J.Mayen

Se zdesenim zjistuji, ze k tehle filmove perle jeste nemam komentar. Ja ani nevim jak se vyjadrit, protoze trojka me presvedcila o stejnych kvalitach jako jeho dva predchudci. Navic podlozena uzasnou hudbou Elliota Goldenthala, ktera tak dokonale, uzasne a dojeme dokresluje naprostou filmovou dokonalost D. Finchera. Trojku jsem videl nespocetnekrat a pokazde se velmi rad podivam. Je az s podivem v jakem casovem rozpeti filmy vznikaly, a jak jsou dil od dilu uzasnejsi (netyka se 4 ky bohuzel). Zaverecna scena kdy Riply umira me dokaze dojmout do slz. Skvost, kterych se rodi velmi malo, dekuji za vznik necoho takoveho. ()

Nikolas__

(Hodnocení za director's cut). Tenhle díl se opravdu povedl. Trojka má sílu ve scénáři, hercích, a hlavně je parádní co se atmosféry týče. Ta je vážně jedinečná a snímek dokáže dost napnout. Je navíc nejemotivnější s celé série. ()

Salus

Nejponurejší díl celé série. Po Cameronově záplavě střelby a explozí druhého dílu nečekaně komorní příběh z planety, kde nejsou žádné zbraně. Důstojné pokračování - navíc Sigourney bez vlasů taky stojí za pohled. ()

gédé

Fincherovi by měl někdo říct, že bývá působivější, když nebezpečnou stvůru neukáže přímo, ale pouze v náznacích. Vetřelec v jeho podání mi přišel spíš srandovní. ()

Madax

Velmi důstojné zakončení trilogie. Ačkoli se někomu může zdát, že film příliš napodobuje jedničku a nepřichází s ničím novým, opak je pravdou. Depresivní atmosféra, spousta sympatických (anti)hrdinů, zajímavé zvraty ve scénáři a hlavně dokonalý závěr, to všechno dělá z Vetřelce trojky silně nadprůměrnou podívanou, kterou stojí za to vidět. Doporučuji i speciální, podstatně delší verzi, která se od té původní v mnohém odlišuje - vetřelec se zde zrodí z krávy a při sebelikvidaci Ripleyové nedojde k vyhřeznutí královny. ()

ForzaJuve

Spousta lidí trojku nemá v lásce, ale já ano! Fincher odvedl famózní práci. Hodně se přiblížil geniální jedničce. Pro naše zvířátko ideální prostředí temných tunelů, žádná účinná zbraň k dispozici apod. Na Scotta to sice nemá, ale 5 ode mě dostává taky! Říkejte si co chcete! ()

l.bejk

Ale,ale sem slyšel že na Ripley už nechtěla zbraně že jich bylo ve 2 moc,tak tu máme pochodně.A? No chyba naprosto to ztrácí to co nám 2 dí dal, otevřel oči a usadil do křesel... ()

Snooper

Velice atmosférické a depresivní. Ripleyová se pod šťastnou hvězdou nenarodila. Její záchranný modul je zralý do šrotu a kde jinde mohl ztroskotat, než na území věznice, kde zrovna probíhá pánská jízda. Jak tohle dopadne? ()

Pjotrik

Věru nevím, jak se k tomuto pokračování postavit. Film by se možná měl jmenovat "Utrpení talentované slečny Ripleyové". V předchozích Vetřelcích se hrdinka vracela na zem, aby zjistila, že všichni její blízcí už zemřeli, teď zase přistane na bohem zapomenuté Planetě a navíc jsou všichni, za které bojovala svým plamenometem, mrtví. Sympaťák Hicks i malá holčička. Ripleyová se stihne zamilovat do doktora, který ale nakonec dá přednost "líbačce" s vetřelcem a zemře. Když k tomu přičtu to nechutné prostředí s bandou pošahanců, dostává film tak ponurý nádech, že jsem alienovi docela přál, ať všechny ty idioty povraždí. Ripleová nakonec porodí děťátko, ke kterému měla vždy nejsilnější vztah. S takovým koncem bylo jasné, že další pokračování bude. Nemůžu si pomoci, ale pro mě existují jen dva regulérní filmy o vetřelcích, tzn. Vetřelec a Vetřelci. 70% ()

brasek

Podľa mňa nelogické pokračovanie úspešných snímkov Votrelec a Votrelci. Tento snímok jednoznačne zaostáva a celú sériu smeruje do priemernosti. ()

kishi_SO

dalsie uspesne pokracovanie sagy, ktora testovala hranice strachu uz od zaciatku 80. rokov. Napad situovat diel do opustenej vaznice na odlahlej planete bol dobry tah. Vyholit Ripleyovu do hola uz horsi. Odmysliac si od tych hroznych renderovanych alienov vskutku posobive dielo. ()

Stuart6

Davida Finchera mám celkem rád, ale tohle je určitě nejslabší díl . A Alien vypadal dost komicky, asi jako pejsek :o) ()

Deidy

Nejslabší ze série filmů s vetřelci. Nevím, jak ostatním, ale mě tento třetí film zaujal ze všech nejméně. Příběh je dobrý, tomu se moc vytknout nedá, ale co je opravdu "pokakané" je absolutně nevyužitý potenciál prostředí ve kterém se děj odehrává. Přijde mi, že kdyby byla snaha, mohlo by to mít ještě více napětí, klaustrofobického strachu a bezmoci, jako tomu bylo u předchozích dvou dílech. Přijde mi to moc suché a přitom potenciál věznic je opravdu obrovský, obzvlášť pro takové filmy. Suma sumárum, pro Weaverovou, vetřelce a mou lásku k těmto legendám, dávám 4 hvězdičky. ()

rigby

Každé další pokračování je slabší a slabší. Třetím dílem se tak dostáváme do dobrého průměru. Skvělá atmosféra se někam ztratila a děj se omezil na bezduchou honičku. Jen závěr se blíží předchozím dílům, ale to nemůže vynahradit zbytečnou nudu. 3+ ()

Fincher a zombíci?

Fincher a zombíci?