• Tosim

Občas jsem fatalista, ale opravdu jsem netušil, že existuje peklo na Zemi a že z nějakého filmu budu tak konsternován, že o něm nebudu schopen smysluplně mluvit (a pak jsem si uvědomil proč taky, když stačí mít šablonu a na tyhle filmové šablony ji použít.) Snímek z alternativního vesmíru alternativního vesmíru. U české kinematografie zřejmě neplatí, že ode dna se dá už jen odrazit. My musíme hrabat! PS byl jsem podobně atakován jako woody, ale do téhle mediální žumpy se fakt zapojit nehodlám.(2.12.2011)

• LiVentura

České mafioso... nene.!!!(26.4.2014)

• D.Moore

Seriálové (ne)herecké panoptikum se sešlo ve filmu, který má odrážet stav české společnosti, ale ve skutečnosti jen děsí tím, do jaké smradlavé louže sebou čas od času praští tuzemská kinematografie. Nechutné a smutné.(15.9.2012)

• Tuax

Je to sice takové kolísavé a slabé, přesto je to docela koukatelné. Líbila se mi Brožová, která si jednou zase zahrála relativně důstojnou roli, byla asi nejlepší ze všech. Dejdar a to jeho huhlání, které bylo asi záměrem mě zase docela vadil. Langmajer snad jako jediný vypadal, že si roli dokonale užívá, díky tomu jeho postava i v tom málu co mohla předvést doslova zářila. Jeho gestikulace, úsměvy a mluva bezva věc. Jinak ovšem příběh velmi prachbídný, je to celé neuvěřitelné a hlavně dosti chaotické, kde každý paktuje s každým a divák stejně neví kdo má včem prsty, jaké vztahy jsou mezi jednotlivými pohlaváry a dalšími figurkami na šachovnici tohoto filmu. Akční scény, kde se střílelo vypadaly hodně bídně, to bych čekal že dovedou anši natočit o dost lépe, ale Jákl je zatím asi jediný, kdo k tomu má předpoklady. Dialogy celkově se nedaly moc poslouchat a byly skoro jako z akt x, ale tak rozházené, že nedávaly moc smysl a snažily se navodit atmosféru něčeho o čem vůbec nebyly. Mohlo to být horší, ale čekal jsem to teda lepší, po té propagaci co jsem loni v médiích zachytil. Ale na české poměry je to aspoň pokus vymknout se klasickým českým filmům, za to přidávám bodík. Sice to nevyšlo a vznikl takový film nefilm, tak snad příště. 4/10(2.5.2012)

• =woody=

Dobré všední popolední.. Achjo, říkal jsem si po shlédnutí Hranařů.. Tolik jsem jim fandil a přál si konečně aspoň DOBRÝ film.. Nechápu, že takový materiál a nevídané herecké obsazení padlo do rukou - nebo spíše pod gilotinu nezkušenému režisérovi.. Ten je, stejně jako střihač, snad vymyšlený a celý film si udělali sami producenti, ne? Rozhodně to tak vypadá.. Kromě velmi průměrného Saši, se jiných herců nemůžeme slovem dotknout, protože neodvedli žádnou hereckou akci...bohužel.. Za zmíňku stojí hudba a třetí třetina filmu, kde se konečně něco děje! Taková promarněná šance.. PROČ to u nás nejde?? - Přesto vám přeji, ať se máte filmově! Woo.(12.12.2011)

• - Film se původně měl jmenovat Česká ruleta. (LentilleLily)

• - Saša Rašilov nejml. a Tomáš Magnusek sa spolu stretli už vo filme Bastardi (2010). (Johnny.ARN)