Dokaž to!

David Claessen

Scott Richter

Kostýmy:

Karyn Wagner

No, mám rada a to veľmi filmy takéhoto typu, hlavne keď sú také milé a tancuje sa na naozaj dobré pesničky. Nebyť toho, že v tomto filme bola na konci Lady Gaga s pesničkou Just Dance a že tam bol T-pain so shawty get loose, a ešte Teach me how to dance tak asi nie. Tento film patrí k tým horším tanečným filmom. Dokonca ani hlavná hrdinka mi nesadla. takže asi 50%(15.2.2009)

• nash.

Banální, od dob Flashadance stokrát recyklovaná a stále stejná historka, která se ani nesnaží přijít s něčím novým. Neoslní dokonce ani tanečními čísly. Jediným, za to výrazným plus, který mě donutil dokoukat to až do konce, byla sympatická Mary Elizabeth Winstead v hlavní roli.(5.6.2013)

Net/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 9/10 Choreografie 9/10/// +moderní taneční hudba, Mary Elizabeth Winstead skutečně vynikne, výborná choreografie, hezký příběh -mohlo být klidně delší, mělo tu být ještě víc tanečních čísel a příběh je z těch jednodušších/// U Dokaž to! jsem se příjemně bavil. První co mi asi prolítne hlavou je vzpomínka na film Divoké kočky, který byl taky cestou jedné mladé dívky za svým snem. Tentokrát tu sice hlavní postava nemá svého otce, má tu však svého bratra, do toho lásku, starosti s tím kde složit hlavu a snahu o to se dostat na školu. Holka má štěstí a podaří se jí zakotvit v jednom tanečním klubu a já si opět vybavuji Divoké kočky. To ale rozhodně není mínus. Stejně tak jako se dokážu na zmíněný film dívat stále dokola, tak stejně tak se dokážu na podobný příbeh dívat znova a znova. Tento typ filmů je prostě kouzelný, s příjemnou hudbou, sympatickou hlavní hrdinkou (tentokrát s dcerou Johna McClanea) a přitom je tak jednoduchý a naivní, že dokáže vždy pohladit, zabavit a po stránce hudební kvalitně uspokojit. Chtěl jsem na to jít do kina. To sice nevyšlo, ale tenhle film ano, ten se povedl./// Celkem 80%///(5.12.2009)

• Skip

Pitomá selanka o holce, co chtěla na taneční školu a po počátečním neúspěchu a práci v tanečním klubu se jí to nakonec co? No jasně. Herecké výkony podprůměrné, dialogy jak z nějaké telenovely. A ten tanec? Nejsem na tanec odborník, ale nic tak úchvatného, abych musel být ve finále v rauši, jsem nezaznamenal.(4.9.2010)

Žádný nový FLASHDANCE to rozhodně není, ale pohodová oddechovka na jedno rande rozhodně ano.(29.12.2008)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)