Zombie zaútočily na letiště v Harvardville a uvrhly ho v chaos. Leon S. Kennedy a Claire Redfieldová, kteří před sedmi lety během tragédie v Raccoon City bojovali proti zločinné společnosti Umbrella, jsou zpátky. Podobně jako v předchozích snímcích série Resident Evil, i nyní jsou připraveni utkat se se zlem. Jejich protivníkem je tentokrát ničemný válečník, který poté, co přišel o celou rodinu v Raccoon City, touží po odplatě. Smrtelný G-Virus se začíná šířit a nová zmutovaná monstra se pouští do zběsilého řádění. Dokáže Claire s Leonem zastavit virus dřív, než se bude historie znovu opakovat? (oficiální text distributora)

Soubi

Skoro 5*!!! Líbilo se mi to tak, že velmi. Příjemná animace, dobrá akce, hezké (byť binární) slečny a staří známí (ne)mrtví. Spíše nežli RE mi to připomínalo Left 4 dead, ale to vůbec nevadí. I když jsem spíše fanoušek filmových RE oproti herní verzi, užíval jsem si krvavou cestu lemovanou roztřílenými těly zombíků. Na to, že tu nebyla Milla, to dopadlo velmi dobře :). ()

KateW

Děsila jsem se toho, jak je film zpracovaný- grafická animace, japonská režie. Avšak nebudu lhát a přiznám se, že mě to nadchlo. Velmi povedené animované zpracování, líbilo se mi to. Příběh má hlavu i patu, postavy jsou propracované do detailů, prostě výborná práce. Doporučuji shlédnout ()

Vykuk

Pro ty, co hráli, hrají a budou hrát sérii RE je to lahůdka nebo minimálně příjemné spestření. Animace pohybů slabší než v novějším Zatracení, přesto dobrý animák (Dob ledových už mám fakt dost:). No a pro ty, co znají jen Andersonovi filmy nebo navíc nemají rádi animáky, to bude nejspíš nuda. Taky proto, že pořádně neznají originální postavy, jejich historii a spojují si je s těmi filmovými (neříkám, že by Alice byla špatná, naopak mám ji celkem rád). No mohlo by to být i promáklejší, ale celkově spokojenost a radost, že podobná dílka vznikají:) ()

warhammer

Pro milovníky prvních tří her RESIDENT EVIL na PS1 nemůže být tento film zklamáním, jelikož z nich těží daleko víc, než trapně přehnaný bláboly s Millou Jovovich. ()

Stejšn

Víc než film to připomíná sérii cutscén ze hry. A to naprosto vším - samozřejmě vizuálem, ale i celkovou stylizací scén, dialogy, postavami, prostě vším. Hry jsem nehrál, z hraných filmů jsem viděl první dva. Tohle se vidět dá, ale je to tak na jedno shlédnutí. Nenudil jsem se při tom, ale ani mě to nijak nesebralo. ()

MartinTerran

Děj je v celku klasický jako u filmů podobného ražení. Zombíci jsou klasičtí, jak je známe s hraných filmů nejen z prostředí RE, až na poslední subjekt. Animace je skvělá, hlášky Leona pobaví, akční je to dost a člověk se nenudí. V celku lehce nadprůměrný film se zavedenou značkou Resident Evil. Hodnocení: 60/100. ()

JackBurda

Sice dobrý a víc příbuzný hře, ale je to podivně rozseklý na dvě úplně jiný poloviny a konec je takovej divně nastrčenej. No, aspoň, že je tu moje oblíbená postava ze série, Leon Scott Kennedy. ()

Genesis

Reklama na Taft. Leon se tváří v každé situaci tvrdě a jeho účes stále drží tvar. Takhle by mohl znít slogan Degeneration. Určitě stojí za shlédnutí. Je to totiž jeden z mála počítačem dělaných celovečeráků, kde je krev, zombie, krásné ženy. Nechápu proč se dělají samé animáky pro děcka. Jsou dobré, ale zaměření na dospělého diváka nějak nepřevládá. Už jen proto bych dal jednu hvězdičku. Další musím dát za prvních 30 minut, které jsou velmi povedené od zbytku. Má to atmosféru a je to zajímavé. A znalci série si všimnou těch pár narážek a zasmějí se jim. Další hodina děje je katastrofa, ale tak tomu bylo i ve videohře. Ovšem na hodinu a půl dlouhý film chabé dějové zvraty nestačí a nepůsobí zajímavě. Pokaždé sem si říkal "A teď by měla příjít část, kdy budu hrát." Nepřišla. A právě proto bych dal třetí * za snahu se natáhnout děj. Kluci z Capcomu se snažili udělat nemožné. Celkem se jim to místi i povedlo. Mají dobré záběry a různé přechody scén. Jen někdy člověk, který moc lpí na realitě se bude divit, jak dokáže hlavní hrdina zavěšený za nohu udržet jednu babu s půl tunovým monstrem ve vzduchu. ()

jack_scott

Pro fanousky povinnost, pro lidi zajimajici se o herni branzi prijemne uvolneni...a ostatnim to asi nic nenabidne. Ano,místy hodně hloupé, místy tragicky tupé...obzvlášt postavy jsou dost děsné, člověk by jim přál aby umírali velice pomalu a bolestivě,ději navzdory...ale co se dá dělat, Capcom to tak chtěl, co může běžný smrtelník dělat..... z povinnosti dávám 65%,a chtěl bych nenápadně pod čarou poznamenat že příště by to mohlo být fakt daleko lepší.... ()

Blazis34

Moc hezky zpracované co se týče počítačové animace, která se velmi podobá současným hrám na počítač. Občasné povedené akce na filmu moc nepřidají a proto dávám průměrné tři hvězdičky. ()

djbarrel

Jediný Resident Evil, který si tenhle název zaslouží . jen je škoda, že ho nikdo nedokázal natočit, že musel vzniknout jako animace. Ale i tak, má tu pravou a nefalšovanou Residentovskou atmosféru, které se hrané filmy s Millou nedokázali ani přiblížit. 90% ()

Toumyk

Trochu mě zajímalo co to bude tak jsem se online kouknul na kousek...a už jen to že to je posraný japonský anime mě donutilo tuto blbost po 10 minutách zavřít...sice to asi není tak hrozné, ale proti anime chovám velmi intenzivní vnitřní odpor. ()

chrustie

Řadě z vás tady chybí základní informace, co to vlastně Resident Evil je, proto se ani nedivím všem těm komentářům. Tohle se původně herní předloze blíží daleko nejvíce, ze všech filmů RE. Bohužel jako skalního fanouška RE mě zklamala animace, ta je opravdu na mizerné úrovni a jak je tady zmíněné, odovídá intru na PSX. Kdyby si s tímhle více pohráli, mohla to být špičková filmová adaptace hry. Takhle je to spíše průměrné animované ztvárnění hry, které má co říct pouze znalcům ústředních postav a herní série RE. ()

vodkasesemte

začátek dobrej a precizně vystupující mrtvá posádka havarovaného speciálu 747 slibuje změnu, která v digitálním prostředí ožije lépe než pozadí miluše jovovich před deseti lety ()

m.xFuck

Videoherní vizuál je děsný! Nicméně jsem ho zaakceptoval a nakonec jsem dostal celkem slušnou porci zábavy. Rozhodně to bylo inteligentnější než Andersonovy fláky. ()

moviefan4

V celku pohode film ale úprimne, táto animovaná seria ma až tak nebaví. Hru Resident Evil milujem, taktiež knihy ale tento animovaný diel mi nesadol. ()

blondboss

Počítačovo a vizuálne unikátne spracovaný snímok s chabým a jednoduchým dejom, ktorý nejako nerozvinul celkovú linku v rámci série. Na jedno pozretie je to fajn a podľa mňa mnohí sa zahĺbia do animácií a vychutnajú si ich. Japonský animovaný reštart nedopadol až tak zle, ako som si myslel, že dopadne, takže za mňa taký lepší nadpriemer. 60 % ()