Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

veverysiak

Chlapci sú celkom zlatí a rezkí, majú snahu byť aj vtipní a keď treba, tak aj drsní, lenže na viac ako slabý nadpriemer im chýba originalita, za to síce oni nemôžu, ale takto to už chodí, jednorazovo sa pobavíte a za pár týždňov zabudnete, takže 60%. ()

DansteR

"Mistakes make us who we are."...Milé překvapení, spolu s prcičkama musím hodnotit jako nejlepší viděné komedie tohoto roku. I když samozřejmě spousta věcí trochu pokulhává nebo chybí jako třeba záporák, který se jen vždy objeví jen na pár vteřin nebo trochu nevychytaná auto přestřelka, která snad utekla ještě rychleji než ten záporný hrdina. Ovšem na druhé straně toho stojí asi o něco víc. Už námět milostného trojúhelníku a k tomu kamarádů ze CIA se mi moc líbil, ale vážně jsem netušil, že tito ostřílení agenti se v přítomnosti Reese absolutně změní a chovají se při nejmenším jako malé děti na piskovišti pouze s jednou bábovičkou. Některé ty naschvály vážně neznají mezí a perlička na závěr to zabiju úplně :-D Podtrženo sečteno 80% a něco málo k tomu. ()

rigby

Slabý odvar romantiky, nepostřehnutelná špetka akce a tušení komedie. Jako celek je to tak silné, jako ten nejsilnější článek receptu. Tudíž velmi lehké a divák se po chvíli začne nudit a přemýšlet o užitečnějších věcech, kterými lze trávit sobotní podvečer... ()

collinduff

Trochu sklamanie. Ako je to sem tam zábavné, ale mám pocit že tento film nevyužil naplno svoj potenciál. Veľkú časť viny na tom má určite režisér. Ale čo sa dalo čakať od tvorcu Charlieho anjelov? Keby tu nehral Tom Hardy, išiel by som z hodnotením o jednu hviezdu dole. Priemer. ()

Kusic

Moc jsem od filmu neočekával, ale nakonec mě to mile překvapilo :) V hlavních rolích dva né moc známí herci si nakonec vedli bravurně. Dva agenti, kteří jsou nejen nejlepšími kamarády ale i nerozlučnými parťáky se zamilují do stejný holky (Witherspoon) a pak po "gentelmanské" dohodě spolu bojují proti sobě o její srdce, a podle očekávání, každý využívá svých agentských schopností. Do jejich boje o lásku se ale připlete i nebezpečný vrah Heinrich, který chce pomstít smrt svého bratra. Vůbec jsem se tedy nenudil a naopak si film pořádně užil. ()

krt7236826

akcia bola :) romantika pomenej a komédia .... nezasmial som sa ale bavil som sa :) tak nejak som to pozeral a nechcelo sa mi ani raz odvracať pohlad ... minimum nudných scén ma presvedčilo že pobavenie pri prvom zhliadnutí je zaručené. prišlo mi to ako originálne pojatý príbeh ktorý je pekne rozvinutý a záporáka tam vôbec ani netreba. jediné čo sa mi nepáčilo bol priteplený warrior... tom hardy mi v pár scénach nesedel až moc ()

Stuck

Ač jsem nevěřil, tak mě to pobavilo, což je asi jediný důvod proč to vidět. Proč je ta akce tak kýčovitá..aktéři neporazitelní, nesmrtelní..drsní.. ()

Tony.Frisco

Úprimné na tento film som sa tešil iba kvôli Hardymu  Dej nebol nejaký extra fascinujúci iba priemerný ale Tom to zachránil :D ()

kverula

Průměrná, možná snad i lehce podprůměrná romanťárna. Dva federální agenti soutěží o stejnou ženskou a neváhají k tomu použít všech "tajných" praktik. Angela Bassett jako šéfová agentů se tam objeví vcelku na 5 minut, naprosto zbytečná role jako celá akční zápletka. Mimoto, Tom Hardy se do role romantického týpka vážně nehodí. Ale zaznělo tam pár dobrých hlášek, při kterých se mi úsměv natáhl. ()

SphAnel odpad!

Tom Hardy obrovské zklamání, propůjčit svoje jméno takové sračce :-( a to ho mám tak rád. Chris Pine nesympatický, nicneříkající kokůtek s teplým pohledem a Reese Witherspoon je bohužel naivní děvka s příchutí šafránu... nesnáším ten její ksichtík čokla. Uf, dlouho jsem nezpotil tak kreativní recenzi, ale tento film si ji zasloužil, protože ten děj mě dostávál do kolen! ()

metztlimoon

(SPOILER) Americká romantická komédia. Nemám moc v láske filmy tohto žánru, ale tentoraz som sa bavila. Najviac to bolo asi keď sa Tuck nabúral do FDRovho slúchatka pri prehliadke obrazov Gustava Klimta. A páčilo sa mi obsadenie, dokonca aj Reese tu bola chutná (inak ju nemusím). Anyway, keby som sa ja mala medzi nimi rozhodnúť, Britovi by som dala jednoznačne prednosť pred dievčenskými rukami;) Celkove 3,75 hviezdy. ()

Nicole32

Oddychovka. Ale veľmi podarená. Chlapci sú fešáci obidvaja a Reese mi tu prišla naozaj veľmi sexy. Je to milé, vtipné, jednoduché a keď chcete vypnúť tak toto je akurát. ()

Mathyen

hloupoučké, ze začátku dost reklamní a na konci neřešené...dost odbytá práce na celkem slušném námětu morfující už tolikrát viděný nápad (Mr.&Mrs.Smith, Vrahouni nebo Zatím spolu, zatím živi). Jako oddychovka super, sem tam se člověk vážně slušně baví a hlavně obsazení je cool (Hardy a Pine jsou super, vnímám je jako novou nastupující generaci velkých hvězd)... jen chudák Til se moc neohřál, konec mohl být lepší a napínavější, škoda, že v celku slušný rozpočet nebyl lépe investován, vždyť za 65mil.dolarů vzniklo už tolik nadupaných filmů! Proto, a ne jen proto, pouze 5/10 ()

Ondrew

Fajn komedia na jedno pozretie. Rozhodne nicim neurazi, no na druhej strane ani nijak zvlast neprekvapi. Herecke vykony su na obstojnej urovni, "pretekanie" sa oboch agentov, kto skor zaboduje, sprevadzaju spravne ujete napady. Skratka, oddychovka ako sa patri. 60%. ()

B3njamin

Zábavná komedie na večer. Škoda že Schweiger nedostal více možnosti ukázat co v něm je. Pine mi nepřišel jako dobrý herec. Prostě na nudný den a nebo večer výborná volba. ()

david666

Ale jo, nečekal jsem, že si film s podobnou zápletkou zachová vtip a solidní spád po celou dobu. Méně romantiky a více akce filmu hodně prospělo. Agenti mají šmrnc, kupodivu pro mě větší než Reese, která by fakt mohla trošku přibrat:-) ()

Paserak

Sralo mě to od záčátku do konce. Agent Tuck je nepřekonatelnej kretén a oba borci srší nesympatičností. To je jako nějaké přátelství bojovat o holku? Kdyby byli přátelé, půjdou si z cesty. Alespoň tak si myslím to mezi CHLAPY chodí. Reese? Děsný jako celý film. Co ty debilní kecy o sexu. Hloupé, trapné, děsné...proč jsem dal tu jednu hvězdu? Nevím...ze soucitu? Ne, za Beastie Boys. ...pro vás ale Odpad! ()

Shinnie

Konečne milá, pohodová a srandovná komédia. "Akčná" stránka príbehu bola samozrejme braná s nadhľadom a preto tu nebudem rozoberať nesmrteľnosť hlavných hrdinov. No bavila som sa dosť a kľudne si to pozriem aj nabudúce. Hlášky pre niekoho trápne, pre mňa vtipné. Hold, niekto sa radšej zasmeje na sračkách (Jack-ass). ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)