Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

TheSpearCZ

Tak já si ten film pustím s tím, že si u něj odpočinu, možná i usnu, a pak na mě vykoukne u baru Ryan Gosling, který s naprostým klidem balí každou pěknou ženskou a učí Stevea Carella, jak na to. Takže v tomhle momentu bylo po spánku, to už je asi jasné. No, a po tomhle vystřízlivění, kvůli kterému jsem myslel, že už jsem pochopil, co se mi tu tvůrci snaží předvést, se film v půlce mění na typickou americkou romcom, což sice pro většinu bude znamenat nechuť k samotné druhé polovině, ale mně se to teda líbilo celé se vším všudy, ať už je to kýč nebo ne, což dokazuje taková scéna na zahradě, kde se všechno odhalí, to byl scénaristický skvost a highlight celého filmu. No, a nesmím také zapomenout pochválit ostatní herecké hvězdy filmu (dospělý válí, děti překvapují) a skvělý soundtrack. Potěšilo ve velkém. Čisté 4* ()

Flopik

Možno až prehnane rozprávkové ale zato veľmi milé, s výbornými hercami. Miestami som sa aj fajn zasmial, veľký zvrat bol výborný ( zistenie kto je rodina s kým) a finále aj keď klišé sa mi páčilo. Na nudný večer fajn, 4* jasné. ()

jasanka

Souhlasím s těmi, co si myslí, že tvůrci měli nechat film čistě jako komedii, a nemíchat ji s tolika dramatickými scénkami. Pak by byl výsledek určitě mnohem lepší a celistvější. Jinak průměrná, ale celkem fajn podívaná, navíc s mým oblíbeným Ryanem Goslingem. ()

barteca

Už dlouho tu nebylo něco tak vyváženého. Rok Goslinga, musím mu přiznat charisma. Skvělý i Steve Carrel a Julienne Moore. ()

ellegrey

Někdo by si mohl říct, že jde o další průměrnou a dopředu předvídatelnou americkou komedii. Omyl. Tohle je opravdu výjimka, která potvrzuje pravidlo. Můžete se zasmát, můžete si pobrečet, ale nikdy si během filmu nepokladete otázku, proč jste sem na to vlastně šli. Herecké výkony jsou výtečné. Tato sestava se vážně povedla. Steve Carell vás zaručeně rozesměje a přesvědčí v jaké svízelné situaci se nachází, Ryan Gosling dokazuje, že umí hrát a dámy jistě potěší svým zevnějškem, hlavně v jedné scéně, krásný pohled je také na Emmu Stone a Julianne Moore a pozadu nezůstávají ani Kevin Bacon a Marisa Tomei. Ráda bych zde ještě upozornila na samotný závěr filmu, který přináší nečekané rozzuzlení. A také příjemnou hudbu, která film doprovází od začátku až do konce. 81% Více zde ()

strangercz

Letos suveréně nejlepší romantická komedie. Vtipná, zábavná a naprosto parádně zahrána. Emma jako vždy okouzlující a Ryan je letos Pán ()

Silencia90

Celý film uplně boží! To jsem nečekala, fakt jsem se bavila, a mrzelo mě, že už skoro dvě hodiny uběhly. Ovšem ten neuvěřitelně laciný a klišoidní konec to teda zazdil. Nebýt jeho, asi bych to hodila do Oblíbených, ale tohle se teda nedá. Fajn, pět hvězd tomu teda, z úcty ke mně samé, dám, ale nejsou stoprocentní. Romantický filmy mám nejradši (typická holka), ovšem pokud se má film chovat jako komedie, navíc stylová, musí to dotáhnout do konce a mít i stylový závěr, který tady chyběl. Happy-endy jsou moje, ale co je moc to je moc. Jinak: Hlášky výborný, postavy neuvěřitelně vtipný, propacovanost spojitostí fajn, ale ta pěkná atmosféra a pohoda z filmu... neskutečný. :) (A mimochodem, doteď mnou odsuzovaný Ryan zazářil) ()

Pikkupiru

Film o tom, jak se sebrala všechna hollywoodská klišé, narvala se do jednoho filmu, vytvořil se propletenec vztahů mezi postavami a ono to fakt zabralo. Sice to je blbost, ale tak strašně dobrá, že i ten happy end rádi prominete. V jednoduchosti je krása a mě už dlouho nic tak jednoduchýho tolik nepobavilo. ()

KOZEL84

Tak už vím proč sem do tohodle neměl chut'.Asi už dokážu trapáka Carella (vůbec sem si nevšim,že tu má hrát-mě stačí vidět Gosling,Stone a beru,mimochodem,že umí Gosling hrát,dokázal dáááávno před Drive) podvědomě vycítit.Kupodivu tu zas tak trapný nebyl.Že sem tohle viděl už milionkrát,by snad až tak nevadilo,ale obvykle mají tyhle kraviny aspon' tolik slušnosti,že trvají o pár let méně.Jéžiši to byla štreka.A pak mám strach aby ten skoro nekoukatelný konec mezi některými ufony nenadělal víc paseky.Takový kesr v ksichtě a soudní zákaz přiblížení by mohl být vodítkem,že to s tím soulmatem není tak horké.Jako třeba tenhle snaživý romantik.To se jako nemůže někdy stát,že by si hero prostě našel jinou buchtu?!Ze života?-a na které planetě?Zakamuflovaný twilight.2aPůl ()

honelnik

omfg....Keď nabehli záverečné titulky, uvedomil som si, že rukami objímam vankúš a sedím vyškerený ako 14 ročná školáčka. Tak, ako každý normálny chlap, i ja som následne pustil youtube.com a zadal slová "rambo IV ending" v trápnom pokuse zahnať úroveň estrogénu pod priatelnú medz...Crazy, Stupid, Love je v podstate súbor toho najlepšieho čo si videopožičovňa do regálu "komédia/romantický" môže vyložiť. Steve Carell je proste dokonalý trápny tatík, Ryan Gosling nehorázne cool a dokonca aj Julianne Moore, ktorej by som zatiaľ v každom filme do duše najradšej vpálil 300 hromov, je znesiteľná....Čím ale C.S.L. vyniká nad ostatnými žánrovými spolubojovníkmi je pomer "výbuch smiechu/minúta". Som človek čo na smrť neznáša tento žáner a radšej by som holil chrbát Kulimu z Desmodu, než videl ďalší film s Jennifer Aniston, ale CSL je už navždy jeden z tých filmov, ktoré si vždy rád pozriem. ()

jane1106

Pro mě osobně nepříjemný film, který mi nepadl do noty především asi režií obou pánů. Všechno na mě působilo velmi uměle, nerealisticky, chování postav mi mnohdy přišlo neuvěřitelné a přehnané (učitelka Marisy Tomei měla být snad vyléčená alkoholička, tak už by se nemusela chovat jako hysterická kráva, navíc vzhledem k tomu povolání...:/, no nic.:)). O klišé se šířit nebudu, jelikož ta jsou v podstatě nejmenším zlem (kde dneska nechybí?) a závěr asi nikoho dvakrát nepřekvapil. K uzoufání ale byly otravně nepřirozené dialogy (nevím, jestli to tak zmršili v dabingu?), zejména v úvodu při seznámení Jacoba a Hanny v klubu. V celkové atmosféře tohle všechno zkrátka silně čpělo a zde vynášená scéna zvedačky s Goslingem do půl těla se mi zdála gay. BTW Steve Carell je fakt mizernej herec, doufám, že už ho nikde neuvidím. ()

Tred2

Nechápu jak je něco takového možné stáhnout do jednoho filmu. Když jsem si film pouštěl byl jsem pln očekávání v něco co jsem dostal tak z půlky. Právě první půle, která se mi hrozně táhla a svojí úmyslnou trapností štvala mě navnadila na velké zklamání. Ani nevím jak se to stalo, jakoby mi skřítek přepl na jiný film. Přestala se řešit krize hlavního hrdiny a tak nějak se začaly řešit problémy všech. Všechno je to trošku přeplácané a přehnané, na náhody se rozhodně nešetří. Faktem je, že film v klíčových chvílích funguje na 100%. A jeho poselství, ačkoliv je až prehnaně optimistické, je dostatečně hřející, aby vám po filmu zanechalo úsměv na tváři. Pro mě osobně to byla šílená jízda, a když jsem přišel k hodnocení, tak jsem si nebyl jistý kolik bodů filmu poslat. Tak jsem přimhouřil oči a dal na to jak to ve mně nakonec vyznělo. Tak nějak by to asi mělo být (nicméně obejktivně musím uznat, že to mohlo být určitě lepší; to bude těmi stopážemi, kde jsou zlatý 90ky pro tenhle typ filmu). ()

RickyFitts

skvěle to gradovalo... a k takovýmu ulepenýmu a nekonzistentnímu konci... tou vychvalovanou scénou na zahradě je myšlena ta divoká, kterou to jakože mělo všechno vyvrcholit a na kterou jsem už teď zapomněl, anebo ta s telefonováním, což byla asi jedna z nejromantičtějších věcí, co jsem kdy viděl (a že jsem kluk sarkastická)...? a zajímavá věc - nemůžu si vzpomenout na jedinýho herce, kterej by mě v tom filmu něčím nezaujmul... takže - krásné, čisté 4* ()

jorgus

nechce se mi tomu verit, ale jdu takhle vysoko...bylo to hlavne pri zaverecne reci ci setkani a twistu na zahrade neuveritelne vyberlickovane..ale celym filmem kouzlo..prostupovala jim melancholie a tento film mi neuveritelne sedl:) ()

R4d3oN

Tak tenhle film je absolutním opakem mého vkusu. Přehnaný a chvílemi dost trapný. Zdá se mi, že chtěli udělat film ve stylu Americké krásy a narvali k tomu Barneyho z HIMYM. Druhá půlka filmu pro mě byla vysloveně "americká slátanina". Přeplněná chaotickými scénami a zbytečně dojemnými proslovy.. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011