Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  ****

  Olymp, Medusa, blahosklonný Hádes, vyvolený hrdina a dechberoucí podsvětí? Jinými slovy - měl jsem vůbec šanci být nespokojený? Vzhledem k lásce k fantasy, řecké mytologii nebo pohádkám asi ne. A vůbec mi nevadí, že se polobohové scházejí jen tak v lesích, že s každou perlou čirou náhodou čeká jiná mytologická nástraha nebo to, že záporáci to vlastně klidně mohli sehrát chytřejším způsobem. Columbus má totiž pořád v ruce ten um, díky kterému ze mě dělá malé nadšené děcko.(14.3.2010)

 • MoRTy
  ***

  Je to fakt píčovina k smíchu, ale zároveň je to i celkem koukatelný a efekty sou obstojný, takže jako výplach mozku se to použít dá.(2.8.2010)

 • LIVINGDEAD
  **

  Pohádka pro malé miminka, ale s dobrými efekty. Bohužel mne tam dost vytáčel negr polokozel, který našlapoval jako nějaká transka a Pierce Brosnan jako kobyla :-) Dávám 40% za efekty.(12.7.2010)

 • playboxguest
  ****

  Ostatní si užívají novou, či starší verzi souboje titánů, zatímco já si mnohem víc užívám pana Percyho.(13.1.2011)

 • arachneuss
  ***

  Aneb, jak vám vyleštěný iPhone může zachránit život. Harry Potter může být bez obav, neboť na jeho sesazení by Percy potřeboval mnohem víc, než jen lehce nadprůměrnou režii a triky kam se člověk podívá. Hlavní hrdina je sice sympaťák od pohledu, to samé platí pro jeho vyvolenou modroočku. To ale nic nezmění na tom, že z řecké mytologie zůstala pouze kostra a impotentní vládce nebes Zeus. Vše ostatní se transformovalo podle současných trendů zámořské kultury. A to vadí.(10.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace