávám tomu jeden hezkej odpádek. Sid Haig je tady otřesnej. Ale je to taky tím, že měl hrozně napsanou postavu. Scénář je brutální sračka. A nesnáším pomalí zombíky. Sotva se pohybujou a myslím, že by je zmlátil každej. Ještě k tomu, jak trapně vydávají zvuky. Hřebíček na hlavičku tomu uhodila poslední scéna. Ta mě hodně pobavila, až jsem uvažoval o 1 hvězdičce, ale nakonec ne. Přece jenom je to moc velká pitchovina. 10% ()

Jino

Musím ocenit dobrý nápad natočit tento film ve 3D. Je tam kozatá nahá ženská, proto je jasné, že toto remake je pro teenagery. Fanda hororů to asi moc neocení, přesto já dávám 50%. ()

cariada

Další z verzí slavného filmu, tentokrát víc dělané do komedie a ještě k tomu ve 3D. No proč né. Výsledek je sice průměrný, ale koukatelný hlavně díky 3D, rovněž i stopáž je přijatelná bez titulků něco kolem 73 minut, je tak akorát. Určitě je plus , že tvůrci se nesnažili kopírovat originál, ale po úvodní pasáži s příjezdem na pohřeb, to pojali jinak a to je jen dobře. ()

Rodriguez

Marně přemýšlím, jestli tohle má být pocta nebo šílené pokračování výtečného snímku "Night of the Living Dead" (1968)?! Celý film se snaží "věrně kopírovat" původní verzi "G.A.Romera" a tím si u mě udělal velký zářez k mínusu. To od nového milénia neumí Hollywood točit lepší filmy? To je to samej prequel, sequel, remake a nevím co dalšího, ale vlastní nápad na originální film nikdo nesplodí! Je mi z toho na nic, takže začnu bejt v hodnocení přísnější než kdy jindy (nemůžu si pomoct)! Proč film vůbec sledovat? Možná pro milovníky zombie filmů je to povinnost jako pro mne, ale jinak to z paměti vyprchá už při závěrečných titulkách! 15% ()

-Bomba-

Béčko jako sviň a k tomu zábavné, nejlepší je, tento horror s původní Nocí oživlých mrtvol vůbec nespojovat, brát ho jako další zombiárnu, která má v sobě odkazy na již zmíněného předchůdce. Jinak hrozí těžké zklamání a začínající nenávist k tomuto snímku. Herci jsou průměrní až na Sida Haige, ten je jako vždy skvělý a samotné zombie vypadají dobře, akorát si ve filmu moc nepochutnali. Délka filmu 76 minut je z důvodu vysoké náročnosti na oči akorát. Příběh a vše okolo za 3* ale za Sida přihazuju jednu další. BTW, 3D joint byl super ;) ()

Maty85

Jedna * pouze za snahu ... ani za to 3D bych žádnou hvězdu nedával protože 3D zážitek odehrávající se ho děje převážně ve tmě je minimální...zbytečný film, který neměl v tomto formátu vůbec vzniknout. ()

KatanaCZ odpad!

Remake slavného Romerova filmu Night of the Living Dead? Páni, řekl jsem si. Bylo sice již od začátku jasné, že stejných kvalit tento film dosahovat nemůže, ale přeci jen jsem tak trochu doufal, že to bude dobré dílko. A ono to je přesně naopak! Je to zlé, hodně zlé. Není to horor, ale spíše něco jako nevydařená hororová "komedie", vlastně to není ani komedie, člověk se zasměje možná tak opravdu stupidním trikům. Zombie vypadají opravdu uboze, výstřely z pistole no comment (to se musí vidět), krvavé scény na úrovni hodně velké amateřiny a navíc není převážně nic vidět. Herecké výkony....to se ani nedá nesmát. Shrnuto a podtrženo jde o film na úrovni Uwa Bolla. ()

Týnkaa

Horor??? Ani omylem... spíš parodie :D:D a to vcelku povedená :D:D celé kino se smálo od začátku do konce... závěrečná scéna opravdu k popukání... O filmu jsme debatovali ještě dlouho potom co jsme vyšli z kina a myslím, že ještě dlouho na něj budem vzpomínat :D:D jen určitě ne jako na horor :D:D:D ()

Danny F.

Tak tohle je průser. Film se táhne stejně jako samotní zombí. 3D nevýrázné a mrtvol setsakra málo. Ke konci filmu jsem jaksi nepobral ten klíč na kola zabodnutý v hrudi. Asi šlo o nějaký dodatek k zakončení bez nápadu? 55% ()

lykan9

Jako je to dehonestace Romerovi klasiky, ale pár pozitivních věcí a snaha tu jsou. Dokonce dokud se příběh odehrávala v domě než přišel Sid Haig, tak jsem byl i pozitivně překvapen, že se na to dá dívat. Pak už to šlo však do kopru a závěr byl příšerný. ()

jefff

Je to taková vtipná béčková blbůstka, která pobaví. Škoda jen, že nebylo využito více 3D efektů. Sid "Spolding" Haig v roli opět úchylné postavy. Filmu však dodává jakýsi zvrácený šmrnc. Vizuálně moc pěkné, zábavné leč místy krapet bez šťávy...ale hlavně zatraceně béčkové :-) ()

asanakis

Atmosférou mi film připadal jako parodie na horory, rozhodně ne jako horor, zombíci vypadají jak kdybych doma našel kus gumy, kterej jsem vycpal, namaloval a trošku nazdobil, střelba zní jak rána z kapslovky no a co se týče 3D efektů, kůli kterým jsem vlastně film chtěl vidět, tak těch dobrých je tu tak málo, že to vlastně ani nestálo za to točit, natož sledovat.Jediný co se mi na filmu líbilo byl konec (nejen proto, že už to konečně skončilo). ()

mosnak odpad!

Největší zklamání které jsem kdy zažil. Původní Noc oživlých mrtvol je sice film pro pamětníky,ale je jední slovem skvost. Remake který byl natočen v devadesátách letech měl minimálně stejně tak kvalitní zombie prvky a dodnes ho považuji za jeden z nejlepších zombiáckých filmu. Ale toto? Je to sračka...! Hotové neštěstí a prznění původního díla! - 0% ()

Morico odpad!

Jak to říct slušně... je to totální, vyjebaná, naprosto zbytečná kokotina; 3D jsou tam všehovšudy 2 efekty a když vám k tomu ještě nadělí brejle, který sou tak zasraný, že je přes ně problém najít plátno, tak to teprve nabere ty správný dimenze! ()

Petrus1 odpad!

Týýý vole a tohle mělo být co? Netoužila sem po tom (remaky nebrat) a šedá barva hodnocení mě taky nepovzbudila. Chtěla sem jen prostě vidět další zpracování klasiky – jak to asi bude zprasený teď. Ale jiskřička naděje mi přece jen svitla, že to nemůže přece být tak hrozný! Ne, nebylo – bylo to ještě horší…nejhorší. Nechce se mi rozpitvávat každou hovadinu, která se tady mihla (to bych to psala ještě delší dobu, než to točili), ale bylo to nudný, ucouraný, pomalý. Horor? Ne. Komedie? Co? Ne. Remake? Ne. Studiovka a sitcom – to tomu bylo asi nejblíž. Debilní chování postav, debilní dialogy, debilní zápletka a nejdebilnější ta banda idiotů, co tohle natočila. Asi tohle měl celý táhnou Sid. Netáhl. Netáhla to ani pobíhající, vřískající, kozy odhalující slečna. A oni tam, prosím, zhulení čumí na originál! Že já se taky nezhulila. Je možný, že sem u toho usnalu? Je. Tohle byla fakt hnusná sračka! ()