Dokaž to!

Darren Grant

Duane Adler

Scott Richter
  • nash.

Banální, od dob Flashadance stokrát recyklovaná a stále stejná historka, která se ani nesnaží přijít s něčím novým. Neoslní dokonce ani tanečními čísly. Jediným, za to výrazným plus, který mě donutil dokoukat to až do konce, byla sympatická Mary Elizabeth Winstead v hlavní roli.(5.6.2013)

"Padesát" s odřenýma ušima, pozadím a přerostlou ofinkou Mary Elizabeth Winstead, aneb začínám věřit zvěstím, že má každý producent doma v garáži hi-tech počítač, jenž mu po zadání několika slov vygeneruje scénář přesně podle šablony. Klišé střídá klišé, originalitu byste nenašli, ani kdybyste stáli centimetr od plátna a zvraty odhadnete půl hodiny dopředu. Proč teda ten snesitelný průměr? Prostě proto, že se na taneční čísla dobře kouká, že je stopáž příjemně krátká a celé to běží takříkajíc na setrvačník, přičemž si z filmu můžete dělat srandu nebo se válet po přítelkyni. Na první rande ideální (chlapy se pokochají, ženské zaslzí.) Cajk.(3.12.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $9,812,310(27.11.2009)

• KarelR

Tanečním filmům odpustím ledacos, ale tohle bylo moc. Klišovitá demence na druhou a ani ty taneční čísla nebyly nijak úchvatný. 3/10(21.12.2008)

Hodně zajímavý taneční kreace. :)(28.5.2014)