miroslav6

jedna hvězda za komedii, jedna za některé akční scény, jinak šlichta roku. Ani jsem u toho nevypl, spíš jsem se nas..l ()

vincchuppo

Chlapi sobě podruhé a ještě hlasitěji! Louder than HELL!!!! V tomhle filmu hraje snad 300 kaskadérů a všichni mají tu čest umírat znovu a znovu pod rukama akčních bohů této planety! PS: Díky chlapci, že jste se dali na stará kolena dohromady, moc vám to spolu sluší! ()

Oonika

No prostě fakt zábava! Nečekala bych, že mě můžou takové filmy bavit, ale tohle bylo úžasně vtipné. Super "odkazy", mám ráda, když si umí někdo udělat srandu sám ze sebe.. ()

josieaddms odpad!

Odpad mohutných rozměrů. Odporní herci, až na Stalloneho a Bruceho, úděsná nuda, trapas až na půdu, sentiment, militantní řeči, hnusná pro-válečná agresivita, ohrané hlášky, hloupé dialogy, hloupé scény, hloupé filmové držky. O tom jak v Iráku rozprašovali nepřátele ani nemluvě. Zlé a blbé. Ani jsem to neměla chuť dokoukat. ()

radeckator

Chtěl jsem to vzdát po úvodní akci ještě před titulkama, jak to bylo blbý, ale hecnul jsem se, protože jsem chtěl vydržet do nástupu Chucka Norrise. Děkuji tvůrcům za celkem přijatelnou stopáž a slibuju, že na trojku už se dívat nebudu, abych pak ostatním nekazil pro mě nepochopitelně vysoké hodnocení nějakými dvěma hvězdičkami. ()

ExpertAsie

Elitní zabijáci ala ve velkém s dalším přídavkem, bohužel Jet Li byl stranou, ale i tak ten film neztratil šmrnc a měl tu správnou šťávu. ()

Joža

Pro mě jasně lepší než jednička,akce dobrá,hlášky ty jsou nezapomenutelný jen škoda,že jsi je všechny nepamatuju :-).Skvěle jsem se bavil. ()

danny_21

Je to teda ještě větší blbinka než jednička, s jalovým příběhem - ale hodnotil bych o kousínek líp než předchůdce hlavně za víc akce, Arnieho, Chucka a Jeana. Trochu škoda, že ty akční scény jak s automaty nebo bitky, jsou strojově rychlé a místy nepřehledné jako třeba taková mlátička Stathama s Adkinsem a zklamala ukrutně krátká rubačka Sly vs Baleťák. Jinak spokojenost, sakra co by taky člověk neslintal, když vidí společně bojující a hláškující ikony pohromadě - 70 % ()

waska

Jen tak dál! Až bude natočen 17.díl, stále se na to budu dívat a stále to bude velká zábava! Tolik akčních hvězd a hrdinů mého mládí se jen tak nevidí, a film kde i kobra královská je proti Chuck Norrisovi žabařka, prostě nemůže nebýt dobrý :-) ()

E lan

Z úcty ke starochům akčního řemesla je to ještě za průměrné hodnocení, ale jinak by to bylo nižší. Vtipy jsou prvoplánovité, mrtvol ňeurékom a po celou dobu se scénáři nedaří vymanit z bezradnosti. Škoda. ()

Mitisko

Žáner je to Akční / Thriller / Dobrodružný ale skor by som napísal velkými písmenami KOMEDIA chýba tomu scenár, všetko trošku dosť prehnané časom aj pritiahnuté za vlasy, ale kde inde sa dajú vidieť také herecké kapacity ako:Sylvester Stallone, Jason Statham, Liam Hemsworth, Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Terry Crews, Randy Couture, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Chuck Norris. Hlášky typu: "som speť" a podobné ma proste dostávali celý film a toho osamelého vlka keď som tam videl to jako čerešnička na torte... Na jednu stránku ma trošku mrzí, že keby tvorcovia k tomu pristúpili s hlbším scenárom s realistickejšími scénami ako bol napr: Rambo prvá krv. Inak som sa bavil tak či tak ale povecme si rovno nebyť tak kvalitných hercov a scenár by bol rovnaký tak by som to hodnotil jednou, maximalne dvoma hviezdami. Na záver poviem... že po zhiadnutí si budete chcieť kúpiť to malé auto :D to otvorenie dverý ma zabilo :D ()

Tamten

Stejně jako v jedničce přiměřený a v zásadě zcela nepodstatný děj, spousta přehnaných akčních scén a hlavně množství extrémních drsňáků hláškujících od začátku do konce. Pro milovníky starých akčních filmů lahůdka, pro ostatní film o ničem. ()

Hunadarik

Akčná pohodovka na voľný večer.Ničím ma to neprekvapilo , miestami som sa doslova nudil a po skončení som nemal nutnosť vôbec niekomu hovoriť že som to videl a odporúčiť to.Aj napriek tomu 3-4* z jednoduchého dôvodu - osadenie hercov a efekty ()

Gendarme

No prostě nářez .. akce, sranda, dojetí, akce, akce, dojetí, sranda, akce ... takhle dobře jsem se u filmu už dlouho nebavil. Navíc všechny akční legendy v jednom filmu .... už jen Steven Seagal chyběl :-) ()

10Domik10

Ja osobne tu veľký rozdiel od jednotky nevidím. Možno viac hviezd, čo však v konečnom dôsledku nezaručí lepší film. Priznávam že ma to na základe nejakých scén pobavilo viac, no na vyššie hodnotenie určite nie. ()

Armin82

Já toho k týhle párty akčních, anabolama nadopovaných důchodců moc nemám. Je příjemný je takhle pohromadě vidět. Na některých z nich už jsou ty léta znát a působí dost znaveným dojmem, nicméně jejich formu jim může kolikrát závidět i kdejakej student. Herecký výkony vyvážený, každej si zahrál svoje, akcí bylo spousta, Sly píše slušný scénáře, což nám už nejednou potvrdil a několikrát jsem se i od srdce zasmál. Jednak mě při příchodu Chucka Norrise pobavila ta znělka. Znalci jistě poznali ústřední melodii jednoho z nejslavnějších westernů všech dob ,,Hodný, zlý a ošklivý´´ :) A taky spousta kvalitních hlášek a nejvíc asi ta úplně poslední s ,,muzeem,, :-D ---->90% ()

Jaxx84

Kromě úvodní meganářezové akce to byly jen kecy, kecy, kecy a kecy. Těšil jsem se na akční hodinu a půl jednoho souboje za druhým a místo toho to byl jen silný úvod a ucházející závěr ohraničující chvalozpěvy na scény (ale je pravda, že pro diváka 80. let ohromující), kdy vidíme na jednom kamerovém záběru Arnolda, Willise a Stallona, ale abych pravdu řekl, jediné opravdu zajímavé akce zařídil Statham a sniper Hemsworth (kde se ten tam vzal). A upřímně, ač mám Stathama rád, Adkins, kterého dali opět do záporácké role, by mu jinak se zavřenýma očima nakopal zadek :-) Vehementní snaha narvat do jednoho filmu co nejvíc akčních hrdinů mě tentokrát přišla jako nesmyslná patlanina a pouze z úcty a jisté nadsázky samotných protagonistů dávám jednu hvězdu za Stathama, druhou za bubnový rutmus z Terminátora ve chvíli, kdy se objeví Arnold a půl hvězdy za Norrisův vtip s kobrou :-). BTW: Žena během filmu trefně poznamenala: "Důchodci útočí!" A je to pravda. Jediný komu stáří společně s maskéry dodalo šmrnc, je sám italský hřebec, jakoby vytesaný ze skály. BTW: Norris: 72 let; Stallone: 66 let; Schwarzenegger: 65 let; Willis: 57 let; Lungren: 55 let; Van Damme: 52 let. 5/10. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky