Olymp, Medusa, blahosklonný Hádes, vyvolený hrdina a dechberoucí podsvětí? Jinými slovy - měl jsem vůbec šanci být nespokojený? Vzhledem k lásce k fantasy, řecké mytologii nebo pohádkám asi ne. A vůbec mi nevadí, že se polobohové scházejí jen tak v lesích, že s každou perlou čirou náhodou čeká jiná mytologická nástraha nebo to, že záporáci to vlastně klidně mohli sehrát chytřejším způsobem. Columbus má totiž pořád v ruce ten um, díky kterému ze mě dělá malé nadšené děcko.(14.3.2010)

Je to fakt píčovina k smíchu, ale zároveň je to i celkem koukatelný a efekty sou obstojný, takže jako výplach mozku se to použít dá.(2.8.2010)

• LIVINGDEAD

Pohádka pro malé miminka, ale s dobrými efekty. Bohužel mne tam dost vytáčel negr polokozel, který našlapoval jako nějaká transka a Pierce Brosnan jako kobyla :-) Dávám 40% za efekty.(12.7.2010)

Ostatní si užívají novou, či starší verzi souboje titánů, zatímco já si mnohem víc užívám pana Percyho.(13.1.2011)

Aneb, jak vám vyleštěný iPhone může zachránit život. Harry Potter může být bez obav, neboť na jeho sesazení by Percy potřeboval mnohem víc, než jen lehce nadprůměrnou režii a triky kam se člověk podívá. Hlavní hrdina je sice sympaťák od pohledu, to samé platí pro jeho vyvolenou modroočku. To ale nic nezmění na tom, že z řecké mytologie zůstala pouze kostra a impotentní vládce nebes Zeus. Vše ostatní se transformovalo podle současných trendů zámořské kultury. A to vadí.(10.2.2010)