Dokaž to!

Duane Adler

Scott Richter
  • sta

nedokazu(14.12.2008)

Scénář: Duane Adler, Nicole Avril .. Co vám budu nalhávat, těch relevantních 50% zaokrouhluji nahoru za úžasně roztomilou a především pohyblivou Mary Elizabeth Winstead. Jednorázovka podle nejzaručenější filmové šablony, přesto i proto mlask.(30.11.2008)

Je pravda, že u mnoha tanečních filmů mě oslní tanec a ve výsledku mi ani nevadí, že film byl jinak dějem docela slabý, takže jsem schopná dát i vyšší hodnocení. Zde však originalita chyběla úplně a i když tanec nebyl špatný, jaksi tomu chyběla ta pravá jiskra. Nemluvě o hereckých výkonech, které i na taneční film mohly být o kapku lepší. Nebylo to tak zlé, ale průměrné určitě. ~(2,6)~(15.2.2010)

• campix

Celkem slušná vykradačka Lets Dance, Divokých koček a jim podobným. Dokáži si představit daleko lepší věci na dělání než tento film .(21.3.2010)

Film o velkém snu mladé ženy. Když nám o něco opravdu jde, tak to dokážeme. Sice mi to připomíná Flashdance a možná taky trochu Tanec s vášní. Jinak proti tomu nic nemám. Mě prostě filmy o tancování berou, i když pořád omílají to samé dokola.(12.12.2008)