"Kajínek" to sice není, ale není to ani "průser", který by si zasloužil 32%. V hereckých výkonech problém nevidím, v údajné "nereálnosti" načrtnuté korupce také ne. Největší mínus "Hranařů" tkví (alespoň dle mého názoru) v přílišné povrchnosti. Film začne, představí se desítky postav, a než si na ně stihneme zvyknout, polovina z nich nežije a film končí. Nebýt slabé chvilky Rašilova a Etzlera, během které si u piva vzájemně vylévají srdíčka, byl by divákovi jejich osud nejspíš fuk. A co mělo znamenat to všudypřítomné špehování ze strany Rusů a Američanů, to ví bůh.;-)(26.3.2013)

• Ampi

Přiznám se, že jsem to nedokoukal úplně celé a usnul jsem u toho. Nějak se to Zdeňkovi Kubíkovi alias Jakubovi Vránovi nepovedlo. Kamera je dobrá. Herecké obsazení je samá česká hvězda. Ale scénář a děj je hrozný a smaže všechny klady.(3.5.2014)

• maseer2

tak takhle to dopadá, když se u nás někdo pokusí natočit "drsnej film s koulema".. 153 postav, ze kterých užší skupinka sleduje všechny ostatní na kamerách (které jsou úplně, ale úplně všude..), všichni přehrávají, většina je trapná a půlce není rozumět (Dejdarova příprava na roli zřejmě probíhala tak, že před natáčením chlastal tak dva týdny v kuse).. nejvíc parodicky pak působí stavy zoufalosti hlavních hrdinů, které jsou zde prezentovány neustálým "kurva, kurva! to je v prdeli, to je v prdeli, to je v prdeli!".. celá zápletka spolu s postavami navíc působí hrozně vykonstruovaně a tím pádem vůbec ne reálně.. až někoho u nás příště napadne natočit něco podobného, tak ať radši sbalí manželku, děcko a odletí někam s prominutím do p*dele.. prostě k smíchu.. na druhou stranu je zajímavé, jak tento film v kombinaci se znalostí hlášek z Ivánku, kamaráde dokáže pobavit..(30.11.2011)

• schizmo

Krom poměrně zahraničně vypadající produkce a masivní reklamy na každém kroku, může film překvapit obdivuhodně zmateným dějem, ve kterém se zorientovat vyžaduje větší dávku koncentrace a výsledný chabý dojem nemůže zvrátit ani plejáda všemožných českých, často i dobrých herců. Ve snaze dotáhnout se alespoň na evropskou úroveň akčních / kriminálních thrillerů jde bokem veškerý pověstný um českého filmu a snímek se řadí do neúspěšného bahna někam mezi Bolero a Rodinná pouta :D.(12.11.2012)

Většina z dementků, co to hodnotí odpadem, jsou buď studentíci vybavení teorií nebo muklové někde z fabriky od pásu, a o opravdovém byznysu ví tolik, kolik Somálec o České republice. Kubík jede a Hranaři perfektně nastinují to, jak je tahle země prolezlá korupcí a že když někdo, kdo tahá za nitky, chce, tak zbaví se Vás jednou pro vždy! Jooo, státní tendery jsou nejvíc.(4.12.2011)

• - Saša Rašilov nejml. a Tomáš Magnusek sa spolu stretli už vo filme Bastardi (2010). (Johnny.ARN)

• - Film se původně měl jmenovat Česká ruleta. (LentilleLily)