Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Ukrutně obyčejná digitální výprava za řeckými bohy v moderní Americe (Neil Gaiman má jistě radost). Percy nemá charizma a vypadá trochu jako slabá, o pět let mladší, náhrada za Zaca Efrona. To ovšem příliš nevadí, protože pozornost je trhávána na příval titánů a efektních nástupů (jako je ten Poseidonův...), bohužel Columbus opět ztrácí ve své naprosté průměrnosti a dětinskosti. Některá místa působí neuvěřitelně zkratkovitě (Percy přijde do tábora a druhý den je největší borec, který už umí půlku svých vrozených schopností, aniž by mu někdo jakkoliv výrazně radil:)). Žádné učení neznalého žáka, ale klasické přišel viděl zvítězil. Prostředí se však vydařilo, od podsvětí s nejnudnějším Charonem historie, až po samotný Olymp na americkém symbolu ESB. Pokud čekáte málo, budete spokojeni a pokud jste mužského pohlaví, Rosario na vás bude mít chuť a vy na ni...(27.6.2010)

 • Gimli
  *

  Mimořádně hloupý film o několika neposlušných nezbedech, který se snaží ohromovat zcela neatraktivními atrakcemi a který je další z mnoha, v nichž se pravidla hry vymýšlejí za pochodu. Když jsem viděl, jak hlavní hrdina "truchlí" nad ztrátou matky, což je mimochodem hlavní motivace jeho dalších akcí, musel jsem se smát. Ale byl to takový ten smích, jako když je vám trapně. A tak to zůstalo po celý zbytek filmu.(7.4.2015)

 • Xmilden
  **

  Přenést Souboj Titánů do dnešní Ameriky? I to je v Hollywoodu možné! Dost mi to trhalo duši poněvadž se považuju za fandu Persea. Upřímně se modlím aby film žádnou komerční díru do světa neudělal a my abychom se nedočkali nějakého chystaného druhého dílu. Pokud se týče spádu děje. Tak tady výhrady nemám. Ty ale jednoznačně přicházejí při cool macho pózách v jednotlivých soubojích. Percy Jackson jako postava je průměrný a snad nikdo by mu nevěřil že se umí i ohánět mečem. Jeho dva pomocníci jsou veskrze otravní. Film mi přivodil plno krásných vzpomínek na britský Souboj Titánů a za to jediné mu děkuju. Kdyby mi bylo 10 let? .........................Mě ale není 10.(12.4.2010)

 • zelvopyr
  **

  Troja byla pokus zpodobnit nejslavnější spor bohů a vynechat bohy. Tohle ukazuje zajímavý kus řecké mytologie bez Řecka. Sice místy dost vtipně (pojídání lotosu), ale WTF tohle naroubovat na současnou ameriku? Přes spoustu efektů, lepší herecké výkony bohů i lidí než v poslední hrůze (Souboj titánů) to bylo tak hrozně odtažité a trapné...(5.12.2010)

 • Mertax
  ****

  Mladý polobůh Percy má magické pero a (ne)bojí se ho použít! Aneb řecká mytologie v moderním americkém hávu pod taktovkou úspěšného režiséra Chrise Columbuse, který se řídil heslem: „Půjč si, kde můžeš“. Já jsem se přenesla přes řadu nedotažností a nelogičností scénáře a jako fanynka Xeny, Herkula a Letopisů Narnie jsem se bavila! Vizuální efekty jsou velmi zdařilé + tu hraje můj oblíbený seriálový herec K. McKidd. 70%, protože fantasy žánr je třeba podporovat:)(10.2.2010)

 • - Ve scéně, kdy Chiron (Pierce Brosnan) svolává táborníky k seznámení se s pravidly hry, vyvolá jména Dylana a Parise. Stejně se jmenují jeho dva skuteční synové. (HappyTez)

 • - Hra, kterou hraje Luke ve svém stanu, se jmenuje “Call of Duty 4: Modern Warfare 2“. Hraje její multiplayerovou podobu, konkrétně mapu zvanou Favela. (neo4987)

 • - Natáčení probíhalo ve Vancouveru, Las Vegas, New Yorku a Nashvillu. (FMJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace