Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

C0r0ner

Moje poslední šance pro sérii Paranormal Activity. A opravdu poslední film, který jsem k tomuto tématu viděl. Nic nového, stejně stupidní scénář, kdy duch nejdřív shazuje pánve a až pak masakruje. Identický postup vyprávění a nulové překvapení. Jo, člověk se bojí a je napnutý, ale filmově to je úplně o ničem. 50% ()

sulimo

Nepřekvapivě to zvládlo být debilní i napotřetí, pro ukázku toho, jak moc se příběh změnil sem vkládám komentář z prvního dílu téhle trapné rodinné ságy, která jak koukám má zaděláno na 4. díl, paráda, už se na ten výmaz mozku těšim: "Laciné, trapné, až moc hysterické a ukecané a než se dohrabete k nějaké akci, která aspoň trochu stojí za to, tak u toho skoro stihnete vykvést. Ke konci to sice trochu nabírá na obrátkách, ale vzhledem k tomu, že se ani moje osoba nebála, tak se nedá hovořit o povedeném a funkčním hororu. Prostě nuda". Myslim, že to hodim už teď do komentářů ke čtvrtýmu dílu. ()

blitzer

Určitě nejlepší a nejstrašidelnější film ze zatím třídílné série. Začátek měl opět pomalejší rozjezd, což mě trochu otravovalo, ale pokud si vzpomínám, tak v předchozích dvou filmech to bylo ještě horší. Přesunutí děje do minulosti, do období zrodu zla, se ukázalo jako dobrý nápad a jsem zvědavej na to, co nám holky a Tobym ještě všechno ukážou :-) ()

HorrFi

První půlka fakt nestála za nic a ve druhý bylo pár slušných lekaček, docela jsem se i bál, ale Paranormal activity 1 je lepší kvuli tomu, že divák vůbec neví co má čekat. Ale neni to rozhodně špatnej film:) ()

Nivenx

Tak po druhé projekci třetího dílu musím říci tohle. Příběh je vlastně pořád to samé dokola, jak v seriálu, kde se nastavuje. Co se týká výkonů herců, tak o tom nemá cenu se nějak tak více zmiňovat, protože je naprosto průměrný a začínají nudit. Naštěstí pro mě ve třetím díle konečně přibylo děsivých scén, které konečně i začínají nějak tak gradovat. Tak z mého pohledu jde zatím o nejlepší díl série, ale bohužel stále na mě nefunguje jak má a nemůžu jít kvůli tomu nějak vysoko v hodnocení. 60% ()

Radiq odpad!

Tohle už je vyloženě sračka. V podstatě z nás tvůrci dělaj debily. Aspoň já jsem si tak připadal. Dvakrát jsem mrknul a o cosi jsem přišel. A čumění na skoro statické pokoje, kde se co pohne, to za zábavu nepovažuju. Taky se kolikrát stalo, že kde to měli zkrátit, to nezkrátili a zrovna když se něco dělo, tak tam byl prostřih a posunutí v čase. Děj taky trapnej - v dobách VHS by nikdo nikdy všude netahal kameru a netočil skoro nepřetržitě, ale to je jenom taková technická poznámka. Horší bylo to, že podle mě se tímto dějem docela zabila jednička a dvojka, ve které se všichni divili, co se to dějéééé, když v dětství to už zažili... Někdo by řek, že tohle je spoiler, ale spíš je to varování, že nic jinyho zajimavyho v tomhle snímku není: ze stropu padající nábyek a zajímavá páteřní smrt na konci. ()

Doudis19

Třetí díl moderních duchařin nepřináší nic nového. Opět musí divák vytrpět téměř hodinové budování atmosféry, nutno říct, že značně nudnější než v předchozích dílech. Závěrečný "fičák" typický pro tuto sérii sice působí celkem strašidelně, ale s někým trošku zkušenějším v hororovém žánru příliš nepohne. Své fanoušky si film zřejmě udrží, možná si dokonce v zástupu třináctileté cílové skupiny získá mnohé další, ovšem zbytečnost dalších dílů je očividná a nemohu se zbavit pocitu, že ruční kamera by už tímto měla říct poslední slovo. ()

Remivsremi

Tvůrci se poučili, co chtěji diváci v této sérii vidět nejvíc a proto ubrali spojovací scény a přidali ty strašidelné. Navíc mají noční scénky pořádnou kapku napětí a dokažou udržet tu správnou atmosféru. Bude zajímavé co si na nás režisérské duo připraví v dalším díle. Navázat na konec trojky nemusí být úplně lehký. ()

Kubrickon odpad!

V tomto filme nedrieme zlo, ale nuda! Tento film sa nikdy nezapíše do histórie ako hororový klenot No.1! Je to sračka pre nenáročných teenagerov, ktorý nevedia, čo je dobrý film! ()

A.Beech

Opakovanie opakovaného vtipu nie je smiešne, rovnako ako opakovanie opakovaného hororu. Nič originálne, dopredu vieme presne čo príde (pokiaľ ste videli predchádzajúce diely) + dve otravné deti v ústredných úlohách. Ale posledná scéna naozaj strašidelná. ()

kinghome

Paranormal 3 je nejlepší díl série. Ono to neni tak těžký, ale tady si cením toho, že tu jsou skvělé lekačky a slušné výkony herců. Nejde o nic extra, ale v tom kině jsem si to užil. ()

Sfinkter

Paranormální jevy vyhrocené do maxima, k tomu moje oblíbená magie a dokonalý moderní sabat. Poslední minuty mě pouze obcházela hrůza a zažíval jsem to, co naposledy před třinácti lety při první projekci Blair Witch - mrazivý zážitek. ()

karlik4801

Nejnapínavější, nejlekavější, nejstrašidelnější a nejzajímavější díl celé série, aspoň pro mě. Konečně jsem se dočkal trochu logického poskládání kamer, dokonce jsem se dočkal i trochu uvěřitelných scén. Stará doba, lepší doba. U završení tohoto dílu jsem byl napjatý a na rovinu řeknu že ty babky na konci mě celkem vyděsily. Jinak sundané obrazy, takové mražení po zádech. A jít na to s těhotnou ségrou, která se u toho bála tak že skoro porodila, no skvělý zážitek v kině. Viděno v kině. ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $5,000,000 // Tržby USA $104,028,807 // Tržby celosvetovo 207,039,844 // Otváraci víkend $52,568,183 Trošku dejovo odlišné od predchádzajúcich dvoch častí, no ducharinou je to rovnaké. ()

Jazzzz

Třetí díl ač se to zdá šokující si udržel laťku. Ano celá serie ode mne dostala 4 hvězdy. Dětské obsazení a Toby dělají z třetího filmu snad i nejlepší díl z celé serie. Jediný problém shledávám ve snaze odprostit se od paranormálních activit a dát všemu tomu tajemnému konkrétní příčinu. Konec je tedy drobným sklamaním, ale i přes to sklamaní má jakési svoje kouzlo a já si říkám, proč ne. I v legendárním Poltergeistovi se nakonec pokusili oněm paranormálním jevům přisoudit konkrétní příčinu. Na tehle celé serii musím ještě jendou zdůraznit, že chápu, že to není horor pro každého - někomu se může jevit dokonce nudný. Ale člověk, který ještě má v sobě trochu fantazie a empatie a pustí si tento horor v noci, při nějaké bouřce třeba, sám, tak si myslím, že se bude bát mnohem více než u třeba nejlepších Zombíí Hororů. PS: Trailer sem uviděl až teď když sem si přečetl par komentářů, a musím uznat WAW, jak je možné že polovina celkem příjemných scén, které v traileru byly se do filmu nedostali? Určitě nehodlám snížit své hodnocení, ale možná kdyby střihač nebyl takovej ras a trochu méně stříhal, třeba by se film dostal i na 5 hvězd. Uvidíme další díl, celkem se těším. ()

venison

Sice je Paranormal Activity od jedničky celkem nuda, ale i tak si na horor překvapivě drží svůj standard a nezklouzává z původní "kvality".. Četnost "bububu" scén klesá, ale řekla bych, že stoupá jejich dramatičnost (např. scéna v koupelně).. Konec je už nějak překombinovanej a pomatenej, ale otevírá nové otázky.. Velmi se mi líbí propojení všech tří příběhů - jsem zvědavá na pokračování :-) ()

Bobik9

Třetím dílem ta série ztrácí čím dál tím víc svou originalitu. Jednička nebyla sice dobrá, nicméně byla originální. Trojka se od předchozích dílů hodně liší, jak dějově, tak pochodující kamerou. Nicméně je to o dost lepší než jednička a o trochu horší než dvojka. Asi nikdy nebudu mít touhu to vidět podruhé, ale jednou se to dalo. Nemůžu říci, že se po tomto snímku těším na čtyřku a pětku, ale rozhodně bych je rád viděl. 65 minu o ničem a 15 minut slušné atmosféry. ()

Maik22

Tahle "rodinná" sága snad neskončí! Ti z Vás, co očekávali, že dojde ve trojce k nějakému "zpětnému" vysvětlení o jako paranormální sílu se jedná...máte smůlu. Prostě a jednoduše, film byl opět zaměřen na "paranormální" jevy, dokonce se i v samém závěru objevily čarodějky, což byla pro mne taková menší třešnička na dortu. Nicméně pokud se chcete bát,určitě vhodný film pro Vás. Preferuji spíše kino než doma, ale to už je pouze na Vás. Teď se jenom těšit na 4, která podle mne tady do dvou let bude! ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)