Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Pupendix

Jeden agent je sympaťák, druhý má obočí jak Brežněv a objekt jejich zájmu je totálně nezajímavý. Jinak dobrý. ()

Bozvav

Je to děsná blbost, dialogy stupidní až hrůza, akce ujetá, scénář napsal retard na LSD, záporák nemastný neslaný, nicméně je to skvěla obsazené, pár vtipných momentů a hlášek se našlo a hlavně je to skvěle obsazené. Takže jako jednorázová jednohubka se to dalo bez větší újmy přežít. Za mne 50%. ()

bagetka007

Way too American for me. Já vám nevím, v podstatě je na koho se koukat, místy je to i vtipné, ale tak hloupoučké...a jako emancipovaná žena tento film prostě nemůžu podporovat. :D Jo - Reese, je ti 35, to už je přece jenom dost na tento typ filmu... Btw. těším se, až uvidím někdy takovýto typ filmu a budu moci říct, že mě konec překvapil. ()

char_t

Scénáristicky neboduje - když se řekne, že dva přátelé - špioni bojují o jednu slečnu, víte celý příběh až na posledních 10 minut. Ale jinak film až překvapivě šlape - oběma chlapům můžete věřit všechno od přátelství po napětí z boje, akce je na komedii až nečekaně dobrá, a humor, ten opravdu funguje, celý kinosál si užil pár srdečných LOLů. Thumbs up, mnohem lepší, než jsem čekal! ()

Pitaya

Neuvěřitelné, po pár letech jsem zase zažila jak se naplno směje celý kinosál. Akční komedie jak má být, nemám tomu co vytknout, brečela jsem smíchy. ()

owwidius

nudne, priemerne, predvidatelne, lacne, akcne sceny neprehladne, prilis 'romanticke', minimalne vtipne, otrepane, kliseoidne. nechapem ako toto moze mat cez 70%. film akurat tak na sobotu poobede. jedna hviezda za Toma Hardyho. 3/10 [#30/2012, kino#14] ()

Rokle

Zamilovat se do jedné baby je smůla. Když se zamilujou dva agenti-kámoši ze CIA, tak je to smůla dvojnásob. Když se ale zamilujou Chris Pine a Tom Hardy, má divák obrovskou výhodu - tlemí se od začátku do konce. Akční stránka je na druhé vlně, záporák vlastně neexistuje, filmu to však neškodí. Obávám se, že Batman moc fanoušků mít nebude. Čím víc Tom Hardy hraje, tím Bane povstává :) 90% ()

Heroine

Tenhle film má být zábavná, akční komedie. Ano, nudné to není. Akční? Záleží co považujete za "akci". A humor? No, je ho tu dost, ale jenom velice výjimečně je vtipný. Tenhle film opravdu není originální, ani trochu. Není ani ničím výjimečný, ani nepatří k těm lepším ze svého žánru. Přesto ovšem měl určitý potenciál, který pár drobných, leč důležitých faktorů zcela pohřbilo. Co je nejhorší, celý film má ve všech směrech strašně nízkou úroveň. Banální vtipy, postavy se chovají jako primitivové, jejich motivace je zcela primitivní, krása je extrémně krátká sukně, humor je střílení barvou do rozkroku, a sympaticky praštěné je, když vulgární ženská vyřvává o sexu před malými dětmi. Kdyby mne to pohoršilo, snad by to ještě splnilo svůj účel. Mě to ale pouze odrazuje od celého filmu, protože jsou mi postavy čím dál míň sympatické, humor čím dál trapnější, a je mi zkrátka úplně jedno jak to dopadne. Navíc závěr je tak jako tak předpovídatelný do detailu. K tomu Chris Pine mne absolutně nebere, a Reese je mi taky nesympatická. Takže jedna hvězdička za Toma Hardyho, a jedna uroněná slza nad další zabitou komedií. ()

hazaba

Neříkám, že to není vtipný, odpočinkový film na odreagování, ale tolik klišé, co se v něm objevuje, mi prostě nedovolí dát vyšší hodnocení. Žena, která začne chodit se dvěma muži zaráz, kteří jsou zároveň kolegy a nejlepšími kamarády, si mezi nimi vybere toho, který je větší playboy, jen proto, že se dozví, že mu v děství umřeli rodiče, vychovala ho babička a vlastně pod slupkou se skrývá citlivý chlap, sledující Titanik? Střelená kamarádka, která ji ponouká, aby chodila s oběma a pak jí tvrdí, že jí to vždycky vymlouvala? Sorry, fakt ne. ()

Kopi1

Oddychový film, který McG založil na vtipnosti a akčnosti, se povedl náramně. Dva agenti náhodou narazí na tu samou slečnu a poté když to zjistí, tak o ní hrajou takovou hru, kdo je pro ni lepší a do toho se musejí vypořádat ještě s jednim padouchem, kterej mi příde, že je tam trochu zbytečně, protože režisér dává hlavně přednost lásce a ta akce je tam proto, aby se v tom filmu také dělo něco jiného. Jinak moc pěkný film u kterého jsem se zasmál a moc dobře se na něj kouká, protože nevíte, co ti dva si navzájem udělaj kvůli holce. ()

Zajdo

Akčná komédia s málo akčnými scénami, ale zato príjemným humorom a sympatickými hercami. Jedna z tých lepších komédií v poslednom čase. Skvelý relax :) ()

Brousitch

"Těší mě, že se vždycky zastavíme za otázkou 'Co vám ten film připomíná?'. Samozřejmě doufám, že je tam trochu z Pravdivých lží, Mr. & Mrs. Smith, Dannyho parťáků a Něco na té Mary je, ale ve výsledku je to nakonec originální. Tohle není žádný vysoký umění, ale film, na který zajdete s partou do kina a při odchodu si neřekne, že jste něco takovýho viděli už dvacetkrát." - McG ()

zelda82

Docela zabavna romanticka komedie riznuta spionazni komedii. Na jedno podivani fajn, dalsi projekce uz si ale odpustim. ()

Mortishka

Pohodová romantická komédia s príchuťou akčnej atmošky. Veľmi dobrý výber hercov chválim hlavne Toma Hardyho ten jeho úsmev a šarm,myslím si že tento herec má veľkú budúcnosť. Reese Witherspoon veľmi sympatická, dokonca som mala pocit že táto úloha jej veľmi sekla. Koniec milo prekvapil :) Ideálne na poobednajšiu oddychovku. ()

aslavey

V pondělí ráno ve zkouškovým se člověk tímhle bijákem i zabaví (možná jen proto, že se nechce učit, ale...). Trochu mě mrzí, že agentovská akční linie nebyla víc propracovaná. Jistě, že se všechno mělo motat kolem boje dvou kohoutů na jednom smeťáku, ale když se už Schweiger objevil, čekal bych něco akčnějšího, sofistikovanějšího. A nebyl ani tak drsnej, jak to mělo vypadat. Nicméně naschvály, hádky a souboje dvou hlavních nadrženců pobavily dost. Hardy je čím dál lepší a sympatičtější. A Reese? Nic ohromujícího. každopádně: Proč tolik absurdně přehnaných scén? Paintballový granát na děti? Letí na tebe auto a ty se musíš rozhodnout za kterým tím frajerem skočíš, protože kdybys náhodou šla dopředu, znamená to, že seš flundra? A další a další. I když.. patří to k tomu. Jednorázovka dobrá. ()

Luk Skywalker

Není to nejhorší, ale mohlo by to být lepší. S tím, že je hlavní záporák do počtu jsem problém neměl, ale nemusel tam být vůbec, to by ovšem nebyl žánr akční komedie. Klidně mohlo být více naschválů typu "prší mi v bytě" a "usnul na rande". Jedná se o klasickou jednorázovku, která nezanechá dlouhodobé stopy v kinematografii. ()

kerkulka

"asi to nebude cestovní agent !?!" Reese je prostě super a na mou dívčí romantickou povahu to zapůsobilo skvěle. Vybrala bych si stejně (a tím mé srdce na konci zaplesalo radostí). Pokud toužíte po prima oddechovce s dobrým koncem, nějakou tu zábavičku a chlapy v oblecích, tohle je dobrá volba. ()

BOURQUE

Bohužiaľ až príliš „jednoduchý film (scenár) s priemerným hereckým výkonom“. Pojem priemerný herecký výkon vzťahuje na všetkých hercov a herečiek, účinkujúcich v tomto filme. Samotná akcia tu nedostáva príliš veľký priestor. Možno to je jednou veľkou slabinou a príčinou „neúspechu“, pretože rovnováha (láska-boj-akcia) nebola dodržaná, resp. bola úplne nevyrovnaná. Film, na ktorý sa dá „rýchlo“ zabudnúť. Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)