Nikita

USA, (2010–2013), 51 h 15 min (Minutáž: 41–43 min)

Maggie Q, Shane West, Lyndsy Fonseca, Aaron Stanford, Melinda Clarke, Xander Berkeley, Tiffany Hines, Dillon Casey, Noah Bean, Ashton Holmes, Rob Stewart (více)

Série(4) / Epizody(73)

Byla jednou z nejlepších agentek, ale Divize ji zradila. Zavraždila jejího snoubence. A ona se rozhodla pomstít. Osamocená žena stojící proti tajné vládní organizaci prolezlé korupcí nemá na první pohled příliš šancí, ale skrývá v rukávu pár překvapení, které mohou chod Divize pořádně zkomplikovat. Nikita vyráží do boje, hodlá srazit do kolen ty, kteří ji před lety vycvičili. (Chen)

tixi

1 Séria 95%,2séria 100%,3 séria 100%,4 séria 90% vždycky som zbožňoval akčne a špionážne seriáli a Nikita má obidvoje a plus k tomu dve herečky na ktoré sa veľmi dobré díva. ()

rime

Neskutečná blamáž v každé jednotlivé složce, ale hezcí herci bez jakéhokoli charizma, když porovnám casting s kanadským seriálem, tak se musím zasmát, něco jako Dr. House bez Dr. House. Vhodné pouze pro náctileté. Seriál Brutání Nikita je proti tehle trapárně luxus. ()

zjs

To mě podržte. Lidem fakt musí klesat inteligence. Čím více seriál obsahuje tuposti, tím více se lidem líbí. Původní seriál psychologicky propracovaný, s nadvládní mocnou agenturou, které se nemůže nikdo postavit. A vy mi chcete tvrdit, že tento seriál, kde jedna agentka, které se nějak povedlo utéci, má nadále přístup k vražednému vybavení všeho druhu, a chudák divize obsahuje jednoho hlupáka za druhým, neschopná ji vidět!, trefit, přeprat, je reálnější? Dyť je to tupost dějově stejná jako v novém seriálu Night Rider. Birkof i auto má v sobě vysílač na sledování, všichni agenti nejmodernější odstřelovací pušky, ale Nikita si v pohodě odjede na místo, kde jí nikdo nenajde. Prostě střih, a zázračně je v bezpečí, střih a zázračně je na tajné akci, střih a zázračně všem uteče, střih a píše si bez obav s někým v divizi. V tomto seriálu Divize není schopna zabezpečit svoji sít, nemá lidí kontrolující akce a hodnotící neustále psychologický profil a chování lidí. Nevím o čem jsou další díly, protože bohužel první díl mi stačil. Obsazení dobré, napětí žádné, logika kulhá, nadšení máte jako z čeho? Chcete sledovat další díly, jak divizi bude někdo ničit tímto nadpřirozeným způsobem? ()

Tomulka

Ze začátku to vypadlo jako zajimavý počin, ale pak se to začne točit v kruhu a přesto,že ve třetí serii se zdá, že se to zlepšilo začíná se to zase točit v kruhu akorát trochu jiném kruhu lepším, ale ideálně nefungujícím. ()

Sa.sa

Zajímavá zápletka a provedení tohoto seriálu... Nikita zase kost a baba snů - takto si člověk asi představuje agentku s povolením zabíjet :P Ikdyž to má sice pár much, přece jen to lepší nad tím převažuje ;) 5hvězd ()

kotrlak odpad!

Hlavně jsem byl zvědavej na Maggie Q, ale po pár dílech je jasný že je to prostě nekoukatelná slabomyslná sračka. ()

IKOLA

Po prvej epizóde: Nikita je sexy, zábavná a výbušná. Čo som čakal. Čo už som ale nečakal je prekvapivo zaujímavo rozohraný príbeh, ktorému rozhodne nechýba potenciál. Keby len nebolo tých trápnych dialógov. A po styroch dieloch solidne 4 hviezdicky zostavaju. ()

ferdafs_fs

Nehodnotím ... Prostě mě to nebavilo. Chápu použití stejných jmen jako v seriálu s Petou Wilson, ale k postavám (obsazeným hercům) se prostě nehodí. Nuda, nuda a zase nuda. A akční scény? Nuda. Technologie? Počítače? Vybavení? Nuda. ()

F50Ferrari

Naprosto perfektní seriál ... akorát mi dělalo v první řadě trošku problém zvyknout si na Maggie Q, ale fakt jen trochu a jinak herci sympatičtí ... Alex je skvělá, Michael, Birkhof ... Amanda pěkná ženská a tak nějak všichni mi sedí a dějově zatim necelé 3 řady perfektní ... co mě nejvíc vadí, že seriál nemá nějak větší sledovanost a opravdu se bojim o jeho pokračování, ... myslim že tento seriál je diváky v USA naprosto nedoceněn :( ()

+sfinx+

Opět (jako u Protiúderu a dalších) oceňuji tu rýpavost, co se bordelu v tajných službách týká. Znovu jde ale o tu výrazně lepší část té třičtvrtěhodinovky, která je ale srážena akcí a tupostí toho zbytku. Pominu-li nesympatickou Nikitu, stejně mne do nosu praští minimálně ta tupost a hlouposti, tak často se v takovýchto seriálech opakující. Když už poněkolikáté Nikita rozmlouvá (ať už sama sobě nebo druhým) zabití jejího největšího nepřítele, tak bych ji majznul ovladačem, že by se jí oči narovnaly .. jasně, že to zdůvodní ochranou drahé vlasti a tajných dobrotivých agentů, kteří neměli to štěstí, aby odhalili zlořáda jako ona. A tak bojuje se svým největším nepřítelem a zabíjí jeho agenty (přičemž životy agentů jsou její jedinou zástěrkou proč tento seriál dávno neskončil), zatímco jeho nechá vždycky prchnout nebo jej dokonce brání. Aby s ním samozřejmě v dalším díle mohla zase bojovat.. ()