Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

Sinusiridum odpad!

Odpadní stoka se zavírá nad tímto "klenotem" ...na druhou stranu musim říct, že jsem se u toho celkem posmála, některé sportovní výkony byly dechberoucí :-D a černoušek superman. Jo a ten žralok pod tim poklopem měl fakt HNUSNOU držku. ()

Looka

80% nenechte se zmást označením "horor", jedná se o báječnou parodii ve stylu Žralokonádo. Dialogy jsou opravdu skvostné. ()

Maw

Čekal jsem bezmyšlenkovitou slátaninu typu piraňa 3D, ale film mě docela překvapil. Rozhodně o dost lepší než pirana. Pošahanci lovící žraloky a vypouštějící je do jezera, kde vraždí jednoho teenagera za druhým. Film je sice plný nesmyslů, ale to už je u těchto filmů jasné a nehledím na to. Podle mě docela originální nápad. Stopáž filmu je celkem směšná, ale to nevadí, díky tomu není film plný tupých a nudných míst. Herecké výkony jsou celkem ucházející a snímek je příjmná letní vyvražďovačka, která se k nám bohužel dostala až po létě. ()

Budisovie

Pár dobrých scén v tomto filmíku bolo. Je málo dobrých filmoch o žralokoch, nepočítam dokumenty :). Ale celkom sa to dalo. ()

jafuska odpad!

Jak mám ráda filmy o žralocích tak toto teda ne všechno je stupidní, a navíc jak jeden uživatel psal, jak černoch jde oštěpem do vody, aby zabil žraloka, tak to teda bylo tak trapné a ubohé a nesmyslné, ne toto fakt ne, hrozný scénář, vůbec se toto nepovedlo ()

Pitryx

Já si myslím, že není zrovna jednoduché naťápat tolik blbin a nesmyslů jen během první půl hodiny. Myslím, že nemá smysl dále komentovat. Ten film je k smíchu. I když se mu v závěru nedá upřít řekněme jistá „napínavost“ a momenty překvapení. No, budiž, dám něco aspoň za to no…201310287704/8231=================================== Ale jo, klidně se na to dá dívat jako na odpočinkový film, u kterého je hlavní jedna věc a to nepřemýšlet. Jako zábava je to dobré, i když hodně, ale skutečně hodně obehrané. Hodnocení neměním. Berte film jako komedii. ()

Daryl.Dixon

To by mě zajímalo, co těm amíkům přidávají do hambáčů, že jsou pak všichni chlapi tak svalnatí a ženský takové rajdy. Já když přijdu k nám na koupák, tak je to tam samý chlupatý hrudník a těla alá Michelin, a o tom, jak vypadají chlapi, se raději nebudu ani zmiňovat. Rovněž by mě zajímalo, jak dlouho trvalo maskérům, než všechny ty gumové vrčící žraloky nafoukli. Největší záhadou pro mě ale je, jak mohl žralok, jehož rychlost se pohybuje kolem 19 km/h, když nepočítám žraloka Mako, držet rychlost s motorovým člunem nebo vodním skútrem. Příběh nebyl tak zlý, ale ti žraloci prostě tomu ubírali na verohodnosti. ()

Guran

Děj je prakticky stejný jako ta slátanina "Pátek třináctého" z osmdesátých let, akorát tu nevraždí člověk, ale neobyčejný žralok, poněvadž ve sladké vodě by obyčejný žralok nepřežil. Spielbergovo čelisti perfektně zvládli napodobyt zkutečného žraloka v jeho vzhledu, tam vypadal jako zkutečný, zatímco tady jako počítačový a to je na dnešní techniku od filmařů ostuda. S dnešní filmovou technikou stačí mít spousty peněz a o všechno se postará počítač. A abych nezapomněl, snímek začíná jako čelisti. Holčina ve vodě, akorát, že není daleko od břehu, ale asi 3 metry, její mladý přítel ji neuslyší volat o pomoc, jako v Čelistech, tady jenom byl v karavanu. Co mám říct, prostě kravina. ()

johnsnow

Slušný žraločí horor. Síce žraloci sú občas trošku nekvalitnejšieho CGI ranku ale často je využívaný robotický model a to chválim, plusom boli aj pekné baby a na počudovanie aj nezvierací záporáci. Len babenky mohli ukázať aj kozy. Ja dávam 4* hviezdy. Ellis umí horory. ()

dokec

pro filmy o zralocich ,rybach a podobne morske haveti ,a dalsich zviratech mam slabost a pokazde tyto filmy dokoukam ....u techto filmu nemusim vlastne vubec premyslet - dokonce se da rict ,ze v zajmu veci je lepsi nepremyslet vubec a u tohoto filmu to plati dvojnasob ... Neskutecne naslapany cernoch ,ktery nejdrive doplave na breh s jednou rukou ,aby pak sel zalozit ohen a zabit zraloka ostepem, toto prezije a potom pri prevozu pres jezero sam spadne do vody ,aby zachranil kamose ,na kteryho o minutu pozdej vyskoci zralok znicehonic z vody a slupne ho uplne total a skutru se nic nestane :D - pritom nemohla tak blba paryba nic vedet :D no nic ...tyto filmy jsou pakaz a nedaji se srovnat s mistrovskymi kousky, ale zase asi by byla nuda ,kdyz by filmy byly vsecky TOP ,musi byt i ty horsi ,no a ze je to teda se zralokama ,i kdyz dost debilnima ,davam 45/100 (na 2 to nebylo) Pirana nova se mi libila daleko vic :) ()

djbarrel odpad!

WTF ??? Co to bylo ??? V jezeře jsou žraloci (!!!) ... Nic ? Tak znova - v sladkovodním jezeře jsou žraloci, kterým sladká voda nesvědčí (!!!)... Už si rozumíme ? Ale jdeme dál - jak se tam dostali ? Snadno - partička místních buranů je tam dala - i ty 5 metrový kousky (!!!) - no problemo ... Ufff ... A co, že to tam dali ? Asi všechny žraloky co našli ... Potřebuje tohle další komentář ??? Příběh je absolutně o ničem, stejně jako digitální efekty, žraloci se chovají nelogicky a herci jim zdatně sekundují. Navíc film obsahuje řadu neprosto nesmyslných hovadin jako, že Žraloček Brazilský, který žije jen v hlubinách a je rád, že dokáže zblajznout nějakýho kalamára, se ve filmu potuluje v mělké vodě a proto je burani hodí do kádě ve které vraždí lidi (vraždí ty žraločci, kteří se chovají jako piraně) ... nebo třeba scéna ve které černoch (s ukousnutou rukou) zapálí oheň, sebere oštěp (!!!) a jde zabít žraloka, což se mu nakonec povede a v houbce cca 1 metru (!!!) zabije kladivouna (!!!). A takových výkvětů je tam víc. Shrnuto, je to naprosto neskutečná hovadina, pro kterou se může nadchnout jen absolutní neznalec žraloků, milující 3D . Jinak je to absolutní shit a jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl ! 0% ()

Cechyno4

Obstojné. Nejlepší scéna byla s malými žraločky brazilskými. Pro mě ovšem na takový typ hororu málo akce. Málo krvavějších záběrů. Velmi nelogické scény a chvílemi nepravděpodobný scénář. Rozhodně si tento snímek k mnohem lepší Piraňi ani nečichl. Průměr ! ()

toomm

Jak natočit koukatelné zvířecí béčko a přitom tam nedát hektolitry krve a desítky nahých holek? Dnes už asi nijak. Čert vem logiku postav. Ale fakt, že se to po prvním střetu se žralokem zlomí v nudou a dost trapnou podívanou už přehlížet nedokážu. Také ta předvídatelnost praticky v každé scéně filmu dvakrát nepřidá. Přitom se to dalo udělat zábavně, nenáročně, Aja by mohl se svou Piraní vyprávět. Asi jsem čekal víc než zábery na bublající krvavou vodu. 40% ()

DonBraso

Tyhle rádoby zvířecí nestvůry,vyvradovačky,ať už je to chobotnice,dinosaurus nebo snad i včela či mravenec,to vážně nemusim,ale tohle bylo dobrý béčko o žralokovi.Vesměs to stejný kdo viděl Piraně,tak tady uvidí to stejný s jiným playmate,tedy kromě nahotinek.Mě to dokonce i chvilku bavilo a ten výskok žraloka ten byl výborný.Hlavně na to nesmí koukat lidi typu"Tak synu teďka vypadni,dej mi tam Animal Planet,budou tam dávaj zátoku o žralocích" Typická teen vyvražďovačka,bez nějakých velkých efektů na obětech,což některé zamrzí,protože vražd není až tolik a jsou víceméně stejný,kromě toho odpíchnutýho axela.PS:Ten pes jak vyskočil na tu loď,to jsem neviděl taky v žádným filmu:D 60% ()

Virusman666

Chtěl jsem dát 4*, ale když vidím ty "odpady" od některých amatérů, nemůžu jinak, než plný počet. Lidi, proboha, když jste "zmlsaní" Ordinací v růžové zahradě, tak se nesnažte hodnotit horory, není to na místě... ()

PamelaJJK odpad!

O tomhle pokusu o horrorový thriller se nedá napsat nic pozitivního. Jedním slovem ULTRAMEGAPRŮSER!!! Nechápu, jak to mohlo dosáhnout na 33%!!! Dokážu zkousnout fakt hodně, ale tohle? Tohle néééééééééé!!! ()

lobo87

Celkom zaujímavý nápad je zabitý slabým obsadením a hlavne nekvalitným scenárom. Efekty by sa dali ospravedlniť, ale stupídne konanie postáv film úplne zabíja... 45% ()