Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

Nons3nse

Tretie pokračovanie ... V tej prvej časti som sa dosť bavil.Ale keď prišla Pán Prsteňov časť ,tak to už nudilo (Pána prsteňov mám hrozne rád ) preto 1 * dole ... Ale aj napriek tomu sa na tento film oplatí pozrieť ()

Sairina

Podařené pokračování předchozích dvou dílů, které v druhé polovině trochu pokulhává, ale stojí to za zkouknutí. Kdo by neměl rád potrhlou parodii na Pána prstenů? :) ()

Jayem

Tento v poradi už treti video film je (zatial) podla mna najvydarenejši. Pre mna najväčšia zábava začala parodiou na Pána prsteňov + parodia na Star Wars a mnohe dalšie filmy. ()

Marys

Tak tento film opäť patril k tým lepším, vtiahol nás do fantasy sveta DrD, Pána prsteňov a podobných vecí. Nie síce dokonalý počin, ale dobrý. ()

martalini

Ano, je to sice nejslabší z filmů, ale i tak si furt zachovává obrovskou část svojí futuramovský šťávy...v parodiích a aluzích se tvůrci opravdu vyžili a musim říct,že jsem si místy až uchcával do trikotu...nechávám za 4, je to prostě futurama, ale doufám,že křivka dalších filmů nebude mít nadále sestupnou tendenci...jo a zdá se to jenom mně nebo je futurama čim dál tim víc úchylnější a tak jako "nechutnější"?každopádně to zatim na škodu neni... ()

Gore

Ze začátku se to docela vleče a i vtípky jsou spíš křečovité, ale pak přichází zlom v alternativním světě jako parodie na Pána prstenů a ta je bezchybná a patří k tomu lepšímu ve futuramě. Ale jako celek je to tak na půl cestě mezi 3 a 4 * ()

krypton22

Ani se nechce věřit, že něco tak hloupého napsal a natočil stejný tým jako "Roswell That Ends Well", "Jurassic Bark", "The Luck of the Fryrish", "Godfellas" a jiné legendární epizody původního seriálu. Bender's Game zcela rezignuje na vývoj děje i postav a místo toho chce parodovat kde co, ale ve výsledku paroduje pouze Futuramu - tu Futuramu, kterou mám tak rád. To už přestává být legrace. ()

Phillo

Úroveň pomaly klesá a Futurama zachraňujú už tradičné trademarky, ktoré už aj tak pomaly ustupujú. Pár slovných hračiek a glos na realitu nezachráni narýchlo ušitý príbeh, pri ktorom sa ľahko stráca trpezlivosť. Najviac preto bolí ten kvalitatívny skok od prvých epizód, ktorý je tu nepríjemne viditeľný. ()

laFei

Jako příznivec seriálu nemůžu z principu jít na nízké hodnocení. Narozdíl od Simpsnovského filmu se "celovečerní" Futuramy zadrhávají na neschopnosti rozvést konstatntě vtipný příběh na déle než obvyklých 20 minut. Bender´s game je slepenec několika příběhů, ze kterých mě pobavil snad jen úsek parodizující Pána Prstenů. Škoda, rozvést tento film do několika dílů by bylo ve výsledku daleko lepší. ()

Maryinka

Oblíbený film mého kamaráda, který jsem proto bohužel musela vidět celý. Vtipy nevtipné, příběh natolik domotaný, že jsem se ztratila snad už po pěti minutách. Parodie na Pána prstenů mi připadala přímo trapná. Už od poloviny jsem počítala minuty, které ještě zbývají do konce, a tak jsem v přestala dávat pozor a vlastně ani nevím, jestli to mělo nějaký děj. N. U. D. A. ()

Jaroslaf odpad!

Tohle bylo něco strašnýho. Viděl jsem to kdysi jako celek a nedávno rozdělený na díly na coolu a byl sem extrémně znechucen. Cpát debilního LOTRa do Futuramy??? Bože proč?! Nevtipný, trapný, ubohý. ()

melloun

Je tu třetí film Futuramy a já dávám opět 4*. Tentokráte už chybělo málo a hodnocení se mohlo vyšplhat až na maximum. Futurama: Bender's Game je hodně rozkousováno na jednotlivé epizodky, které na sebe až tak moc nenavazují. Nejzajímavější částí je rozhodně parodování Lotra, mile překvapil i doktor v léčebně pro roboty. Ať tak či onak, každopádně tu máme zatím nejlepší futuramáckej film, co se zábavy týče. ()

mirliflore

S původním seriálem toho Bender's Game mnoho společného nemá, snad jen postavy a obchodní značku. Jinak je to děsná nuda. Část viny lze jistě připsat na vrub prostému faktu, že se nejedná o nový díl seriálu, ale o film, a zkušenost ukazuje, že ty v porovnání s původními seriálovými díly dopadnou většinou hůř, protože nemají jejich ůdernost spočívající v jejich krátkosti. Jenomže to, že je vtípků celkem poskrovnu, není nejhorší. Kromě zrhuba 10 opravdu zábavných momentů vypadají vtipy jako něco, co ze svého mozku vypotili pánové Friedberg a Seltzer (autoři např. Disaster Movie). Asi jsem suchar, ale Minas Tirith jakožto záchodová mísa opravdu mi opravdu nepřijde vtipný. A humor typu "podívejte se, tohle bylo v tom známém filmu, zasmějte se tomu i když to nemá žádnou aspoň trochu vtipnou a inteligentní pointu" se už mi začíná zajídat. Když k tomu ještě připočtu nezáživný a nesourodý příběh, nevím, proč tomu vlastně nedávám ještě míň. Asi kvůli těm několika dobrým vtipům a z úcty k oblíbenému seriálu. ()

Chevees

Stará dobrá Futurama je zpátky! Tenhle film je jedna velká parodie - filmaři si tady vzali na paškál takové filmové hity jako je Pán prstenů, Hvězdné války nebo třeba videoklip od Beatles - Yellow submarine a spoustu dalších... ()

Ramone11

Podle mne asi nejslabi filmovy dil Futuramy, ktery mne proste nebavil a klasickych futurama dzouku bylo velice poskrovnu. Uz ani ten Bender to nezachranil:( Parodie na LOTRa, ktera zabrala vetsi cast filmu mi prisla nepovedena a neprilis vtipna...Futurama si prece nikdy nehrala na nejaky parodie, tak nechapu proc se tvurci pousti do takovych veci?! Doufam, ze se to do priste polepsi..Jinak at se nato uz radsi vykaslou a nezdimaj z Futuramy dalsi penize. ()