Vyměřený čas

aallccaapp

Celé je to nedomyšlené!! Kdo byl ten chlap co dal hlavnímu hrdinovy tolik času? Kdo byl vlastně ten jeho táta? Ják se znal s hlavním hlídačem času? Kdo byl hlídač času? Proč to dělal 50 let? Jaktože po takový době co s tím pracoval, zapomněl na svůj vlastní čas? Celý systém byl dost nezabezpečený na to že to bylo z budoucnosti... stačí někoho chytit za ruku a máš jeho veškerý majetek - blbost!! Policejní auta v budoucnosti nemají vyhledávaní pomocí GPS? A HLAVNĚ SAKRA JAK CELÁ TA HRA S ČASEM VZNIKLA?? ()

MJI

Pointa za 5*. Škoda jen, drobných trhlinek ... no, možná i větších trhlinek. První půlka opravdu zajímavá, pak už se dynamika ztrácí. Děj se najednou odehrává pouze v jednom exteriéru, až kameře docházejí záběry ze všech možných i nemožných stran, aby si toho divák nevšiml. Ale i tak doporučuji. ()

luboss822

Už len myšlienka "čas ako platidlo" si zaslúži minimálne 3*. Naviac keď si pripočítame skvelý akčný dej a výborné herecké výkony, bola by krivda dať tomuto filmu menej ako 4*. ()

sofieikara

Tento film mě moc zaujal.Od velmi dobré zápletky až po výkony všech herců v čele s Amandou Seyfried.Děj je opravdu dobrý a nečekaný od začátku až do konce.Moc se mi líbí myšlenka děje v budoucnosti.Postavy jsou také zajímavé.Will-čestný,spravedlivý,bojující za správnou věc.Sylvia-hodná,uvědomující si,že za její bohatství platí jiní.Tento film rozhodně stojí za shlédnutí.Všem ho doporučuji ()

PinkCrimson

Není to špatný film, 70%. Scénárista to ale asi měl dotáhnout, občas něco dost nesedí: 1. pětadvacetiletá slečna s papínkem, který ji obstará na co jen ukáže to všechno nezahodí a nerozběhne se z domova s nějakým neznámým dobrodruhem jen proto, že existuje i chudina, autor možná ještě nepotkal pětadvacetiletou slečnu. 2. Motivace hlavního hrdiny je podivná, nas..nost na celý svět bych chápal, vendettu za smrt matky rovněž, konání dobra a rozdávání měny (času) chudým je už trochu moc přitažené za vlasy, jaksi poněkud jánošíkovské. 3. fakt se dá běžet na deseticentimetrových jehlových podpatcích tak rychle, jak to to předvádí hrdinka na konci filmu? ()

VanThomass

Naprosté překvapení. Sci-fi filmů je opravdu hodně, ale ne vždy se jedná o něco originálního. In Time je ale právě ta výjimka, která dokazuje, že může vzniknout i něco nového. Začnu u hereckého obsazení Justin Timberlike i Amanda Seyfried jsou ve filmu opravdu uvěřitelní. Z mého pohledu je škoda, že Olivia Wilde nedostala více prostorů, ovšem je to dáno její rolí ve filmu. Celá atmosféra filmu působí opravdu velmi dobře. Myslím, že se nenajde nikdo, kdo by nefandil Justinovi s Amandou. Osobně bych se vůbec nebránil pokračování, jelikož progres na něj by tu neustále byl. ()

StorWik

No konečně si Justin Timberlake střihl taky roli v něčem jiném než ve sladárnách a komediich. A vůbec to nebylo špatné ! Andrew Niccol vzal pod svá křídla netradiční sci-fi, kde se nevyplatí zaspat nebo si nechat ujet autobus. Jasně rozdělená společnost na povl a boháče, ukazuje na společenský problém, který se i v reálu čím dál více prohlubuje. (85%) ()

teseth

No nápad to nebyl špatný. Myšlenka vyměřeného času, který funguje jako platidlo, jmění a vlastně jediná hodnota na které záleží. Naráží ale na hrozné herecké výkony ústřední dvojice, které jsem nevěřil ani jednu pózu či rozhovor. Justin při úmrtí své matky byl jak kdyby našel mrtvýho pouličního vořecha a amanda když má pistol u hlavy se tváří jak leklý kapr. No ona se tak tvářila skoro celý film. Další věc která mlátí do očí je odbytí scénáře tím, že hlavní myšlenka je dokonalá tak nemusím nic jiného řešit (běhání v lodičkách, nelogický přehazování času, neustále minimální čas hlavních hrdinů atd...) až rozporování hlavní myšlenky. Film je nudný a po shlédnutí vyšumí jako naprostá zbytečnost. Bohužel opět tu je zbytečně přeceněn! ()

Teen.AGE.r

Celý film plynul tak krásně, až do doby kdy spolu strávili noc v té limuzíně. Pak děj a idea začala tak trochu pokulhávat a konec byl opravdu nedostatečný. Je to škoda... Jinak herecké výkony byly dobré u někoho (Justin) dostatečné :) Rozhodně to stojí za zhlédnutí, ale nečekejte od toho zas nějaký zázrak... 3,5* ...75% ()

Shaman::..

Niccol mě zklamal. Jak bravurně kdysi udělal Gattacu, tak z velmi nadějného námětu „ukvedlal“ jen solidní sci-fi. Když porovnám s jinými filmy letošního roku ze stejného žánru, nelze dát více hvězd. Robin Hood, který bohatým bere, chudým dává… Tento koncept cílící na socialismus mě nevadí. Bohužel vše zůstává jen v břitké rovině, takže výsledek je pak jak socialistická hesla předvolebních plakátů zabalená do hezkého designu akčních barviček. P.S. Justin - plus, Amanda - mínus:-) ()

ktulinka

Chudej kluk, bohatá holka a velká láska? Ve spojení s ,,hepáčem" je to trošku ohraný téma, podle mého názoru. Ten chlapec se podobal Ivánkovi, aneb bohatým ber a chudým dávej. Jinak je ten film koukatelnej. ()

Denczii

Po shlédnutí tohoto filmu, usínáte s divným pocitem, uvědomíte si jak je život pomíjiví. Nemluvně o tom, že tento film také nastavuje zrcadlo společnosti. Timberlaka zrovna dvakrát nemusím, ale pohled na Amandu mi zážitek z filmu zase zlepšil. Dávám 4 hvězdičky, kvůli konci od kterého jsem očekávala víc. ()

SpeedyL

Rozpracovaná velice zajímavá myšlenka, která podle mého gusta byla vzata z povrchního pohledu a tak trochu levně. Jestli se tohoto námětu chopí nějaký zkušenější režisér a více ho propracuje, tak už teď se těším... Hezkých 72%. ()

snupko13

Nápaditý, možno menej rozvinutý a nie celkom vyťažený potenciál. Skôr nevyvážené sci-fi alternatívnej budúcnosti a nakoniec futuristický Bonnie a Klyde. Ocenil by som výkon zloducha číslo 2, Alex Pettyfera, ktorý mi síce mierne pripomínal, ako len sa to volal ten zlý pán(program) z matrixu, čo sa mal tak dobre? Ale určite dobrý posun oproti jeho teenage úlohe v čísle 4. Justínovi sa hranie zapáčilo, ale už som videl od neho aj lepšie. Odkaz ameriky v podobe opäť hranatých áut, to snaď sa neuchytí :)) ()

h.madlenka

Mohl by to být jeden z nejlepších snímků roku. Kdyby se nad scénářem tvůrci trochu víc zamysleli, kdyby dokázali lépe vykreslit, jak to v tomhle světě chodí, jaká je skutečná vláda, kdyby bylo odpovězeno trochu víc otázek... Takhle je z Vyměřeného času na pohled líbivá, ale uvnitř prázdná podívaná, plná patetických jánošíkovských řečí o tom, jak budeme bohatým brát a všechno to dáme chudým, a černo-bílého vidění bohatí = zlí a chudí = dobří. Postavy jsou celkem ploché, za necelé dvě hodiny je nepoznáme. Dialogy nemají šťávu, většina je pronášená prkenně a bez zájmu. Jediní herci, kteří svým rolím dali hodně, jsou Cillian Murphy a překvapivě Alex Pettyfer, který pro mě doteď byl jenom postavou z trošku prostoduchých teenagerovských podívaných. ()

s.t.e.r.e.o

Pěkná myšlenka, pěkně zpracovaná. Pěkný herecký výkon Justina Timberlaka- ukázal, že mu to jde i před kamerou. Zkrátka film, který nezamrzí ()

de-andre

Nápad dobrý, tím to pro mne ale končí. Dlouho mne film takto nezklamal. Špatné dialogy, chabé výkony (hlavně Justin mě nepřesvědčil), hudba taktéž nezáživná. A angličáka bych ve filmu takovéto velikosti nečekal:-D Od páté minuty jsem měřil čas, kolik mi zbývá do konce a zřejmě jsem nakoupil víc minut něž jsem očekával, protože i přes spád snímku jsem měl všech těch mladých lidí (mimochodem všichni dobře vypadali, možná neměli autoři tolik času věnovat castingu) dost. ()

Dámské posily...

Dámské posily...