Třetí FUTURAMA film z plánovaných čtyř nese název BENDEROVA HRA a vrhne nás přímo do období krize. Palivo používané jako pohon do vesmírných lodí dochází a ceny rostou závratným tempem. Posádka lodi Planet Express je tedy vyslána na nebezpečnou misi, infiltrovat svět obsahující poslední důl na temnou hmotu, látku která lodě pohání. Hluboko pod povrchem však najdou podivný svět. Starobylou zemi draků, magie a rytířů, kteří až podezřele připomínají Bendera (John Di Maggio). Vzhledově. Zásady rytířů, statečnost, loajalita a štědrost, mu totiž nic neříkají. (3DD!3)

KanjiVital

První půlka třetího futuramovského filmu není vůbec špatná, ale ta druhá dějová linka, parodující Pána prstenů, mi tam prostě nesedí. Možná tvůrci měli natočit místo celovečerního filmu 3 kvlaitnější epizody, protože tohle je na takový kult, jakým Futurama bezpochyp je, celkem málo. Zatím nejslabší futuramovský celovečerák. Obrovské zklámání a nuda. ()

Mrkvič

"Tvůrci slibují spoustu odkazů na trilogii PÁNA PRSTENŮ i jiné fantasy". Tohle bylo asi trošku problémek. První polovina filmu ještě šla, ale potom už to byla jen taková parodie na Pána prstenů. A že to byla parodie dost nevydařená, dokazuje mé probouzení u Benderova řvaní a pořád stejné pobíhání, hopsání a střílení. Tohle mělo s originalitou Futuramy hodně málo společného. ()

SG_ever

Provázanost jednotlivých sekvencí je moc umělá a celkově to působí, především díky rozmělněnoti vtipů, jako 2 hodně protáhlé díly. (65%) ()

Jazzzz

Panejo, ani se mi nechtělo věřit, že někdy může tohle vyjít... Tento film je zábavny - tematika je různorodá a nebudí dojem jako u prvního filmu, že tvůrci myšlenku na jeden 20 minutový díl natáhli na celý film... Film má spád a nečekaná zjištění.. Občas je v drobném rozporu se seriálem, ale to se dá tvůrcům odustit... Jen tak dál!!! Opravdu jsem se bavil. ()

BS

Párkrát jsem šel vážně do kolen, jak mě ty scény dostaly. Rád se vrátím do světa Futuramy za Benderem ještě několikrát :))... "You are my father!" ()

kurcatovium

Místy sice poněkud hluché (jak typické pro Futurama filmy), ale jiné části velice podařené. Fantasy žánr si bere na paškál s lehkostí a všemu dává vtipnou korunu kentaura Hermes :-D ()

neoBlast

[Druhé zhlédnutí] Za všech okolností originální seriál, jakým Futurama povětšinou byla si nezaslouží takovouhle hloupou vykradačku. Jistě nejslabší díl z direct-to-dvd výběru. 35 % ()

VasaX

Pravděpodobně nejlepší kousek ze zatím vyšlých filmů Futuramy. Oproti minulému se drží spíš lokálněji, netahá do toho příliš mnoho postav, i přes dobrou zápletku (která byla v minulém díle snad i lepší) nepůsobí překombinovaně a je trochu více parodičtější než předchozí kousky. No můžeme se jen těšit co nám přinese další, a myslím že poslední, film. ()

Timak

o dost lepší než předchozí film. Ale kvalitu seriálu to bohužel už nemá. A ještě musím zareagovat na B!shopa - Zapp mi teda vůbec ale vůbec nechybí. To spíše Kiff, ten ano, ale díky že Zapp ne-e ()

yeniczek

Po prvním a druém filmu to je prostě už celkem nuda.. Futurama to sice je a kalsická, ale když to vezmu v potaz jako film, tak je to strašně roztříštěné a teď si ani nevzpomenu o čem...:) ()

Master19

Futurama nastavuje zrcadlo ropné krizi ne ironicky, ale spíše sarkasticky, což je perfektní. Pak tu máme psycho-robotického psychiatra s jeho pavouko-kyvadlo-stroboskopickou relaxační terapií, strážkyni bažin (hraje ji bláznivá kočičí žena ze Simpsonů), útočné klokany a hromadu dalšího. Já jsem se bavil skvěle, nevím, co byste ještě chtěli.... :-) ()

Linka2

Nijak zvlášť mě to nenadchlo. Celkově všechny filmy co jsem zatím viděla se seriálu (co se týče kvantity i kvality vtipů) ani nepřibližují. A o čem jiném než o humoru Futurama je? ()

romajz15

Můj nejoblíbenější futuramovský film. Zábavnost přibývá hlavně od chvíle, kdy se posádka dostává do kouzelného světa Cornwoodu. ()

Sany33

Jeden z tých podarenejších filmov zo sveta Futurama. Vtipné rozhovory ale inak prvá polovica filmu ničím nijako extra neprekvapí. Až v druhej polovici som sa začal trocha baviť, keď sa dostalo na parodovanie Pána prsteňov či Teletubies. Pre niekoho to môže byť dosť metúci diel pretože sa časové a priestorové kontinuum presúva ako sa scenáristom páči ale v podstate to bolo natočené ako tri diely seriálu a nie ako jeden film tak sa asi niet čo čudovať. 69% ()

sskrblik

Po delší době mě napadlo se vrátit k Futurámě a dobře jsem udělal. Bender´s Game nepostrádal ujeté nápady a celkově se mě líbilo to přetransformování do deskové hry. Pobavil jsem se nad kulturními odkazy a pozdější motiv Lord of the Rings bylo příjemné zpestření. ()

masw

Upřímně uznávám, že nenávidím Fantasy a pošahanýho pána prdelí, ale tento film je skvělý. Jednoznačně je to zatím nejlepší film Futuramy, jsou zde povedené dialogy (už za zhození Sexu ve městě bych dal * :-D), skvělé vtipné situace, zvýšené scény se sexuálním podtextem (vrrrr!!!),ale pořád si myslím, že to může být ještě lepší, že příjde doba kdy se budete u filmu Futuramy řezat nahlas a k neutišení a naprosto bez přestávky, musím uznat, že je to blízko, protože tento film se k mému snu hodně přiblížil.Ale zatím je to to nejlepší, co jsem kdy u Futuramy viděl, takže si právem zaslouží 5*. ()

rumczeis

Ze série Futurama filmů je to nejlepší počin. Místy je sice vidět parodie za každou cenu, ale i tak se mi film trefil do nálady. ()