Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Shredo

Síce menej omáčky ako v predchádzajúcich dieloch a viac napätia, no dokopy mi film nič nové nepriniesol, i keď miestami som sa predsa troška bál. Len zas tá logika... borec to natáča a nie je schopný nič ukázať svojej žene, a potom je jasné, že mu nič neverí. Bohvie koľko pokračovaní táto séria ešte bude mať, no je jasné, že tak skoro neprestanú. Ďalší diel by som si ale zase pozrel ()

Toka

Docela příjemné překvapení. Upřimně oscilační kamera přidala jednu hvězdičku, to byl vážně super nápad. Jedinné, co mě nechalo trochu zaraženým, byl konec. Skoro to působí, jako by to bylo useknuto uprostřed filmu. ()

Folky

Paranormal Activity se nemění. Tady to pro mě bylo horší, protože podle některých komentářů jsem to čekal lepší. No...nic se nezměnilo. Rodina v domě, několik duchů, pomalý rozjezd, sem tam něco duchařského (kuchyně ve vzduchu povedená), jenom ta lekačka na konci chyběla. I když místo ní mám pointu. Po třetí 60%. ()

Lyžař

To už je o troško lepší kafe. Pár akciček už je tady trochu lekavějších a komplet bych řekl, že je to kousek výš posazeno. Byť je to na stejné brdo. ()

Rathalos

Je to podobne ako u dvojky,dlho sa viac-menej nic nedeje a potom to zacne byt zaujimave,co je skoda,opat tri hviezdicky...:-) ()

Faila

Další dávka lekaček, které celkově moc nemusím, ale v téhle sérii mi zas tak nevadí. Líbí se mi návaznost na předchozí díly a dovysvětlení některých věcí. Tvůrci umí docela obstojně pracovat s napětím a strachem. ()

domirovec

Dobře, takže asi před 2 minutami jsem dokoukal celý Paranormal Activity 3 a abych byl upřímný, ten film nebyl zas tak hrozný. I přesto, že než se dostanete do první části ve filmu, ve které se fakt stane ňákej ten paranormální, nevysvětlitelný jev, tak uběhnou čtyři vánoce, ale mimo tyhle dlouhé prodlevy, které pro Paranormal Activity opravdu nejsou ničím novým, ten film špatný vůbec nebyl. Zpracování třetího dílu mi totiž přišlo značně posunuté na nový level. A tak stejně i post-procesové efekty, jelikož když už na něco nevysvětlitelného a paranormálního dojde, tak je to zpracované velmi důvěryhodně, možná až reálně.. A to se cení. Taky se mi líbí děj, který se celý odehrává v roce 1988, respektive jak dvě hlavní, teď už posedlé, postavy ze dvou předešlých dílů Paranormal Activity a je vyprávěn jejich příběh a ukazováno všechno co se jim přihodilo jak byly malé jen pomocí kamery od jejich rodičů.. Pokud se vám tedy líbily předešlé dva díly, tento je přesně pro vás. 3/5 ()

panvasik

Jak jsem již psal u předchozích filmů, já si paranormal activity s každým filmem víc a víc užívám. Nevadí mi to jednoduchost a stokrát opakovaný scénář a scény pořád dokola. Herecké výkony pokulhávají ve velkém, ale kvůli POV kameře to není ani moc postřehnutelné. Jenom teď tak doufám, že si to udrží svojí laťku a že už u dalšího filmu si tady nebudu stěžovat, hrozně rád bych si vybudoval svojí další oblíbenou sérii, ke které by jsem se případně rád vracel v budoucnu. 7/10 ()

IBI

Dvě hvězdy především za závěrečných 5-10 minut, přes některé zajímavé momenty je film v podstatě kompilace lekacích scének (nutno dodat, že svůj účel většinou plní) a jednu hvězdu za to, že už v noci nemůžu jít bezstarostně po pozhasínaném domě... ()

Pekisan

Tak som bol na tom v kine. A jedine co mi z toho vychadza je lutost, ze som nebol v kine aj na 1 a dvojku. Atmosfera bola fakt skvela a hromadne soky su naozaj na nezaplatenie. Borci co uz dva mesiace vykrikuju, ze to bude na odpad (vid diskusia) a potom si stiahnut camrip, aby spokojne s prstom v prdeli napisali aka to je velka sracka, tak tito boreckovia nech idu do prdele. Len blbec si pusti film (prakticky tema a vyprava je stale rovnaka) , ktory ho nebavi, tri krat. Treti diel je jednoznacne lepsii nez 2. Kopec novych napadov, skvele vtipky, dokonca v pravu chvilu zahra nenapadne hudba, aby dobudovala uz tak dost hustu atmosku. Lakacky stale funguju a okrem slabeho zaveru som bol nadmieru spokojny. Uz sa toci stvorka? ()

Bollek

Šel jsem do kina s tím, že už mi předchozí dva díly nabídly z tohoto tématu vše a že už mě nic nemůže překvapit. Spletl jsem se. Sice se některé věci opakují, ale těch nových nápadů je ve filmu opravdu hodně. Navíc jsem se hodně bál a to se zde počítá. Také se mi líbí, jak se rozvíjí příběh. To co bylo v prvním díle naprosto neznámé se postupně odkrývá a začínám přemýšlet, co se objeví v dílech dalších. Spousta otázek ještě nebyla zodpovězena a myslím, že tato série mě ještě několika věcmi pořádně překvapí. ()

ClayGirl

Ano, je pravda, že to nejhorší, co vás v tomto filmu čeká, je nadzvedávání přikrývky a samovolné přesouvání předmětů z jednoho místa na druhé. I takové drobnosti však umí vytvořit výjimečně děsivou atmosféru. Když jsem na tom byla v kině, můj tehdejší přítel z toho byl na vývrat a každou strašidelnou scénu spečetil hned několika pikantními výrazy. Během druhé poloviny filmu byly ze všech stran slyšet výkřiky „Já du dom!“. Já jsem sice značnou část snímku způli podřimovala a způli uklidňovala spolusedícího, ale nakonec jsem sebou taky párkrát cukla. Možná vám to dopřeje i onen kýžený podivný pocit, co se dostaví, když máte jít sami potmě na záchod. Doporučuji všem milovníkům lekaček a těm, kdo chtějí v nouzi otestovat přítomnost koulí přítele. ()

barcisz odpad!

Ke shlédnutí dalšího dílu sem se dokopala jen kvůli traileru,který mě celkem zaujal a dal mi naději,že by to mohl být nejlepší díl,ikdyž předchozí dva stáli za prd. Bohužel,nejenže to bylo zase jedno a to samé nic natočený "podomácku" ale taky to,co bylo v traileru nakonec ve filmu vůbec nebylo. Směšné ()

Grimlok odpad!

Hodina nudy, která vás unaví natolik, že i kdyby bylo zbývajících 15 minut sebevíc děsivých (nejsou, ale to je jiná historka), tak vás stejně nevyděsí a budete se akorát tak těšit do postele. Jestli je tenhle film děsivej, tak já jsem Santa Claus. ()

katmandzoo

asi najlepšia zo všetkých troch častí..k napínavým a ducharským scénkam tu dochádza oveľa skôr a nemusíme na nich čakať do polovice filmu, ako to bolo v jednotke, či dvojke..celkové prevedenie zaujímavé, no niektoré prvky by som radšej vynechal(napr. legenda o Krvavej Mary, či spolok šialených starých čarodejníc) ale ostal by som skôr pri pointe paranormálnych javov..taktiež by som vylepšil koniec, pretože sa to skončilo až príliš rýchlo..celkový dojem je však aj tak dobrý a preto dávam 4* ()

Ondr@932

Tento díl z Paranormal activity je spolu s jedničkou asi nejlepší:-) Pomalé napětí už začalo po 30 minutách takže dříve než v jiných dílech.A napětí bylo opravdu pořádné! A k tomu ty lekavé scény byly také skvělé. Takže dávám 7,5/10 ()

1Legend1

Když dojdou nápady s nadpřirozenem(paranormálnem), proč tam nedat satanismus? Škoda, už není z čeho čerpat, což bohužel i ve dvojce. Nicméně, trojka je něco mezi jedničkou a dvojkou. 80% ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)