Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

DruidKarel

1103. hodnocení: Rozhodně dobrej počin, kterej by si zasloužil dotáhnout do filmové podoby. Výslech, kterej bych nechtěl nikdy zažít a pak sposuta krve a velká řežba, která snad uspokojí všechny masochisty. 3* dávám jen proto, že je to spíš promo video a doufám, že tohle jednou bude třeba jako základ pro nový díl Mortal Kompat. 3* ()

C0r0ner

Kéž by v podobném duchu vznikl celovečerák - tedy remake původního filmu. Tancharoen s Uziel dokázali na pouhých osmi minutách zahřát srdce všech fanoušků MK a Tekkenu a vytvořili parádní kraťas, který je protknut úžasnou atmosférou, kterou jsem, přiznám se, vážně nečekal. Budu držet palce se vznikem filmu. 90% ()

Ice123

Takovéhle zpracování bych rozhodně bral.... Předešlí dva díly se mi zas moc nezamlouvali (tedy jednička byla ještě koukatelná, ale dvojka byla docela utrpení snažící se čerpat z ničeho...). Každopádně fight s Johny Cagem byl skvělej, konečně by to mohlo mít pořádně akční rvačky a ne to co nám bylo doposud nabízeno... Teď nezbývá než doufat... 80%. ()

stOKYi

Ak celovečerák bude na tento štýl ( ak sa nájde producent) to znamená, zobrazenie toho temného sveta, zameranie sa na vlastnosti postáv a ich charakter a doplnené o super atmosféru a občas dáka bitka ( nepreháňať, všetkého veľa škodí) , tak to bude pre mňa jedna veľká parádička :) . Presne ako v tomto 8 min. videjku . www.videacesky.cz/kratke-filmy/novy-mortal-kombat - komplet z titulkama :-P ()

sir-dave

Pokud to vznikne, bude to už dost odlišná verze od původního Mortal Kombat. Jako takové promo to nebylo špatné. Svým reálným přístupem a opuštěním od scifi mi to docela připomínalo britský Turnaj zabijáků, což není špatné, ale jedničku MK mám dost rád. Herci příliš nenadchli, uvidíme... Byl bych radši, kdyby to dostal do rukou Anderson ()

tomeek

Já jsem myslel, že je to trailer ke skutečnému filmu! Kdyby to takto vypadalo v celovečerní verzi, byl by to velký mazec. ()

SeanLSD

Prvýkrát som to videl už pred rokmi a už vtedy som sa nevedel dočkať, kedy už ten prerodený, realisticky surový celovečerák bude - a to bez ohľadu na to, že na starý, rozprávkový MORTAL KOMBAT nedám dopustiť... A stále nič! ()

filmmovier

Vynikající záležitost s fantastickou atmosférou a parádním obsazením (nejen, ale hlavně, Jeri Ryan). Obrovská škoda, že zůstalo jen u těchto sedmi minut, protože kdyby byl celovečerák tak kvalitní jako tenhle kraťas, byla by to neskutečná pecka a navíc by se všichni shodli na tom, že i kvalitní. Užil jsem si to. 85%. ()

Sfinkter

Nový ohoz pro perlu všech heren devadesátých let. Potemnělé s přitažlivým příběhem. Tento kombat bych si nechal líbit. ()

ivan_drago

Celkem atmosferická žánrovka s lehce upravenou historií charakterů a jedním slušným soubojem... Pěkně nastíněné postavy, Baraka byl vždy můj oblíbenec, tady však moc pekelného původu nepobral... Svižný střih a hodící se hudba napomáhají ke zkouknutelnosti díla... ()

Johnny.ARN

Lateefov fight skvelý. Taká dobrá ochutnávka pred webseriálom a tiež pred filmom. Réžia vskutku podarená. Už nech vyjde film. 4 z 5 ()

rudeboy

Vyzerá to veľmi sľubne, len kto vie či z toho niečo bude. Trailer naznačuje, že by mohlo isť o reštart mýtu, ktorý by mal s ľahkosťou strčiť do vrecka celovečeráky z konca 90. rokov. My, čo sme pri tejto hre strávili hodiny detstva jednoznačne voláme na budúceho potencionálneho režiséra: FINISH HIM! teda FINISH IT! Celý trailer tu: http://www.youtube.com/watch?v=9_MqZn7E-mk ()

ywo666

Dnes som akurát videl starý mortal kombat. A akurát som si hovoril, že by nebolo odveci spraviť mortal kombat po novom s novými tvárami, novým príbehom a hlavne s novými efektmi, lebo napríklad Goro by si zaslúžil lepšiu verziu. Dúfam, že z toho niečo bude. Myslím, že ohlasy to má dobré. Neviem prečo by robili 8 minutový film keby nemal vzniknúť celovečerák. ()

lennyd

Někdy se i policie musí smířit s tím, že vypustit do zločineckého rybníčku novou štiku může být tím nejlepším řešením současné krize. A tak se kapitán Jacks se svojí kolegyní Sonyou rozhodnou propustit profesionálního zabijáka Scorpiona, aby za ně vyřešil ožehavé otázky vzrůstající vlny zločinu, s tím, že na oplátku dostane informace o svém úhlavním nepříteli, Sub-zerovi... Tento kraťák jsem si pustil na spravení nálady hned po hodně zmršené dvojce Mortal Kombatu, a musím říct, že pokud se zadaří udržet takto vysoko nastavenou laťku i v celovečerním filmu, tak to bude naprostá bomba. Fakt se začínám docela těšit - a doufám že se za dva roky dočkáme.. ()

McM

Tohle má atmosféru! Jestli bude celovečerák stejně "reálný", bude to prostě kulervoucí. Nebo katastrofa.. ()

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (více)