Vyměřený čas

gpx

Nápad je geniální, ale jeho převedení do filmového scénáře je tragické. Film je plný nedomyšleností (nulové zabezpečení časové peněženky), do očí bijících stupidit (např. neexistence mobilů nebo nemožnost zmrazení kreditu) a naivit (co asi udělá pěkná holka, které zbývá pár hodin života, aby si něco vydělala...). Samozřejmě je tam toho mnohem a mnohem víc. Přiznám se, že mě In Time otrávilo natolik, že jsem tohle nadějné sci-fi po půlce vypnul. ()

kolodej1

lepší než jsem čekal, bavil jsem se víc než dobře. Originální námět, napětí, člověk film zkoukne a uteče mu to, ani neví jak. Je to sci-fi, tak v tom není třeba hledat dokumetární přesnost. Výborný Cillian Murphy Promyšlená režie a kamera. Kdo má rád kombinaci akční a scifi ( jako třeba já) , měl by být spokojený. Čistých 80% ()

Sgt.Tracnik

Tak tři a půl. Neurazí, pobaví. Zajímavý nápad - mohlo ho jít využít lépe, ale zase to úplně nesklouzlo do nějaké kraviny. ()

wick

Zdařilé sci-fi, originální námět není špatně natočen a ani Justin mi kupodivu ve filmu nevadil. ()

Kiryl

Zpočátku mi tento film připadal jako velice povedený nápad, ve kterém se děje spousta věcí, jenž jsou logicky lehce vysvětlitelné, ale zhruba v polovině filmu se to všechno zvrhlo a postupně to ztrácelo na zajímavosti. Tento film mě zaujal pouze zpočátku skvělým příběhem a nadprůměrným výkonem Justina Timberlaka. ()

fafejt001

NO musím říci vcelku vydařené a neotřelé . Napětí tam bylo a dobrý konec . A DOBRÝ KONEC - VŠECHNO DOBRÉ . Takže slabší čtyři . Nebo střední , to bude lepší . ()

kacer4

Slušná vidina budúcnosti a celkom dobrý námet ale prevedenie bolo horšie. Od začiatku ma to nebavilo, čakal som na nejajú scénu, ktorá zmení tempo filmu ale nedočkal som sa. Cítim veľké sklamanie. ()

tucnakova

Tááák sexy ! "... Give me the words, that tell me nothing ... Give me the words, that tell me everything ..." A za víc líbačky bych dala pět. Pravičáci : trhněte si. ()

Jason13

Sdílím několikrát zde vyřčený názor: Skvělej námět + nemastný a neslaný zpracování = jen průměrné scífko :( ()

Ironhead odpad!

Jak uz tu nekdo napsal, tohle muze bavit snad jen ctenare/ky Bravicka... neco taaak moc blbeho sem uz dlouho nevidel (i kdyz.... mozna novy Total Recall :_). Velika skoda Cilliana Murphyho v takovym filmu... skoda casu, vaseho casu, promarneneho u "In Time"... Opravdu tezko uverit, ze tohle ma na svedomi stejny reziser, ktery natocil uzasneho Obchodnika se smrti nebo psal scenar k Truman Show.... udelali mu mezitim snad nekde lobotomii? ()

Kozlowski8

Vzdálená budoucnost - peníze neexistují, bohatství a životní úroveň lidí je vyjádřena časem. Čas jsou mzdy, daně, časem se platí za nájem, jídlo i za sexuální služby. Pokud člověku vyprší jeho čas, umírá...Pokud by existoval žebříček filmových nápadů, tento film by na něm figuroval hodně vysoko. Škoda ale, že tento skvělý nápad nebyl lépe zhodnocen. Film je totiž ve všech ostatních ohledech jen průměrný. Samotný příběh mohl být lépe propracovaný, stejně jako dialogy a profil hlavních postav. Slušným hereckým výkonem mne příjemně překvapil Justin Timberlake, nicméně herecký prim v tomto snímku hrál skvělý Cillian Murphy. Nevýrazná Amanda Seyfried naopak nijak nepřekvapila. Film každopádně stojí za zhlédnutí. U mne na hraně mezi 3 a 4*. 65%. ()

ermisuck

In Time bylo pro mě neuvěřitelné zklamání. Po několikanásobném doporučení jsem dostal akorát tak shit ve voňavém obalu. Celkově mě srala přímočarost a předvídatelnost děje, špatný Timberlake (kterého vyvážili průměrní Cillian Murphy a Vincent Kartheiser) a stupidní dialogy. Na druhou stranu, myšlenka byla, řekl bych, až excelentní, ale její rozvinutí do příběhu, potažmo její nepromyšlenost nemůže celý film zachránit. Dal bych dvě hvězdičky, ale kozy Amandy Seyfried ve strip pokerové scéně posunuly film na úroveň hvězdiček tří. (PS: debilnější umírání jsem fakt neviděl.) ()

Jyrka

Jak řekl TheJirkaW, nápad s časem zbývajícím do konce života zobrazujícím se na ruce je skvělý nápad, jen by to chtělo lépe využít. ()

Gumeny

Snáď jedíný film, kde veta: "Nemám čas!" dáva zmysel. Námet je to suprový, ale výsledok mohol byť lepší. ()

Merenre

Vynikající je zejména první třetina až polovina... atmosféra je velmi stísňující, nádherná hudba, celkem dobré obsazení (hlavně Timberlake, Murphy, Galecki...) a některé momenty jsou opravdu prudce dojemné. Postupně se z toho ale stává takový obyčejný akčňák, ale tempo a úroveň si i tak film udrží až do konce. ()

evca_007

V tomhle filmu jde především o nápad. A ten ho celou dobu táhne. Je tak dobrý, že i z celkem obyčejného udělá skvělé. Jediný bod dolů za to, že si myslím, že zpracování mohlo být ještě o něco lepší. ()

Desmi

Ono napsat scénář je jedna věc, zrežírovat druhá. Velmi zajímavý nápad Niccol proměnil na velmi průměrnou holywoodskou honičku za zničení systému, ke které přispělo i obsazení herců. Justin pro mě není akční superhrdina, Amanda S. opravdu není bond-girl, kvůli který bych vyslintal kýbl. Stačil by tvrdší hrdina a hezčí partnerka a bouchnul bych tomu hvězdičku navíc. Do plného počtu by to mělo ale stejně pořád daleko. Mimochodem, český dabérům se asi také zdál Justnův hlas málo tvrďáckej, tak ho nadabovali někým s výrazně hlubším hlasem, řeknu vám, nebyla to dobrá volba.. ()

pierre9

Skvelá myšlienka, Amanda Seyfried no celkovo ten film nejak nefungoval. Nebol napínavý, občas som sa dokonca nudil. Čakal som viac. ()

Goumen

Pěkné akcni scifi s opravdu originální námětem. Perfektně funguje hlavní trojice : sympatický Timberlake, zvláštní a přitažlivá Amanda S. a záporák C.Murphy ()

Dámské posily...

Dámské posily...