Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Pepinec

Tato reality show, nebo co to má být, svým nekonečným opakováním se prohlubuje mezi lidmi všeobecnou mylnou paniku, že stačí odposlouchat hitovku z MTV a vyrazit tramvají za slávou. A přestože porotci hlásají, že chtějí nalézt nový talent, někoho jedinečného, kdo přinese naší muzice něco nového, opak je podle mého vnímání pravdou. Poněvadž vznikají pouhé imitační rychlokvašky, které komercí nasáklou českou populární hudební scénu rozhodně nespasí. K těmto závěrům mě dovádí omylem shlédnuté záznamy z Obecního domu, při nichž mi uši zalézaly do hlavy podobně, jako se schovávají jiné části těla před studenou vodou; pro ten falešný zvuk zpěváků, kteří k mému velkému údivu v mnoha případech slyšeli "postupujete." ()

salahadin

Mě by spíš zajímala Uzbecko Tádžikistánská Superstar, páč Česko Slovenská bola akási volajaká čudná. Naštěstí jsem ji už zabúdol. ()

GilEstel odpad!

Děs a hrůza, křeč a přetvářka, falešná hra na emoce, podbízivost, marketingový projekt marně snažící se skrýt svou ubohost. Manipulace náctiletého publika prostřednictvím iluzorního světa a slávy. Trapnost, neschopnost, ubohost. Uměle vytvářená hysterie a velkolepost. Dno zábavy, špína, kulturní barbarství, lež. ….. První Superstar byla nová, neotřelá a dalo se jí věřit. Teď máme Superstar a podobné projekty 2x ročně. Po dobu 8 let. Začíná se objevovat, co jsem nastínil už u Talentmanie. Tj. začínající recese. Diváci si z toho už dělají prdel a vybírají na postup naschvál blbečky, kteří lezou krkem i Nově. Tj. ty, kteří si z toho dělají srandu a dávají to najevo. Jen tak dál. Uvidíme kdo z koho. K nelibosti plačících dětí v publiku to vyhraje divák. Je to otázka času. ()

kingik

Porota je rozložena asi nejzajímavěji ze všech ročníků. Přijde mně i přísnější než kdykoliv předtím. S pořadem se nenudím a moje hodnocení je zatím hodně předběžné. ()

Anderton

To isté, čo minule, predminule a predpredminule. Pribudla iba najväčšia hviezda našeho známeho vesmíru Patrik, ktorý, povedzme si pravdu, urobil z tejto už pomerne vyšťavenej show dosť veľké teátro. Ja to myslím skôr negatívne, to je jasné, lenže počúvať tie isté Haberove reči dokola už bola nuda. Takže presadí sa niekto? Asi nie, alebo tak na dva hity. ()

Hedka

Pri dospievajúcej slečne si to všimnem, aj keby som nechcela. Niektoré výkony sú celkom dobré, súťažiaci majú naozaj talent, ale tie reči okolo?! No comment! ()

Frajer42

Jeden říká co si myslí, další dva chválí a třetí je komerčný. Nikdy nekončící Česko Slovenská soutěž. Když v televizi nebyl lepší program ( většinou ), tak se musím přiznat, že jsem to sledoval. Co se týče talentů, nepředpokládám, že někdo udělá nějakou výraznou díru do světa. Sledoval jsem to hlavně proto, že zde vystupoval jeden Barbar ze severu a jeden Rastaman z Jamajky, kteří asi jediní pochopili úroveň soutěže a adekvátně zde účinkovali. Za ně jednu hvězdičku. Překvapuje mě, že se tahle blbost drží v televizi takhle dlouho. Další hodnocení na případný další ročník ode mne nečekejte. Nerad se opakuji. ()

AllShallFall odpad!

Já jsem fanda metalu. A nějaké komerční sr...čky pod vedením nějakýho cigána Rintintina sledovat ani nehodlám. Ztráta drahocenného času. 99,99% soutěžících jsou naprostý idioti a trubky z vesnických diskoték, co si vážně myslí, že umí zpívat. A úplně mě dojímá, když se tam rozpláčou a za doprovodu nějaké srdcervoucí hudby a vylévají si do televize srdíčko. Multikulturní, zdegenerovaná show jasně ukazuje inteligenci našich ještě více zdegenerovaných lidí. To není vlastně ani show. To je spíš k pláči. ()

Smok odpad!

Ešte pár ročníkov a v našich republikách nebude mať kto pracovať, lebo tu budeme všetci "superstar". ()

Spinosaurus

Docela průser. A hlavní vinu na tom nemají jen nevhodně zvolení nováčci z poroty, ale především režie. Vemte si například hvězdnou pěchotu. Jak se mám u nějakého vystoupení smát, když je tam dotyčný ukázán asi jen 30 vteřin, přičemž je ještě většinou dobrovázen vloženou hudbou v pozadí a dalšími různými efekty (banán). Superstar ztratila veškeré kouzlo přirozenosti a je z ní jen obyčejný křečovitý klip. ()

Ant

Tahle show je přímo dělaná k pozorování úpadku vkusu dnešní společnosti. Michal Šeps a Palo Habera jsou nejlepší komici momentálně k vidění v tv. Jen bych poprosila, aby si Slováci odvezli svůj export Rytmuse zpátky, protože ten člověk má v hlavě nas*áno jako málokdo. ()

korbitch22 odpad!

No ty pitcho fuj!Celkem...podotýkám celkem snesitelná předchozí verze,kde se dalo něco občas poslouchat(to víte,nedělní večery bývaly nudné :-) nahradila grupa zrůdiček,co se pokoušejí zpívat,nejen že se z toho stala přehlídka imbecilních retardíčků nehodících se ani do Bravo Girl,on je tam i vyfešákováný blbeček,který znásilňuje odkaz Boba Marleyho pro svůj kariérní postup a bandička školaček,která ani neví,kde je Jamajka,mu to žere i s naviákem.Co se týče Mareše ten už jasně dal najevo,že jeho lepší časy jsou pryč,o moreně co stojí vedle něho ani nic nevim.Porota se skládá ze zakomplexované textařky,zpěváka,jehož největším úspěchem je stejně Fontána pre Zuzanu dvie :-D,zpěvačka která by nebyla drsňačka ani kdyby si strčila rozpálenej pohrabáč do prdele a Rytmus,člověk který u mě klesnul o deset tříd níž,stala se zněj figurka,která dělá přesně to,co ve svých hitech odsuzoval,zaprodal ses ty shite.Ech sem se ale rozepsal :-) 0%. ()