Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

drake31

Pokračovanie ako sa patrí. Reči o tom že trojka je najlepší diel série, sú nakoniec len pravdivé, a tretie paranormálne aktivity ponúkajú veľkú radu možností. Trefné, a skvelo spracované lakačky, nejedna mi rozbúchala srdca do neprirodzeného rytmu. Zas a znova máme dočinenia so sympatickým osadenstvom. Mr. Paranormal je poriadny Bad-Ass Motherfukcer, a až teraz som si uvedomil že sa sním neradno zahrávať. PA3 je fakt že pekná atmosférická jazda a som zvedavý akým smerom sa bude uberať pokračovanie/a pretože na vysvetľovanie je tu toho dosť ... ()

Blue.Poison

Nikdy bych nevěřila, že záběr ve kterém v podstatě nic není a nic se v něm neděje, může být děsivý. Ale v tomhle případě jsem vážně měla nahnáno. Velmi dobře a neochvějně budovaná atmosféra! A velké plus za kameru připevněnou k větráku - pro mě osobně nejstrašidelnější aspekt filmu. ()

Danny F.

Toto pokračování bylo pro mne milé překvapení. Lekačky u mě fungovali, tak jako husí kůže a mrazení v zádech. Film mě přesvědčil. Parádní byl duch pod plachtou. 70% ()

lykan9

Člověku by se zdálo, že se to brzo okouká, ale Paranormal Activity 3 mě přesvědčilo, že i když nepřichází s ničím novým v porovnání s předchozími díly a stále je první polovina docela nudná, tak závěr vždy chytí a je nesmírně napínavý. Dále se mi tu velmi líbil efekt otáčivé kamery, který té nudnější části dodával trochu šťávy. Za mě stále dobrý. ()

Gerret

Sice o trochu lepší než druhý díl, ale kvalit jedničky to nedosahuje. Konec byl hodně divný, ale dal se alespoň trochu pochopit. Ne jako konec druhého dílu, který jsem nepochopil. Jsem zvědavý, jestli něco nového nabídne další díl. Hodnocení 60%. ()

MichelSmith

Precízné spojenie perfektného scenáru,úhrančivej kamery a správneho timingu obalené desivým tajomnom! Podstatnou ingredienciou je určite zasadenie do domáckého prostredia a využitie snímania kamerami čo sprevádza celú sériu... Týmto sa dotýka prakticky každého a navodenie strachu je o to intezívnejšie a surovejšie,plus nadveznosť na minulé časti,hladanie spojitosti,čiastočné poodhalenia pripútajú diváka,ktorý sa doslova ponorí,uverí,vnútorne prekukne,vzbudí v sebe niečo známe desivého a s pridaním zvukového fondu je otrocky omámený až nastáva čiastočný defekt vnímania a strata odolnosti voči spomínanmu strachu... Záver vygraduje do maximálného zdesenia na princípe ocitnutí sa zrazu sám až v snovom neznáme,neschopnosť tomu predísť,vnemová zakalenosť a intenzita,zablokovanie a podanie sa osudu s odhalením dalšieho dielcu no zámerne znepokojivo nedotiahnutým... ()

MiaMoonlight

Omlouvám se, ale opravdu po mě nemůžete chtít slova chvály. Jsem ráda, že jsem ty peníze za kino nedala a radši seděla na prdeli. Konec bych si dovolila shodit uplně nejvíc, protože nemá hlavu ani patu, resp. hrdina o kterém je řeč celý film je neviditelný, ostatně jako pravý nefalšovaný GHOST co si na sebe bere prostěradlo. (ha, ha, ha, co to mělo být?) Já už to opravdu, ale opravdu nechápu, tenhle "počátek" si mohli odpustit. Chudák babička, asi si taky něco šlehla a chudák divák, protože jestli si nešlehne i ten, tak se nezabaví. ()

Lottr

Podle mě určitě nejlepší ze série Paranormal activity a to je u trojky co říct. Rozjezd není zdaleka tak nudný a zdlouhavý jako u předchozích dílů a několik lekaček taky docela potěší a hlavně překvapí. Tempo je podstatně rychlejší a je toho rozhodně víc k vidění, než u předchozích dvou dílů, ze kterých jsem nebyl zrovna nadšený. Zlo zde již konečně dostává jakousi podobu a celková atmosféra je strašidelnější, než v předchozích dílech. I když musím uznat, že ta pohyblivá, pomalá, otáčecí kamera vyrobená z větráku: obyvák- kuchyně mě strašně štvala. Po předchozích dílech milé, hororové překvapení. ()

Jello Biafra

Tretí pokus o mrazivý found footage horor opäť ničím neprekvapí a ani nezaujme. Tentoraz sledujeme záznam z videokaziet z roku 1988, na ktorých sú hlavné hrdinky z prvého a druhého dielu, v období kedy boli ešte krpaté decká. Všetky "strašidelné" scény sú tu servírované tým spôsobom, že sa tu občas náhodne posunie nejaký predmet, húpe sa luster alebo sa samovoľne zabuchnú dvere. Tvorcovia sa snažili zatraktívniť lacinosť tohto filmu aspoň tým, že tu pridali zopár odkazov na hororové klasiky, ale inak sa tu za hodinu a pol skoro nič nedeje. Jediný svetlý okamih je tu len záver, kedy sa tu konečne objaví aspoň malý náznak nejakej atmosféry, ale inak sa jedná o podpriemernú záležitosť, ktorej úspech a obľúbenosť sú mi absolútnou záhadou. Myslím si, že takýto amatérsky filmeček by dokázal natočiť každý vlastník digitálnej kamery. A ona dotyčná "Director´s cut" verzia je vyložený výsmech. ()

KeithMaxwell odpad!

Potřetí stejně a ještě hůře, opět se můžete těšit na zábavné a děsivé scény kde 3 minuty koukáte jak se pohne deka, pohne obraz na zdi, pohne lustr, zavřou dveře. Není tu žádný nový nápad a potřetí mě to už opravdu nebaví, pokud nepočítám Ghost Dimension je celá tahle série otřesná a jde jen o ztrátu času. ()

Dromed

Stejné hodnocení jako u dvojky. Atmosféra i originalita jedničky vyprchaly, film už drží jen příběh, který není nejhorší. Je velice zajímavé jak může být čučení do tmy zábavné. ()

Cejny

Takže, abych to ve zkratce shrnul. Napnutej jsem byl od začátku - jako už téměř tradičně u každého hororu :-D. Jak už bylo řečeno, skvělá hororová atmosféra a také zamotání příběhu s otevřeným koncem pro další díl. Uvidíme. Teď znovu "hurá" na předchozí dva díly. 60 % ()

Šakalík

Nebudu nijak zastírat, že na rozdíl od většiny hororových fans JSEM příznivcem „found footage“, takže jsou pro mě filmy jako Paranormal Activity balzámem na duši a jsem při jejich hodnocení možná příliš shovívavý. To ale nic nemění na tom, že třetí díl téhle série je bezesporu zajímavý film. Drží se konceptu předchozích dílů, takže dlouhé noční záběry do nikam diváka našponují k prasknutí v očekávání, co se tam vlastně stane, aby si pak při nenadálé lekačce lehce cvrnknul do kalhot. :-) Výborný je nápad s umístěním kamery na otočné rameno z větráku – tyhle záběry jsou famózní a napětí by se při nich dalo krájet. Pak taky „bloody Marry“ scéna v koupelně je fakt žrádlo. Tenhle díl je svým způsobem nejděsivější, protože ukazuje věci, které vyvolávají znepokojivé otázky – s kým to Kristi mluví, co je to za podivné znaky v komoře a co po ní Toby vlastně chce? Dáme-li si všechny tři filmy dohromady, zjistíme, že se Paranormal Activity vyvinul v promyšleně ucelenou démonickou sérii, která po třetím díle otevírá nespočet nových možností, takže se jistě nejedná o díl poslední. Ty dvě holky nám ještě mají co říct... ()

sedm.1

Celkový pohled na tuto filmovou sérii není od širšího publika příliš lichotivý, nicméně pro mě patří PA spolu se SAW k naprosté špičce mezi horory, kdy se s velkým očekáváním těším na další a další pokračování a vím při tom, že mě rozhodně nezklamou. Ovšem, k třetímu pokračování Paranormal Activity mám i přes maximální hodnocení již nečekaně poměrně velké výhrady. Jednak by tedy autoři měli už rozhodně opustit paranormální aktivity spjaté s Katie a Kristi, čímž mám namysli vyměnit nejen jejich postavy, rodiny a osudy, ale i interiéry a vlastně i celkový přístup ke zpracování. I mě už totiž začíná připadat, že už se to po třetí tak nějak trochu omýlá pořád dokola, respektive tvůrci zkrátka a doslova vykrádají sebe samotné a přešlapují jaksi nesmyslně na místě. A tak ikdyž to pořád ještě vše zatraceně dobře šlape, funguje a působí, že tomu dochází dech, je jen těžko vyvratitelné. Co mě ale naštvalo ještě víc, byla poslední minuta filmu. Do té doby mě totiž propojení všech tří dílů moc bavilo a zajímalo, jenže pointa, kterou si tvůrci vymysleli tentokrát, za to by si fakt zasloužili nakopat, neboť mi díky ní vlastně docela dost pokazili dojem z celé série. Takové vyústění si tato série vážně nezasloužila. Takže, ikdyž jsem měl ještě i tentokrát u PA3 od prvních vteřin filmu až po závěrečou pointu prdel staženou strachy a nesmírně jsem se tímto dechberoucím napínákem opět královsky pobavil, myslím, že je čas na výraznou změnu a od čtyřky bych se rád dočkal již opravdu něčeho jiného, nového, ovšem minimálně stejně geniálně působivého, jako se to povedlo v předchozích třech dílech. ()

Sdoom

No oproti dvojce značný upgrade a navýšení mého hodnocení z čistokrevného odpadu na silnou jednu hvězdičku. Možná by byly i dvě, ale závěr to zabil totálně. ()

bari68

Jedna z mála výnimiek,kde pokračovanie,resp. ,,double prequel,, slávnej série sa vyrovná počiatočnému filmu.PA 3 má vlastne všetko čo má dobrý horor mať.Atmosféra a strach tu dobre graduje, naberá na obrátkach a aj očakávané ľakačky zvyšujú tep a adrenalín v krvi na maximum.Záver filmu(nechcem zbytočne spojlerovať)bol trochu nečakaný,useknutý, no pre štúdiá a filmové produkcie bol doslova vyžiadaný a veľa napovedá, že sa v brzkých dobách môžme tešiť na ,,štvorku,,. P.S. : Kino Svět Hodonín si,ale v dobe mojej návštevy spravilo v mojich očiach pekný obrázok.Neviem, či je to len tu alebo i v iných lokalitách sa idú ľudia, presnejšie povedané puberťáci, idú vyblázniť, zbrucha zasmiať a poklábosiť, keď iní slušní návštevníci chcú z filmu aj niečo mať.Nechcem nariekať, ale z odrazu našej spoločnosti sa mi chce občas grcať.Pomaly sa prestávam čudovať, že namiesto hlučného a drahého kinosálu to človek vymení za pohodlie a teplo domova. ()

Wicky

Nechtějte Tobyho naštvat.Každopádně je to nejděsivější a nejlepší díl ze série PA.Lekačky jsou tady působivé a dobře udělané a atmosféra je fakt hodně děsivá.Ze začátku to působí jako nějaká sranda,ale jak se blíží 40cátá minuta tak už to sranda moc není a už je to jiný kafe.Koho první dva díly nevyděsili tak si myslím že u tohohle se 100% aspon jednou leknete.A navíc konec nám tak trochu pootevřel dvířka k dalšímu pokračování.Bál jsem se a užil jsem si to.Doporučui..85% ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)