Petulka88

Umělecké dílo a povinnost pro každého fanouška žánru. A závěrečná půlhodinka je nekončící akční orgasmus, při kterém mi dokonce ukápla slza nostalgie. Fňuk. ()

bearmeedek

Je to divné, ale dvojka ještě víc napružila tuto atrakci. Další starci z důchoďáku dostali vycházky, aby se zúčastnili vánočních oslav v masokombinátu a na jatkách. Jiné podobné filmy by mohly působit třeba trochu stupidně, ale s tímto osazenstvem je to příjemná podívaná. Sly by se měl před natočením čtyřky nad sebou zamyslet, aby se totálně nezapsal jako sice dobrý akční, ale už impotentní děda. V prvních dvou E-čkách zcela odmítá kontakt s druhým pohlavím a to i letmý dotek. Chudák Statham musí partě zachraňovat reputaci. A ve trojce už pro jistotu ani žádná ženská okolo Ramba ani neprojde. ()

Lupes odpad!

Po jedničce se těšíte na žánrovou klasiku, navíc s takovým obsazením!... ale tohle je ... fakt sr*č*a. I když, napadá mě, kdyby se to trochu sestříhalo, mohla by to být dobrá parodie. Ovšem v tomto stavu... Ani mozek vymytý "vtipem" Troškových filmů by tohle nemohl chápat jako humorný počin s údajnou nadsázkou a sebeironií (o vzpomínce na starou dobrou ruční práci už nemluvme vůbec). ()

Matyas

Na poprvé, jsem si jen dělal celou dobu legraci z Chucka Norrise, a říkali jsme si s parotu vtipy, na podruhé jsme se koukal jako normální člověk, a ne jako down na poprvý, a vůbec mi to nepřipadalo jako něják záživné, pokles oproti výborné jedničce | 6.5/10 3* ()

Sammy.Boy

Málokdy se stane, že by byl druhý díl lepší jak první. . .těmto (ne)postradatelným týpkům se to podařilo! Ještě víc akce, ještě víc hlášek! ()

Hashirama

Jednička reloaded, updated and upgraded. Simon West, bez ohledu na jeho filmografii, má nesrovnatelně větší skill než pan Minestrone, a z režijní sesle sype na diváka akční hody, které sice fanoušky Ong-baků, Raidů a Zón smrti z gauče nezvednou, ovšem nevěřím tomu, že nějaký čtyřicátník nebude při akčních scénách chrchlat spokojeností, že jeho dětským hrdinům někdo dopřál onu řemeslnou péči. Na miniaturním půdorysu dokáže West vykreslit a prodat každou postavu, ať už prostřednictvím dialogu (Hemsworth) či efektní akční scénou (Jet Li), a poctivě odškrtává všechny fandovské propriety, které se mu podařilo nainstalovat, ať už křečovité přehazování ikonických hlášek nebo náhodná cool camea / deusy z machin. Tradičně blbá a jednoduchá žánrovka pro australopitheky, která je ovšem řemeslně fajnová a provinile potěšující. ()

rublik05

Kdo by to byl čekal, že po úspěšném a akcí nabitém prvním dílu se dočkáme ještě lepšího pokračování. Tentokrát tvůrci vsadili na větší počet známých tváří, které obohatily tým Postradatelných z jedničky. Co však já osobně považuji za úplný vrchol, je přítomnost té největší legendy Chucka Norrise, který působí dočista jako zjevení a je děsně cool. Taktéž hlavní záporák v podání Van Damma byla další trefa do černého. Všem role sedly perfektně. V druhém pokračování se víceméně kašle na nějaký složitější příběh, vše je zde podřízeno nekonečné akci, která je velice impozantní, velmi kvalitně natočená a provedená. Neubylo ani humoru a vtipných hlášek, opět je jich dostatek a diváka skvěle pobaví. Ostatně celý film je jedna velká akční jízda se skvělou partou herců, která nenudí, perfektně pobaví a milovníci akčních béček si budou jen chrochtat blahem. Jednoznačně nejlepší díl celé dosavadní trilogie, kterého může předběhnout snad jen chystané čtvrté pokračování. 9/10. ()

AMD.SW

Pokud máte záměr spojit všechny největší akční hvězdy v jednom filmu, má to vypadat přesně takto! Jde čistě o akční jízdu, ale parádně povedenou. ()

Nix

Nejlepší díl. Není to jen kvůli Chuckovi, ale klobouk dolů před ním, že si sám ze sebe umí udělat srandu, ale je to kvůli celkovému filmu. Naprosto skvělý scény ( letadlo, příchod Chucka), tady je toho spoustu legendárního a asi lepší poctu 90.tkám fakt nenajdete. Samozřejmě tu máme i Van Damma v záporný roli, kde se opravdu snaží. Akorát mne zamrzela poslední bojová scéna, kdy jsem se těšil, jak se postaví moji dva oblíbení herci z dětství a čekal jsem větší nářez, ale co, jsem rád i za tu trochu. Kdo má rád akční filmy, tohle je prostě povinnost. To auto je menší jak moje bota. ()

Likan7

Zpětně musím zvednout z 1* na 3*. Ta akce je stále solidní, i když z té ikonické scény Willise, Slye a Arnolda se mělo vytřískat MNOHEM víc. Dvojka Postradatelných je stále ale solidní akční výplach a zábava, jen ten sympatický Hemsworth se mohl ohřát víc...a pak třeba dál sérii se Stathamem táhnout. ()

mira.l odpad!

Ono to má aktuálně ještě o 4% víc než jednička??? ....... Jo aha, v jedničce nebyl Chuck. To budou ty 4% navrch (ne že bych tvrdil, že Čak je čtyřprocentní). Vzásadě mi k hodnocení stačila první čtvrthodina, ale aby se neřeklo, tak jsem to dokoukal. A ano, těch prvních pár minut stačilo. ()

Milda003

Tak to mi vyrazilo dech... Bohužel ne tak jak bych chtěl... Jednička se mi hodně líbila, podle všeho dvojka měl být mnohem větší nášup, ale někde se stala chyba, nevím jestli je to změnou režie, ale mám mnoho výhrad . Je jasný že film je třeba brát trošku s nadsázkou, ale očekávaný Chuck Norris mi teda vůbec nesedl a z jeho vloženého vtípku o kobře mám smíšený pocit, i to bych snášel víc než jeho nesmyslné objevení se, Arnold zrovna tak. Aspoň že můj oblíbený herec Jason Statham nezklamal a filmu celkově zajistil 2 hvězdičky, jinak zklamání roku na druhou ... ()

Nešpi

Ze začátku se film jevil pouze a jenom jako další nastavovaná kaše na rádoby "reálné" akční filmy, ale v okamžiku kdy S.Stallone přišel o kámoše superchvatem JCVD se film začal tvářit jako nadsázka a opravdu velmi mě pobavili narážky na Chucka Norrise, B.Willise coby J.McLane a Arnieho jako TERMINÁTORA.Výsledek mě velmi uspokojil a překvapil a podle mě lepší než první díl. ()

Braveheart94

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal - akční nářez s nostalgickým nádechem plný smrtících hlášek s výborným obsazením. Příchod Chucka a You've been back enough mě dostalo. Nevidím důvod nedát 5*. ()

aa12

Akce z které jde mráz po zádech, hlášky ze kterých se poděláte, vystřílené munice a mrtvích je tolik že teď už budete brát Ramba, Komando atd... jako rodinné komedie. ()

Paviozo

Příběh hrůza, Chuck a Arnie se tam zjevují uplně nesmyslně, přestřelky jakžtakž...ale stejnak bomba. Vidět vedle sebe se samopaly Slyho, Arnieho, Bruce, jak jim kryje záda Chuck Norris a společně se snaží dostat JCVD? To je sen každého kdo jako kluk vyrůstal na videu s těmahle borcema. Jistě, je to slátanina a celkově mně to trošku zklamalo. Přesto díky obsazení a beze snahy z toho dělat něco vážného to bylo super ;) ()

john.h

Nemůžu jinak. Vidět na jednom plátně tři akční legendy najednou - Willise, Schwarzeneggera, Stallona - s kulometem v ruce, jak se navzájem krejou, když jeden přebíjí, jak střílí na Van Damma a jak do záběru přijde ještě Norris. To prostě vyvolá pocit, který někdo jako já, kdo vyrůstal na videokazetách těchto hrdinů, nemůže popsat. Mimochodem první příchod Chucka Norrise byl opravdu epický. Závěrečné dva close combat souboje také pecka. Jako třešničky na dortu další akční legendy minulosti a současnosti, jako například Statham, Lundgren, Adkins či Jet Lee. Do toho fórky a legendární hlášky z minulých filmů těch největších legend. A jako dresing Rková brutalita, která byla dost podobná jako u nového Ramba, takže tu vidíme sem tam rozprsknutou hlavu, semtam díru v břiše, kudy prosvítá pozadí atd. Co mi vadilo bylo trochu šedivé, nemastné neslané prostředí. První Expendables byli takoví barevnější. Nevím, jestli za to můžou šedivý bulharský baráky a podzimní, věčně zatažené počasí. Jediné působivé prostředí byl zamlžený les, kde však akce neměla dlouhého trvání a možná ještě letiště. Pestrý exotický ostrov z jedničky bylo ale jiné kafe. No a ještě by zde mohlo být víc close combat soubojů, kde by každá legenda dostala pořádný prostor. Když každý během akce střílí někam, tak to není ono, pokud nejsou všichni v jednom záběru, jako v případě Willise, Stallona a Schwarzeneggera. Každopádně zážitek a pět neobjektivních hvězd. ()

JohnZ87

Stallone, Schwarzenegger, Willis, Statham, Lundgren, Van Damme, Norris a další v jednom akcí napěchovaném snímku, co víc si přát? Filmu navíc nechybí ani pořádná porce humoru, kdy si dotyční střílí sami ze sebe. Chuck Norris je prostě boží a na scéně se objeví vždy v tu správnou chvíli, bleskově zabije hromadu lidí, pronese nějakou tu hlášku a hned zase mizí, aby se za chvíli objevil znovu... Pokud film stejně jako jeho protagonisté nebudete brát příliš vážně, rozhodně nemůžete být zklamaní. Borci navíc tu a tam utrousí nějakou tu slavnou hlášku z jejich klasických rolí (nebo rolí kolegů). BTW Stalloneho hláška "rest in pieces" (odpočívej na kusy) nemá chybu. :D Škoda jen několika relativně nudných kecacích pasáží. 90% ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky