Je to fakt píčovina k smíchu, ale zároveň je to i celkem koukatelný a efekty sou obstojný, takže jako výplach mozku se to použít dá.(2.8.2010)

Olymp, Medusa, blahosklonný Hádes, vyvolený hrdina a dechberoucí podsvětí? Jinými slovy - měl jsem vůbec šanci být nespokojený? Vzhledem k lásce k fantasy, řecké mytologii nebo pohádkám asi ne. A vůbec mi nevadí, že se polobohové scházejí jen tak v lesích, že s každou perlou čirou náhodou čeká jiná mytologická nástraha nebo to, že záporáci to vlastně klidně mohli sehrát chytřejším způsobem. Columbus má totiž pořád v ruce ten um, díky kterému ze mě dělá malé nadšené děcko.(14.3.2010)

Hloupoučká, ale zatraceně efektní (na Columbuse obzvlášť) fantasy jízda, jejímiž největšími přednostmi jsou sympatičtí hrdinové, našláplé tempo a velmi zábavné (ať už se na to díváte jakkoliv) zmodernizování řecké mytologie, které by mohlo dokopat pár dětí k Petiškovi a "míň cool" báchorkám o hrdinech, kteří překonávali sami sebe. Těším se na dvojku, kupuju Conversky a věřím, že se brzy dočkáme prohlášení: "Logan Lerman is Spider-Man." 7/10(11.2.2010)

• Gimli

Mimořádně hloupý film o několika neposlušných nezbedech, který se snaží ohromovat zcela neatraktivními atrakcemi a který je další z mnoha, v nichž se pravidla hry vymýšlejí za pochodu. Když jsem viděl, jak hlavní hrdina "truchlí" nad ztrátou matky, což je mimochodem hlavní motivace jeho dalších akcí, musel jsem se smát. Ale byl to takový ten smích, jako když je vám trapně. A tak to zůstalo po celý zbytek filmu.(7.4.2015)

• xxmartinxx

Prakticky kopie Columbusových Potterů. Možná i lepší. I tak ale dost průměrná podívaná. Spousta věcí nedává smysl a plácá se tu páté přes deváté. Naštěstí se ale pořád něco děje a herci jsou docela sympatičtí, i když nemají co hrát. Pokud se série zbaví Columbuse, mohla by se ale pořád slušně rozjet. 2 a 1/2 *..(13.3.2010)