Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Režisér komerčne úspešných kinohitov, Chris Columbus, sa pokusil vytvoriť svojho vlastného neohrozeného, filmového hrdinu. Jeho "Percy Jackson: Zlodej bleskov" je však len nedotiahnutým mixom Harryho Pottera a X-Menov. Celé to pôsobí hodne nesúrodo, povrchne, ale aj tak sa na to dobre pozerá. Má to rýchly spád, výborné filmové triky a efekty, celkom sympatických, mladých hercov a dve esá v menších, vedľajších úlohách. Uma Thurmanová a Pierce Brosnan sú vskutku hodnotným spestrením tejto odvážne uletenej, dobrodružnej fantasy. Starovekí, antickí bohovia a ich potomkovia žijúci v USA... čo všetko si už tí Američania nevymyslia? ***(25.8.2010)

 • BadoXXII
  **

  Súboj Titanov pre dnešné deti odchované na sérii Harry Potter. Nie som fanúšik Harryho Pottera a jeho všemožných kópií. Serú ma podobné filmy, kde je jeden akože feši chlapec (z ktorého budú dnešné slečinky odpadávať) s nejakou schopnosťou a bandou ďalších teenagerov (už je takých filmov ako húb po daždi, ach). Podobajú sa ako vajce vajcu. Percy Jackson: Zlodej blesku má otrasný scenár plný veľmi divných momentov (Capture The Flag v tábore, smrť matky a hneď v tej minúte bezstarostné správanie jej syna, rôzne trápne dialógy a veľa iných). Jednoducho tieto teenagerovské fantasy blbosti nie su pre mna. Už som z toho vyrástol a neviem, či by sa mi to vôbec niekedy páčilo (už od 6 rokov som vyhľadával skôr Votrelcov, Predátorov a podobne).(17.9.2011)

 • Jossie
  ***

  Já vlastně ani nevím, proč dávám 3*, je to hrozná blbina, ale vlastně jsem se nenudila a ty postavy mi nelezly na nervy a všechny příšerky byly dost hezké a všechno bylo tak absurdní, až to vlastně bylo zábavné.(10.4.2011)

 • arachneuss
  ***

  Aneb, jak vám vyleštěný iPhone může zachránit život. Harry Potter může být bez obav, neboť na jeho sesazení by Percy potřeboval mnohem víc, než jen lehce nadprůměrnou režii a triky kam se člověk podívá. Hlavní hrdina je sice sympaťák od pohledu, to samé platí pro jeho vyvolenou modroočku. To ale nic nezmění na tom, že z řecké mytologie zůstala pouze kostra a impotentní vládce nebes Zeus. Vše ostatní se transformovalo podle současných trendů zámořské kultury. A to vadí.(10.2.2010)

 • Davies182
  ***

  Je to jasné - být mi o polovinu méně, skončil by Columbusův nový snímek v mé osobní TOP 10. Pro mlsné teenagery je totiž Percy zamilováníhodný mix dobrodužné akce, špičkových efektů, sympatických hrdinů a šílených hlášek. Já si pak užíval pouze onu akční stránku a charismatického Lermana. Efekty mě v dnešní době snad již ničím nepřekvapí (po Avatarovi) a "hláškám" a dementním scénkám jsem se musel každých deset minut smát. Překvapením ovšem je, že jsem se smál rád: bylo to tak roztomile dětinsky naivní a hloupoučké, že mě to neuvěřitelně bavilo. Columbus navíc perfektně umí vyvažovat poměr tlachání / akční scéna. Takže ano: chce to okamžitě dvojku, a ano: Lermana CHCEME jako dalšího Spider-mana.(5.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace