Dokaž to!

Ray Kluga

Kostýmy:

Karyn Wagner
  • Skip

Pitomá selanka o holce, co chtěla na taneční školu a po počátečním neúspěchu a práci v tanečním klubu se jí to nakonec co? No jasně. Herecké výkony podprůměrné, dialogy jak z nějaké telenovely. A ten tanec? Nejsem na tanec odborník, ale nic tak úchvatného, abych musel být ve finále v rauši, jsem nezaznamenal.(4.9.2010)

Tak já s tanečními filmy nemám téměř žádné zkušenosti, takže nemůžu srovnávat. Čas od času mi stará překecá ať se s ní na nějakou tu romantickou ptákovinu podívám, ale mám co dělat abych neusnul. Originalitu, nebo herecké výkony hodnotit nebudu, protože já se stejně celou dobu díval jen na ty číči, jak vrtí zadkem na parketu a nejen jím. Hm taková roznožka v obklopení zrcadel je něco pro mne.50%(21.10.2012)

Hodně zajímavý taneční kreace. :)(28.5.2014)

Provokativní a velmi sexy. Ačkoliv film působí dojmem neexistujícího scénáře tak je to snad poprvé co mně to ani trochu nevadilo. A proč to nevadilo? Chybějící scénář tu nahradila talentovaná a do rytmu skladby Just dance od excentrické Lady Gaga vilně vlnící se kráska Mary Elizabeth Winstead. Tohle mě dostalo.(12.1.2010)

Přijatelnej taneční snímek s okouzlující Mary Elizabeth Winstead.(21.8.2013)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)