andy60

Rozhodně nejsem příznivcem takového "prostého" fekálního humoru, takže jsem film shlédnul, aniž bych se byť jednou zasmál. Hodnotím jednou hvězdou proto, že tento díl byl nepatrně lepší, než ty předchozí. To byl totální shit. ()

Filmslover14

Nemám tyto filmy ráda. Trvám na tom, že to bylo odporné, ale kdybych tvrdila, že jsem se nebavila, lhala bych. Pokud máte tyto filmy rádi, nebudete zklamaní. ()

goodjan

Nejhorší díl, co sem viděl.Nechápu takové velké hodnecení 76%?Nevtipné scény a jestli byli nějaké vtipné,tak málo.Humor,který mě nějak neraj-cuje...Velké zklamání,bude i moje hodnocení. ()

Nanuk1

Určite odporúčam pozrieť. Rovnako nabitý humorom ako predošlé časti. Jablkový koláč síce nikto neznásilnil ale pobehovanie v "sexi" koženom oblečený pred všetkými ľuďmi, ktorý sú na večierku je rovnako zábavné. Hlavne v podaní Jasona Biggsa. Celý film prebieha v duchu "stretávky" o čom vypovedá aj názov tejto konkrétnej časti. Nesmie tu chýbať Stifler, ktorý je stroskotanec s podradnou prácou a stále žijúci u mamy, slávnej Stiflerovej mamy. Počas filmu sa vykašle na svojho šéfa a konečne sa pomstí za pretiahnutie svojej mamy, oko za oko, mama za mamu. Takto by som to zhodnotil. Odomňa 4*. ()

Calabria

Klasika opět pokračuje. Normálně bych dal hvězdy jen 4, protože je to pro mě lepší komedie než ostatní, ale úplné rozhození to zas nebylo. Tu pátou si film zaslouží že po tolika letech jsou opět stejní herci, je to celkově zpracováno velmi podobně. Popravdě řečeno film byl nad moje očekávání, že pokračování neubere na kvalitě. Spolupráce režiséru a scénáristů jim očividně svědčí. ()

Hektor.Troy

Najprv tie dobre veci-do prvych 70 minut to bola asi tak 7 hviezdickova komedia.Tie zle veci-potom opustili komediu a zacali rozoberat v.ztahy-v ktorej skvelej komedii takyto zvrat fungoval?V ZIADNEJ.SPOILER SPOILER SPOILER=mali spravit z fincha suknickara a nie klamara,finch by zasa mal pretiahnut stiflerovu mamu,ten fesak zo spravodajstva tanecnik sa tam absolutne nehodi,vztah kevina s tarou reid tiez takej komedii absolutne neprislucha.Napad s finchovou mamou je genialny.KONIEC SPOILERU.Najnedokonalejsi film ktoremu davam 4 hviezdicky. ()

Elanornegra

Fuuha. Tolko spomienok, ach, fakt si neviem predstavit zakoncenie povodnej serie. Plno gagov, narazok na minulost. Velmi velmi kvalitna comedy, pre tych ktori v teenage obdobi videli prave prve casti. Koniec priam genialny, pre mna jednoznacne Comedy roku 2012, aj preto 90% ()

danny79

Myslim, ze pokracovani k tehle jiz klasice mezi sexy komediemi je od zacatku v tezke pozici. Cim vlastne a pro koho byt? Postavy kterym je pres tricet, nejsou dobrym obsazenim pro sexy komedii pro nactilete publikum a pubertalni vtipky uz proste nebudou generaci prvniho dilu, tedy starnoucim tricatnikum, pripadat tak legracni. Tezko se muze zalibit obema generacim a v tomhle pripade bude mit blize k te mladsi, ale ne tak blizko jak by mohla, kdyby ji obsadili mladsi herci a vypustilo se trosku toho" dospelackeho". American Reuninon ma vyhodu ve svych zvucnych predchudcich, ale aby byla uspesna musela by zestarnout se svymi hrdiny, dospet a nesnazit se zavdecit vsem, protoze tenhle druh humoru je velice spjat s vekem. Hezky rostenky, par vtipnejch momentu ()

danielczech

Abych řekl pravdu,prcičky mám velice rád.Nic méně díly kde není ani jedna s hlavních postav jsou velmi špatné.Nejlepší díly jsou určitě 1,2,3 a klenot tedy podle mně je konečný díl školní sraz.Tyto díly mně prováděli pubertou až do současného dospělého věku.Možná je o tím že jsem mladý,a nebo tím že jsem si je prostě oblíbil.Říkejte si co chcete,ale na American Pie nedám dopustit! ()

Benoit

Už jsem myslel že Američani ztrácejí smysl pro humor, který je v devadesátých letech tak úspěšně doprovázel. Do kina jsem šel s nadějí a značným očekáváním. Odcházel naprosto spokojen. Jednoznačně ve filmu funguje na 100% nostalgie. I když pominu to, že postavy znám skoro jako svoje kamarády, myslím že by se u této komedie mohl bavit i ten, které předchozí díly neviděl. ()

Lanco

Vtipy rovnaké ako v roku 1999, ale tak nejak to celé je vyzreté. A super to funguje :-) Stifler, Jim, Ozzy, Finch a bradatý Kevin, ktorý by sa radšej mal oholiť .... a Jimov táta :-) Namiesto toho ako "zasunúť" už riešia skor to ako si oživiť vzťahy, životy a je to celé nenásilné a sympatické ()

hofiktom

Pro mě velké překvapení, jedno z nejlepších pokračování filmu po dlouhých letech, které jsem viděl. Čekal jsem nudný rádoby vtipný film, ale ve výsledku je to kvalitní pokračování, a pravděpodobně i zakončení této skvělé série. Film je znovu založen na tradičních vtipech a nostalgická atmosféra tomu dodává dobrý náboj. 80% ()

OrelCop

Od 4. až po 7. díl těžká nuda. Tenhle díl je ale pecka. Za mě 80%. A ten severomaďar, co všude kopíruje rozpočty všech filmů (pochybuju, že vůbec všechny viděl), by se měl uklidnit. Magor. ()

Klokly

Vždy jsem v celé sérii Prciček bral v potaz pouze první tři díly, až do shlédnutí Školního srazu. Toto je perfektní zakončení a lepší si snad ani fanoušci přát nemohli. Parta hlavních postav zestárla, školní problémy nahradily starosti života dospělých, pro samou práci a rodinu jim nezbývá čas na staré přátelé. Kdo by se v tom tak trochu nepoznal:) Nostalgie pracuje dobře, obzvlášť potěšila i přítomnost "starých" postav. Jen mě zklamalo přeložení kultovní hlášky MCBP na MILF, to je tak když překládá někdo, kdo ty filmy snad nikdy neviděl v češtině To je asi jediný vroubek na téhle jinak velmi povedené komedii. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011