• Tosim

Občas jsem fatalista, ale opravdu jsem netušil, že existuje peklo na Zemi a že z nějakého filmu budu tak konsternován, že o něm nebudu schopen smysluplně mluvit (a pak jsem si uvědomil proč taky, když stačí mít šablonu a na tyhle filmové šablony ji použít.) Snímek z alternativního vesmíru alternativního vesmíru. U české kinematografie zřejmě neplatí, že ode dna se dá už jen odrazit. My musíme hrabat! PS byl jsem podobně atakován jako woody, ale do téhle mediální žumpy se fakt zapojit nehodlám.(2.12.2011)

• Sonnery

"Hoši, co kdybysme si natočili film o nás, víš vole!? Najmeme ty jelita z těch seriálů... Třeba z Růžovky a Pojišťovny, tam jsou super umělci. Dobrej nápad vole, najmeme ty šuliny. A k tomu Třísku, von hrál v tý Americe. Jojo a mohla by tam bejt nějaká drsná hudba, víš vole, ať to vypadá, že jsme drsný. Tak jo vole. Scénář napíše Pepa, víš, jak pro nás píše... Ale vždyť píše jenom ty píčoviny pro Blesk! Hlavně, že píše, ne vole! Tak když už píše, udělá i film, to je přece stejný.. Máš pravdu vole a prachy by moch dát ten teplouš, co o něm byl ten Čech mejd men... takhle nějak to asi vzniklo(6.11.2012)

• iwigirl

Ten námět zas tak úplně blbej není.... Jen sem holt po 10 minutách přestala chca nechca vnímat, kdo je kdo, kdo s kým a za kolik a kdo je ten hodnej a kdo zlej. Rozuzluje se to po zhruba hodině, kdy už je jasný, že v tom lítaj 2 hodní kluci a jejich rodiny. Product placement se jim poměrně zdařil, jen ten Saša v hlavní roli mě tentokrát neuvěřitelně sr...... Pro mě zbytečný film, který by mohl fungovat...... Kdyby ho někdo udělal úúúúplně jinak.(30.11.2011)

• Ilicka

Jsem podstatně shovívavější než uživatel SoolenJV, ale musím říct, že ten film je jeden VELKÝ narativní bordel. Během úvodní půlhodiny vysype na scénu asi dvacet postav, protřepe, prostříhá, a kdo se neorientuje v myšlenkových pochodech scénáristy, je naprosto ztracen. Ale nemusí se bát, stejně se to zvrhne v klasickou storku o pomstě a letadélku do Dubaje. Herci se předstihují v disciplíně, kdo bude víc přehrávat, špatně volená hudba vzbuzuje divákovu úzkost - že to nikdy neskončí. Bohužel tomu hodně chybí i do kultu Nahoty na prodej - a navzdory tomu, jak je ten film mimo, má hodně slušné vizuály.(6.5.2012)

• Wacoslav1

Ujíždím poslední dobou hodně na Českých filmech, ale tohle mě nějak nechytlo. Přemýšlím nad nejvhodnějším výrazem jak ten film pojmenovat a napadá mě slovo divný. Fakt hrozně divný nemůžu si pomoct. Mám rád filmy na podobný témata z naší prohnilý země. Nedávno mě takhle naprosto rozsekal Příběh kmotra no a tam kde Příběh kmotra skončil Hranaři začínají. Problém je v tom, že film mě vůbec nevtáhnul do děje všechny postavy mi byli vesměs ukradený jejich jednání mi přišlo zbytečně složitý a celý to bylo tak divně podaný. Film vás hodí do vody a plavejte o nikom se nedozvíte skoro nic proč dělá tohle a tamto, proč se to děje takhle a takhle. Prostě se to děje a hotovo. Tihle mají tohle a tohle na tamty a na tamty tihle jdou zase proti těmhle a takhle. Ne fakt to bylo peklo vůbec jsem se v tom neorientoval navíc většina herců hrála naprosto šíleně. Všichni se snažili působit jako nejvíc drsní mafiáni a být za každou cenu cool a celý to působí totálně nevěrohodně. Jediná přirozená tu byla asi Vilma Cibulková který jsem tu postavu věřil. Za ní dám hvězdu a druhou přihodím za aspoň nějakou tu akci. Jinak to bylo dost slabý. Příběh kmotra může být v klidu tenhle paskvil z přehledem strčí do kapsy.25%(7.6.2014)

• - Film se původně měl jmenovat Česká ruleta. (LentilleLily)

• - Saša Rašilov nejml. a Tomáš Magnusek sa spolu stretli už vo filme Bastardi (2010). (Johnny.ARN)