Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

7suede7

Tento film som vydala v autobuse pri ceste na vylet a musim povedat,ze je to priemerna komedia. Nudila a miestami to bolo trapne. ()

IZFNP

Dúfala som, že film bude nadpriemerný i v niečom inom ako len v obsadení- to je totiž luxusné, aspoň pre mňa. Každého z hlavných predstaviteľov mám rada, každopádne najviac vyhráva môj obľúbenec Tom Hardy, ktorého černošské pery a anglický prízvuk prenášaný melodickým hlasom beriem v každom filme. A aj tak sa to nevytiahlo na viac ako tri hviezdy. Síce to bolo chvíľami veľmi príjemne úsmevné, stále to bola priemerne-priemerná záležitosť, ktorá neurazila ani nenadchla. Zvlášť, keď si uvedomujem, že nebyť Toma Hardyho, film si ani nepustím. ()

RosaliaS

Příjemná oddychovka,nic převratnýho, ale na nedělní odpoledne to nejlepší. Kdyby tam nehrál Hardy (s tim jeho přízvukem!) tak nato ani nejdu. A Reese je pěkně blbá! ()

CrazymanM

Velmi příjemná oddychovka,člověk nemusí moc přemýšlet,stačí se jen dívat!Hlavní představitelé byli velmi dobří! ()

Bilky

Plytká vykrádačka naprieč žánrami. Škoda účasti Tila Schweigera, ktorého potenciál ostal trestuhodne nevyužitý. ()

Blazis34

Roztomilá akční komedie kde není hlavní pointou zneškodnění nebezpečného gangu, ale touha získat srdce jedné ženy. Boj dvou spolupracujících agentů je vtipně udělán a vedle akčních scén se můžeme i zasmát. Tom Hardy je můj oblíbený herec a spíše mu šla role drsňáka než romantika, ale myslím, že tohle jeho role vyžadovala. Film mě bavil a dávám mu 70% - tři hvězdy. ()

nikus120

Taká fajnovka, ktorá trošku pripomína mr. mrs Smith. Vtip, krásne ženy, muži, akčne scény, mŕtve telá, kečup (krv), nejaký ten devilmen a tadáá film na svete. Určite pre nenáročných na také lážo plážo večer. ()

ESNYR

Někdo se tady pokusil natočit "bílé" mizery a kapku přestřelil u zápletky. Možná že jsem jen mněl špatnou náladu, nebo co, ale moc mi to jako komedie nepřišlo. Co docela pobavilo, byla scéna při paintballu a celkem ušla scéna v restauraci ke konci filmu. Slušný film, který trochu může zaujmout ale v paměti moc dlouho nezůstane. Til Schweiger nedostal moc prostoru a tak se ani nestihl ztrapnit jako v jiných filmech ( no až na ten konec, že ) Dám 3 dobré hvězdy. Holka chodí zároveň se 2 chlápkama, ale naštve ji to, že jí neřekly že se znají ? Co je to proboha za ženskou logiku ? ()

elanista1

Už od prvých minút som mal menšie obavy, že to nebudem vedieť dopozerať, ale postupne som tomu prichádzal na chuť až sa mi to nakoniec celkom páčilo. Námet je originálny to treba uznať, a scenár je jednoznačne aj vtipný. V podstate je to klasická hlúpa romantická komédia, ale oživená faktom, že chlapíci sú z tajnej služby. Že je to predvídateľné nevadí, na jednohubku to je dobrý film. ()

vodkasesemte

No kids that I know of - And no ex-wives - So you have never killed anybody with your bare hands? - Not this week (nejlepší je mluvit pravdu) - Twist ending. You will see it coming a mile away - I know movies. And women - A secon-tier title - Rebecca - Notorious - Vertigo - Too much angst - Sweater set, picking out animated movies - For women everywhere - Tuck - He went out on a date. Of course he did. The guys an assassin, slays everything he sets his sights on, right? - You have the emotional intelligence of a 15-year-old boy - Kiss me - Ted to zahraj a napravíš, co jsi pokazil - I dont believe in mistakes - Its the mistakes that make us who we are - Smart for club rat - Dont let your country down, boys (tvl, to je celá afera Nagyová – až na to, že to byli tlustý český prasata, na který by se nikdo v celovečernáku nedíval) - You sound like a woman who has nine cats and knits her ass off - Americká debilní kultura – muž udělá cokoli kvuli nějaký zkurvený krávě, která se stará o zasraný přemnožený čokly v utulku - I think its time for me to be responsible for something other than myself - Too sweet, little earnest - Sex tiebreaker - Sabotage (ST) - Tranq dart - This is so bad. But it feels so good - Love/Be in love (two equally) - Tak todle je smutný konec - Pain is weakness leaving the body ()

misiaq

Akčná romantická komédia ako sa patrí. Jednoduchý a priamočiary dej, mierne suplujúca hĺbka postáv avšak skutočne vtipné situácie na ktorých sa dá aj zasmiať. Pri väčšine komédií som mal v poslednom čase pocit, že prevažuje dramatičnosť až trápnosť nad vtipnosťou. 75% ()

jecmen2

ano, je to predvidatelne, ano, je to americke. Ale pokud si na zacatku reknete, ze je to "jen" romanticka komedie, predci to vsechno, co jste od snimku cekali. Po shlednuti traileru jsem se bala, ze film uz nema co jineho nabidnout, ale fakt jsem se mylila, nastesti. Jako kazdy film podobneho zamereni ma svoje mouchy (napr. se mi nelibi trhane zabery, ze nepoznate co z toho, na co koukate, je clovek a co M-16), ale i tak za me 6/10! Doporucuji! ()

awastrman

Mohu s klidným svědomím říct že jsem věděl co od filmu asi mohu čekat, přece jen Til Scheiger jako záporák a dva agenti Tuck a FDR, jenž zápasí o srdce té vyvolené ,avšak nikdy bych neřekl, jak muže být pohodová komedie na odpoledne zábavná a vcelku i dobře akční podívanou aneb jasných 80%.. skvělá zábava na 96 mnut v kině, nic více ale každý den není potřeba koukat na filmy jako je černá Labut či počátek..... ()

SeldomSeen

Nic proti žánrovým hybridům, ale tady se s prvky superagentského filmu a "bromance" natolik šetří, že jde skutečně především o romantickou komedii - což by opět nevadilo, jenomže film o milostném trojúhelníku, kde jednotlivé postavy a jejich počínání při nejlepší vůli jednoduše nemůžete brát ani trochu vážně, už jistý problém představuje... Pobavil jsem se, místy i výborně, ale nic víc. ()

Matrix007

Já jsem se teda bavil. Film Mr. & Mrs. Smith na trochu jinačí způsob, a opravdu to zabralo. Hlášky, napětí, triky...... fakt supr. Herecký tým taky skvěle sestavený............ 81% ()

Don Martini

Akční film, který je napájen humorem, dodává skvělou atmosféru. Zápletky jsou dobře provedené. Jedinou výtkou je, že by se do kontextu filmu naplnilo více akce. Neuvěřitelné hlášky upoutají divákovu pozornost. Zajímavé jsou úseky děje - hlavní příběh je spojován s vedlejším příběhem ( konkrétně umístění kamerek u Lauren, zatím co jiné postavy kontrolují na monitorech děj u Lauren). Dobrý film k šálku čaje. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)