Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

PROCESOR

Čekal jsem větší srandu. Námět dobrej, ale amíci to prostě neuměj. Kdyby si to vzali do parády třeba Francouzi, bylo by to určitě lepší. Asi sem neměl správnou náladu, měl sem vypnuto a chtěl se bavit. A i přesto to na mě působilo, křečovitě a uměle. A to sem vypustil i to, že v reálu je tohle absolutně nereálný. 2x kámoši a jedna buchtička a i poté stále velcí přátelé... ()

Flynn

Parádní námět a super obsazení.. hlavně Tom Hardy je můj oblíbenec. Škoda že z toho nevyždímali trochu více... ale i tak rozhodně koukatelné. ()

Juto

Je isté, že film ako tento bude vždy taký dobrý, ako jeho jednotlivé gagy, a tento film ich ma priemerné. 6/10 ()

c.tucker

Záčátek trochu váznul, hlavně se tedy na tom podepsala vykurvená radost pro epileptiky neboli zpíčená fetrokovská kamera s ukrutným střihem. Ještě že akce později postoupila na vedlejší kolej a vše viselo na ústředním kamarádském duu a jejich špičkování. Občas to byli fakt pecky, co si na sebe ty borci upekli. ()

Ketchi

Nesympatičtí hrdinové a to mám rád Toma Hardyho. Til Schweiger jako záporák naprosto nevyužitej. Hlavní hrdinka si myslí, že je v naprostém pořádku mít dva milence, ale jakmile se dozví, že se navzájem znají, tak je to hned z jejich strany největší podraz a amorálnost. Akční scény, když je třeba porovnám s novým Mission Impossible, byly naprosto ubohý. No prostě ptákovina. ()

Jermann

Komedie je to sice velmi milá, ale na můj vkus přehnaně romantická a zoufale málo akční. Přitom ústřední trio funguje skvěle, dialogy jsou vtipné, akce je svižná a cool .. bohužel je to všecko nějak divně promíchané a neprotřepané. A jen tak na okraj .. Tom Hardy je naprosto k sežrání. ()

Iwus.ka

Které dívce či ženě by se nelíbilo, kdyby o ni soupeřili dva celkem pohlední muži? Asi by musela být blázen. Oni, dva vynalézaví, plány si navzájem narušující staří známí, jsou totiž tajní agenti. Proto je souboj na mnohém vyšším levelu, než bychom si mohli představovat. A kdo je tou šťastnou? Nikdo jiný, než pravá blondýna Reese Wintršpincen. Protože se však jedná o akční komedii, nechybí ani záporák v podání Tila Švajzdruta, který zde k velké škodě, nedostal mnoho prostoru. Osobně si ale myslím, že je akce vcelku uspokojivá a zdárně doplněna vtipem. Děj je svižný a herci za ním svými výkony nepokulhávají. Rozhodně jsem se dobře bavila, zasmála a u romantičtějších scén potutelně usmívala. Určitě stojí film za zhlédnutí, i když nenabízí nic, co už by tu v minulosti nebylo. ()

panMartin

Čekal jsem nějakou chlapskou napodobeninu filmu Pan a pani Smithovi, ale to se naštěstí nekoná. .V hlavní roli máme Reese Witherspoon, která se do role kočky hodila perfektně. Oba hlavní herci Tom Hardy a Chris Pine byly perfekní ale pro mě je vetší fešák Pine slušela mu ta role. ()

spitr

Dva špionátoři jdou po stejné kosti, která randí s oběma najednou, aniž by tušila, že to vědí....Vcelku dobrá zápletka a příjemné zpracovaní, oba agenti využívají co mohou, aby sabotovali snahu toho druhého- a že jim to jde. Výsledkem je výborná akční komedie, nabitá akcí a vtipem. Já jsem si tenhle film pěkně užil. ()

Radiq

Cha, tak tohle mě fakt pobavilo. Nemusim tady pomlouvat přehnanou akci a neuvěřitelny kousky, ale tak nějak mě to prostě dostalo, i když logika šla často stranou. Hlavní zásluhu na zábavě měly hlavně ty vtipny situace při sledování jeden druhýho a celá ta jejich skrytá rivalita, která mě několikrát fakt dobře rozesmála. Reese Witherspoon zrovna není moje lžička (spoon) kávy, ale tady hrála až třetí housle. Prostě správná akční oddechovka, jak má být... ()

vesper001

Zcela bez despektu se ptám, do kdy bude Reese schopná hrát diblíka? Můj laický odhad zní: navěky. Taky opět táhne hloupý příběh, protentokrát o princezničce, co se rozhoduje mezi dvěma princi, blbým a blbějším. Agent Tubý Býk a agent Fešný Vůl se v aréně perou o její kořist pomocí hrozivého funění a dekadentního natřásání stužek na postroji. Je to dilema, ale nic, co by nevyřešil pokec s kamarádkou nad akorát propečeným biftekem. ()

Doudis19

Když pomineme fakt, že v žádném alternativním vesmíru by takový frajeři jako Chris Pine nebo Tom Hardy ani náhodou nezavadili o vrásčitou čtyřicítku Witherspoon (čas ani směřování tuků do rizikových partií nezastaví), natož aby na její získání vynaložili takové úsilí a prostředky, pak se lze i docela slušně bavit. Většina jednotlivých scének je svěží i vtipná a díky typicky zběsilému stylu McGho nenudí ani při tlachání o citech a ostatních vážnostech. Samozřejmě nejvíce baví přestřelky a to nejenom ty slovní mezi ústředním duem sympaťáků. Naopak naprosto zbytečná je linie s pomstychtivým ruským teroristou, neřešící absolutně nic. V celkovém dojmu příjemná a poměrně originální komedie, jejíž většina kladů se odvijí od povedeného castingu. ()

Mr.Ripley

Druzí Mr. & Mrs. Smith se nekonají, ale přece to výborně baví! Ústřední trojka je famózní (Hardymu uvěřím snad všechno!) a samotný McG ukazuje, že v něm přeci jen něco bude. Nenáročná pohodovka, kde spy pasáže kupodivu narušovaly děj. ()

Ak.žena

Bavila bych se lépe, kdyby mě neznervózňoval nevyhnutelně se blížící nevyhnutelně blbý konec. Reese to slušelo, ale nesedělo. Chris Pine mě neskutečně štval, jak pořád mrkal těma photoshopově modrýma očima a snažil se (asi?) být neodolatelný (nebyl). Naopak pro Toma Hardyho palce nahoru. ()

ladyDOOM

Žhavý adept na MEGAfilm pro sobotní Novácký večer od 8. Nevtipné, průměrné, neakční, zkrátka nic nového pod sluncem. Prostě si koupit balíček chipsů a poválet se u toho na gauči... ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)