Dokaž to!

USA, 2008, 90 min

Darren Grant

Duane Adler

Scott Richter

Tak já s tanečními filmy nemám téměř žádné zkušenosti, takže nemůžu srovnávat. Čas od času mi stará překecá ať se s ní na nějakou tu romantickou ptákovinu podívám, ale mám co dělat abych neusnul. Originalitu, nebo herecké výkony hodnotit nebudu, protože já se stejně celou dobu díval jen na ty číči, jak vrtí zadkem na parketu a nejen jím. Hm taková roznožka v obklopení zrcadel je něco pro mne.50%(21.10.2012)

Scénář: Duane Adler, Nicole Avril .. Co vám budu nalhávat, těch relevantních 50% zaokrouhluji nahoru za úžasně roztomilou a především pohyblivou Mary Elizabeth Winstead. Jednorázovka podle nejzaručenější filmové šablony, přesto i proto mlask.(30.11.2008)

• KarelR

Tanečním filmům odpustím ledacos, ale tohle bylo moc. Klišovitá demence na druhou a ani ty taneční čísla nebyly nijak úchvatný. 3/10(21.12.2008)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)