Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Harapes

Po velice dvou podprůměrných paranormálních aktivitách nám tvůrci připravily třetí díl a co na to můžu já napsat??No ,Bravo!Konečně slušný průměrný horor,u kterého jsem se slušně bavil a taky první film,který znám,který nemá úvodní titulky!!Dějová linie zajímavá a snad bych si přál i čtvrtý díl...je co nadále vysvětlovat... ()

Teabag

Asi nejlepší díl celé série. Autoři se evidentně snažili zredukovat počet "proč-se-natáčím-i-na-záchodě-?" scén, takže uvěřitelnost o něco málo stoupla. Přesto je to ale jen už několikrát vylouhovaný čaj. Nicméně jeden aspekt je to nový. Zatímco předchozí dva díly stavěly čistě na tom, že "v domě něco je", tady se pointa trochu rozšiřuje. Nechci spoilovat, takže tím skončím. Každopádně, pokud máte tuhle sérii rádi, tak třetí díl rozhodně za vidění stojí. 7/10. ()

colapso

Lepší než dvojka,nicméně na jedničku to dle mého nemá.Navíc mám pocit,že se nám rozjíždí další seriál a'la Saw :-) ()

J*A*M*A*L odpad!

Jeden z mých nejhorších horrorů vůbec a nejhorší horror za posledních 10 let.Film nebyl zase tak hrozný, ale ten konec bóže to bylo tak nehorázně trapný až přehnaný že se mě z tý debility chtělo blejt.10% ()

Prochy38

Tak tato série mě celkem chytla. Ale ani tento díl nepředčil ten první. Líbí se mi, že tvůrci rozvíjejí původní myšlenku tím, že obě pokračování jsou prequely a poukazují na dění, které předcházelo prvnímu dílu. Tento snímek je akčnější než předchozí dva, ale taky už se pomalu vytrácí to napětí, které z toho dělalo něco víc. Pořád jde ale o kvalitní práci, to rozhodně. ()

TERRORDROME

Jednotka bola fajn, ale po tretí krát sledovať jeden a pol hodiny zábery zo statických kamier kde občas zahrkocú panvice rozhojdané duchom nie je v mojich očiach úplná extáza. Táto séria sa každým dielom presúva viac do minulosti, trojka operuje v 80-tych rokoch 20 storočia a ak to takto pôjde ďalej, tak v 36-tom diely budú praľudí v jaskyni strašiť duchovia zavraždených mamutov. Tak čo tu vlastne máme, polovicu filmu sa dievčatko rozpráva s neviditeľným kamarátom a najdesivejším okamihom je ten kde hrdinova manželka vybehne zo skrine v opičej maske. Vlastne aby som bol fér, je tu ten záber s plachtou v kuchyni, ale jedna nadutá plachta nespôsobí permanentnú hrôzu. Nakoniec sa predsa len niečo rozbehne, najlepšia scéna je tradične pohadzovanie deťmi po izbe. Vo chvíli keď som si myslel že to má šancu vyšplhať sa o hviezdičku vyššie, vložia sa do toho nejaké čarodejnice a všetko je až po lakeť v riti. Možno sa trochu hlúpo pýtam ale načo je vlastne dobrý prequel ktorý nič nevysvetľuje. Ak tam vraždia bosorky, tak kto je sakra ten duch a na kerú mater sa hodinu hrá s nábytkom aby sa nakoniec stalo niečo úplne iné. O čom to celé sakra bolo? ()

aLPaC

Po skvělé jedničce a o dost horší dvojce jsem už nedoufal, že by se tato série mohla vzkřísit. Nicméně po přečtení obsahu mi bylo jasné, že tvůrci vsadili na dobrou notu. Obě holčičky jsou ve svých rolích skvělé, míra strašení a lekací scény jsou nelepší z celé série plus konec filmu dává velké možnosti pro následující pokračování. Takhle si představuju pořádný horor. Nepřetržité napětí, které vás neustále udržuje v pozoru a nutí si všímat i těch nejmenších detailů. Zasloužený úspěch v kinech. Nejlepší horor roku (pro mě). ()

Phorbo

Jednička strašila, dvojka nudila, trojka překvapila. Ono to je vlastně docela dobrý, ale na to že je to prequel, tak mě moc nesedí nějaká ta souvislost z prvních dvou dílů, jakože sestry o tom vůbec nemluví a chovaj se k sobě úplně v klidu? a dokonce jsou normálně mezi lidmi když zažily takový maras? Ale je to fikce tak proč to řešit. Hodně mě pobavil záběr padající kuchyně. Dost slušný. Ale jinak je to opět omýlačka toho samýho co už tady bylo, házení věcí, tahání nábytku, smýkání lidí a postupné jejich zabíjení. Ale proč do toho ještě strkat nějakej okultismus? Nestačila už takhle ouiji deska? jsem zvědav jestli číslo 4 bude se- nebo pre-quel... ()

Weider

Paranormal Activity pro mě patří pravděpodobně k nejděsivějším hororům současné doby. Kdo ještě neviděl a je fandou hororů tak opravdu doporučuji. Je potřeba ovšem shlédnout všechny díly, má to jistou spojitost. Nejlepší je pro mě zatím 3 díl. Nejoriginálnější je jednička, jelikož ta to vše odstartovala. Každopádně teď jsem to dokoukal a jak půjdu spát opravdu netuším - do kina bych si na to asi netroufl. ()

Wenca888

Tahle série nabírá formu! Od špatné jedničky, přes dobrou dvojku a skvělou trojku až po úžasnou čtyřku? (ne)uvidíme v říjnu, budu se těšit... ()

ProgLaney

Když si vezmu, že je to už třetí pokračování, je to velice zdařilý. Vážně bych nechtěl, aby bylo všechno stejně nehmatatelný jako v jedničce, byla by to obyčejná kopie. Takhle je vcelku hezky vidět posun a jako pokračování se mi to hodně líbilo. Začátek vlastně stejnej jako v předchozích dílech - objeví se paranormální jevy a následuje rozmístění kamer. Pak se ale všechno krásně stupňuje a projevy "Tobyho" maj grády, což mě bez problémů vtáhlo do děje. Věci u stropu, noční akce Kristie, Bloody Mary,...několik "aktivit" je fakt nápaditejch a solidně husíkůžinahánějících. Už v průběhu filmu jsem uvažoval, jak to chtěj ukončit a trochu reálného satanismu považuju za super volbu. Má to logiku, happyend se naštěstí nekoná a ačkoliv to nenechá tak děsivej pocit, jako konec jedničky, je to fajn závěr a celej tenhle snímek je výborným pokračováním předešlých dílů. ()

Cement73

Čo je cool... funguje to stále rovnako dobre ako pri prvej PA. Priznám sa, že najstrašnejšia sa mi zatiaľ zdala dvojka, ale trojka bola fakt tiež dosť lakačka. Určite je stále priestor na dalšie pokračovanie, veď "babička" bola tiež mladšia a tie svoje rituáli robila kedysi v plnej sile :) ()

Ondrej120

Tento díl mě opravdu překvapil. Po docela obstojné jedničce a úplně debilní dvojce na mě vychrstli opravdu něco co jsem nečekal. Už jenom tím že lekací scény přišli asi o 50 minut dřív než v obou filmech a že denní scény nejsou už jenom o tom co rodina dělá a jak se postupně mění ale opravdu bych řekl že už dělají opravdu to co by měli. Lekací scény byly opravdu povedené,napětí taky a i když jsem si říkal že ty scény z traileru mi tam chybí tak na konci mi to všechno došlo. Myslím že by další díl už být nemusel nebo spíš doufám, protože už fakt nevím kterou část rodiny by vytasily. Nejlepší ze všech tří dílů. ()

Standic1

Nádhera... dokonale děsivé, Paranormal Activity je zpátky a co se kvality týče, tak je na stejné úrovni s dílem prvním. Jsem rád, že opustili od zdlouhavého home-made videa použitého v druhém dílu. Tady jsem měl husí kůži a strach už v prvních několika minutách. Při několika scénách jsem si mírně cvrnknul a u jiných scén jsem jen nevěřícně koukal, jak povedený je třetí díl. Škoda, že já blázen koukal zase sám a po tmě, a to mi den před tím praskla v pokoji žárovka, takže jsem si nemohl ani na chvíli rozsvítit, abych se uklidnil. No nebudu vám lhát, strachu jsem si opravdu užil, a to mě moc baví. Konec mě trošku zamrzel, mohli ho možná ještě více rozvést, ale to je jen maličkost. Takže už, aby byl další díl!!!!!! ()

wampire23

Pamätám si, ako sme boli všetci doslova posraní pri sledovaní Blair Witch. Od tej doby však šla digital cam dosť dole. Jednotlivé snímky sú si tak podobné, že niekedy to vyzerá, ako by si brali jednotlivé scény jedna od druhej. Najviac je to vidieť práve pri sérii PA. Dej je prudko predvídateľný a koniec dosť hrubozrnne podaný, čo vidím ako veľkú škodu. Nie som veľkým fanúšikom real footage, ale priznám sa, že som sa pri snímku nenudil, začo dávam 3*. Aj keď čisté tri to nie sú. ()

M1k9

Ze začátku se zdá, že to nebude stát za nic. Jenže po pár minutách se už konečně něco stane. Děj graduje, strach a zvědavost sílí. Brzdy jsou odjištěny! Už se nechodí kolem horké kaše. 5/10 ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)