Hogo Fogo

(pořad)
Zábavný / Hudební / Talk-show
Česko, 2000, 22x60 min

Režie:

Adam Rezek

Účinkují:

Hana Zagorová, Štefan Margita, Monika Absolonová, Yvetta Simonová, Daniel Hůlka, Petr Novotný, Karel Šíp, Richard Genzer, Jiří Srstka, Radek John (více)

Zábavný televizní pořad z produkce TV Nova. V průběhu pořadu vystoupili tři hosté, kteří vyprávěli například vtipné příběhy z natáčení nebo ze své kariéry. Moderátorská dvojice Zagorová-Margita si pro každého hosta vždy připravila nějaké překvapení. Velmi často byli jejich hosté napáleni ještě než se do pořadu dostali, a to tak, že se některý z moderátorů zamaskoval a vydával se za někoho jiného. Mezi střídáním hostů vždy zazněla nějaká píseň z úst Hany Zagorové, Štefana Margity nebo jejich hostů. (oficiální text distributora)

BradleyT odpad!

Lool - Hana Zagorová a Štefan Margita, no to mě po.er. Přiznám se že jsem vždy viděl jen ukázky a i to mě stačilo, delší dobu bych to zřejmě nepřežil a kdyby mě v té době chtěl někdo potrestat za kuli ze školy, asi by to byla moje poslední. Bleh ()

Meow86

Zase jedno NOVÁCKÉ neštěstí. Dneska může moderovat opravdu kdekdo. Jednu hvězdičku dávám za úsměvnou vzpomínku na pirátské vysílání TeleTele, které úspěšně parodovalo tuto tzv. televizní zábavu pod názvem Hoňo Froňo. V tomhle případě mi Hanka Zetorová ani Štefan Carda nevadili. ()

HellFireFery odpad!

Pamatuji si na skvělé hlody s Janem Rosákem a Pavlem Poulíčkem. Ostatní díly (a že jich bylo) jsou však jen směsicí trapnosti. ()

Alfonso198

jakožto asi 13ti letý sem pár dílů viděl a pozeral sem i horší zrůdnosti... třeba kolotoč s panem sporťákem Poulíčkem... ()

R.I.S.A odpad!

Víte proč je Zagorová teplá?....................................................................... Protože spí s Margitou ()

e-pilot odpad!

Brrr! Ještě teď se otřásám hnusem, a to jsem viděl jen upoutávky. Naprostá žumpa televizní "novácké zábavy". ()

JARDAHONDA odpad!

Margitu a Zagorku nebrat,,,,,,,,,Trapné hlášky,nucený smích,celkový projev =pomocná škola,,prostě všechno špatně !! ()

mara312 odpad!

no ty vole..tohle vidím tak mi kudla sama skáče do ruk...zvládl jsem dva díly a to ne v kuse, protože jsem musel odbíhat vyzvracet se na záchod ()

Milonak odpad!

Margita je skvělý tenor, ale tento pořad je spíš teror... Štefan + Hanička Písnička, jejich vzájemná láska a Hogo Fogo = naprosto ďábelská kombinace. Ale proč se divit - vytvořila to TV Nova. 1% ()

Dzejar odpad!

Zagorka a její pšítel Margotka opět bodujou ! ! ! ( TELKA ) Jejich nové turné " RETRO-PSYCHO-MUSIC 2015 " začíná 1.4.2015 v Bohnicích a končí na Vánoce v pavilonu " E " psychiatrické léčebny v Opavě.Navíc slibujou všem návštěvníkům mega párty že se všichni budou smát jak blázni ! ! ! Jako před skokani skupina MAXIM TURBULENC( jede jede mašinka ) DÁDA PATRASOVÁ feat.MADONNA (chytila jsem na pasece žížalu) Vstupné v prodejní síti TICKET PRO ()

DarkSikorski odpad!

Zábavný pořad? Ani vzdáleně. Na jeden jakž takž slušný vtip sto slabých. A pokus o jakousi skrytou kameru á la Ptákoviny? To není záchrana. To je nedostatek vlastního myšlení. ()