• Jara.Cimrman.jr

Nečmajznul jsem Diovi z kapsy blesk, hromosvod ani kentaura a jestli mi to chce tvrdit do očí, tak si můžeme omlátit hlavy rozbouřenými řekami na vrcholu Olympu. Navrhuji čas - dnes, večer, hned po závěrečné znělce večerníčku. Náš případný souboj určitě nedopadne o moc hůře, než emigrace řecké mytologie na americký kontinent, kde jistě brzy dostanou Zeus, Poseidon i Medúza americké občanství a Olymp bude umístěn na čestné místo Kordiller. Obvykle mi podobné hovadiny příliš nevadí, ale tahle mne moc nebavila, i když musím přiznat, že z přítomnosti svůdné Persefoné bych rozhodně ve spěchu neodlétal na nějaké pitomé perle. Ale já bych si to mohl dovolit - já totiž nezachraňuji svět a ani nikdy nebudu.(10.10.2013)

Je to fakt píčovina k smíchu, ale zároveň je to i celkem koukatelný a efekty sou obstojný, takže jako výplach mozku se to použít dá.(2.8.2010)

• paascha

Řecko zřejmě v totálním propadu do pekla rozprodalo i práva na svou mytologii a jediný, kdo měl zájem, byl Hollywood. Kdyby to byl Bollywood nebo čínský film, byla by to aspoň sranda, kdyby třeba Artemis byla cigoška nebo Zeus vypadal jako Mao Tse:-)) Takhle je to je debiní sračka, kde negr hraje satyra, Brosnan kentaura a nějaký spratci tam trojčí na pionýráku.(10.5.2010)

• Fr

Olympijští bohové mnohokrát sestoupili na Zem a jejich děti, napůl bohové a napůl lidé, byli předurčeni stát se HRDINY..... A v Americe mají svůj výcvikový tábor (tož kde jinde, že?). Mix Pottera a Narnie, jenž pobaví tak 10ti letý děti – (což je vyzkoušeno). Jestli vás nechytlo ani jedno, tak P.Jackson to nezachrání. Digitální orgie a dokonalá Medúza U.Thurman , to je asi tak všechno, co stojí za zmínku. Jinak je to KOSOČTVEREC! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Zejména takhle po ránu mám pocit, že jsem polobůh. 2.) Chci poznat pravý původ postav ze série HEROES. 3.) Jsem teenager. 4.) Zajímá mě, proč sousedi zamykají lednici. 5.) Jsem naštvanej (po volbách) na bohy. 6.) Jsem student ,,boží“ akademie ve Vyškově. PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ne P.S: POZOR!! V závěrečných titulcích je zásadní věc! (Bohužel teď už nevím jaká…)(7.6.2010)

Konečně nějaké "chujovinka" na kterou jsem se těšil a líbila se mi :)(7.4.2010)