Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  *

  Pro jednou začnu tím pozitivním = 1, vesměs skvělá je kamera a dobře využívá i luxusních interiérů. Tam ten digitál vyloženě sedne. 2, úžasně přehrává (na tiskovce celkem zbytečně podrážděný) Jiří Langmajer. 3, sympaťák je i hravý Jan Tříska, který pochopil, že až tak supervážně (nebo právě až moc) svou roli superagenta brát nemá. 4, SPOILER krásnou, opravdu krásnou smrt předvede Miroslav Etzner - tak krásný detail jsem už dlouho neviděl :-), vážně! KONEC SPOILERU ----- No a to všechno ostatní je vyložené zlo - mizerný scénář, nefungující vztahy, byť jen jedna jediná kladná figurka, překombinované intriky, přehršel luxusu ... suma sumárům není to taková bída jako Vorlův Jak ulovit miliordáře , ale slabší než třeba Kájínek nebo hodně pozadu za Czech Made Manem od stejného produkčního týmu ...(30.11.2011)

 • hladass
  odpad!

  Opravdu velmi špatný pokus o kritiku české politické scény... Už dlouho se mi nestalo, že bych během sledování filmu měl tendence vydloubnout si oči, jen abych nemusel takovou sračku sledovat...(3.3.2013)

 • Arx
  *

  Nejhorší český film za poslední roky. Víc není třeba dodávat. Hvězdičku dávám pouze za herecké výkony, hlavně Jiřího Langmajera a Saši Rašilova.(15.6.2012)

 • Djoker
  *

  Přesně kvůli těmto trapně přehrávaným pózám (snobství, golf a klácení mladých holek) se ze slova podnikatel stalo sprosté slovo, a aby toho nebylo málo, tak se jim v každém druhém filmu přihřívá polívčička. Sázka na populismus však tentokrát nevyšla, protože už intro, které mají na svědomí zřejmě nějací středoškoláci, vykouzlí na divákově tváři posměšný úšklebek, ten ale nemusí vydržet příliš dlouho. Brzy se dostaví vysvětlovací popisky, a jak se tak snažíte chytit obraz, zvuk a popisky, tak ty méně otrlé z vás to začne pěkně srát. Pak už přijdou na řadu klasické vychytávky v podobě drsných pohledů, zmateného střihu a rychlých skoků od jedné postavy k druhé. Děj samozřejmě nedává smysl, a tak nám nezbývá nic jiného, než se mastit na seriálových hercích, kteří působí v tomto pokusu o vážný thriller naprosto komicky. Proto z toho jako vítěz může vyjít Dejdar, jehož hlasová inovace alespoň naznačuje nějakou snahu hrát. Jako největší borec se ovšem ukázal Langoš. Ten si uvědomil, že strojenou drsnost stejně nikomu z této sebranky neuvěříme a rozjel neuvěřitelný koncert, který se vlastně vůbec nehodí do celého pojetí Hranařů, jenže jako jediný je přesvědčivý a zábavný.(24.3.2013)

 • kingik
  **

  Kladné známky za Katku Brožovou a za to, jak jí to slušelo, za plejádu dobrých českých herců a za to, že se děj odehrává v současnosti, i když velmi pokroucené a hodně zkreslené. To ostatní bylo standardní a nejméně funkční se ukázal scénář. Vznikla z toho komedie, ale smích přejde poté, co doběhnou závěrečné titulky. Herci, kteří v tohle zvláštním počinu hráli, jsou herecky dobře vybavení, ale tady šli dost pod svoje schopnosti. Jenže nutno je ještě dodat, s jakým scénářem zápasili a jaké repliky pronášeli, a přitom se ještě u nich museli tvářit smrtelně vážně, ale silně pochybuji, že se jim u toho nechtělo občas řvát smíchy. Děj se nedá popsat. Nedokázal bych to, protože ač je film místy až neuvěřitelně pitomý a místy přijde s něčím neotřelým a zajímavým, je současně dost spletitý, ale nejde o nic propracovaného, i když se to vehementně snaží vypadat propracovaně. Režijně je to poměrně zvládnuté, a to hlavně ve scénách nebo záběrech na Brožovou. Celé je to komedie, a tak je nutné to brát. Jako thriller to funguje napůl. Pokud nemůžete delší dobu narazit na kvalitní (českou) komedii, sáhněte po tomhle. Moje hodnocení je následující: jako komedie 100%, jako thriller 40%. Sami si vyberte.(8.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace