Dokaž to!

Duane Adler

Scott Richter

Kostýmy:

Karyn Wagner

Tak já s tanečními filmy nemám téměř žádné zkušenosti, takže nemůžu srovnávat. Čas od času mi stará překecá ať se s ní na nějakou tu romantickou ptákovinu podívám, ale mám co dělat abych neusnul. Originalitu, nebo herecké výkony hodnotit nebudu, protože já se stejně celou dobu díval jen na ty číči, jak vrtí zadkem na parketu a nejen jím. Hm taková roznožka v obklopení zrcadel je něco pro mne.50%(21.10.2012)

No, mám rada a to veľmi filmy takéhoto typu, hlavne keď sú také milé a tancuje sa na naozaj dobré pesničky. Nebyť toho, že v tomto filme bola na konci Lady Gaga s pesničkou Just Dance a že tam bol T-pain so shawty get loose, a ešte Teach me how to dance tak asi nie. Tento film patrí k tým horším tanečným filmom. Dokonca ani hlavná hrdinka mi nesadla. takže asi 50%(15.2.2009)

• choze

Holka-samouk z buranova se vydává do velkoměsta za svým tanečním snem. Limonádička pro puberťačky. Jednu hvězdu samozřejmě za Mary Elizabeth.(27.12.2009)

• mat.ilda

Kterak vesnická pipka v Chicagu ke štěstí přišla... Musela jsem držet v pohotovosti všechen svůj nadhled, který mně pomáhal překonat ohleděná popelkovská klišé, abych stejně skončila u prdelnakopávajících hlášek, ale dovedu si představit, že určitá věková skupina děvčat z toho všeho, rozuměj - velkoměsto, tanec, kluby, hadry, svoboda a romantika - musí chrochtat blahem, na mě ale nefungoval ani odfláknutý casting, to unylé děvče bez jiskry v oku a sexappealem v mínusu se krom nesporné taneční dovednosti ocitlo ve své roli omylem (a bohužel ne sama) a z Popelčiných tří oříšků otevřela maximálně jeden - šperhákem... takže si lze cenit pouze několika tanečních výstupů, jenže k tomu mně nebylo potřeba prokousávat se hromadou cukrové vaty, u které mě nepřekvapí, že bude jen sladká a lepivá...(26.3.2014)

Pár štastných náhod a z neznámé husičky je rázem krásná všemi obletovaná labuť chovaná ve zlatě. Že už to tu bylo tisíckrát? No a, jenže v žádném v tom "tisíckrát" nehrála Mary Elizabeth Winstead, jež se nám pomalu proměňuje v krásku filmových pláten. Je mladá, je krásná, a umí se sakra dobře hýbat.___ Dokaž to! je popravdě hrozná ptákovina ne nepodobná Let´s dance, béčko mezi dramaty (no ono to vlastně moc drama není, spíš by seděla kategorie taneční, případně tedy taneční drama). Takže: Pokud jste muž, doporučuju otevřít zeširoka pusu, přilepit oči na obraz, dát si pod sebe slinták a.. VYCHUTNÁVAT. A dámy? Ehmm. Líbí se vám Libor Bouček (Riley Smith)? Ne? Smůla, pak už vám zbývá jedině slušná porce tance a moderní hudby á la Britney a Christina.___Čekáte-li strhující drama s ohnivou zápletkou a nejlíp ještě vytříbenou pointou, pak na tohle do Palace Cinemas rozhodně v prosinci nechoďte. Leda v lednu :-)__-Edit:Dallas: Já jo, jedním okem titulky, druhým okem M.E.W :-)(30.10.2008)