Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

unclejack odpad!

Legendárny prehovor Kala Penna zo začiatku na čo myslí pri slove mlieko je podľa môjho názoru dostatočne smerodatným ukazateľom o akej úrovni sa bavíme. ()

Desmi

Van Wilder a jeho neskutečnej studentskej život. Jedna z nejpodařenějších teenage komedií, co jsem měl možnost vidět. Na Koulose a jeho sexuální explozi jednoduše nejde zapomenout (chudák pes), stejně jako na skutečně žhavou noc Kala Penna. Mohlo by se zdát, že některý scény byly fakt za čarou, ale bylo jich jen pár a dalo se to v pohodě snést.. =) ()

ActionMike

Van Wilder je můj idol a tuhle komedii sleduju každý rok a nepřestává mě bavit. Chybí mi ta 2000s éra erkových teen komedií :( ()

xander

Pri tejto komédii som sa bavil a považujem ju za celkom vydarenú, len niekedy bola fakt nevtipná. Kedˇ to porovnám z dnešnou kvalitou teenagerských komédii tak je to jedna z tých vydarenejších. ()

Trageeed

Do kina jsem přišel po skvělé večeři a všichni kdo to viděli tak jistě chápou!!! Jediné co tenhle film zachránilo od nálepky odpad byl ten skandující tlouštík na laně(doufám že při tom pádu si moc neublížil :+) ) Holt někdy stačí málo!!! ()

KeRhEN

Jedni z mých nejoblíbenějších herců (Ryan Reynolds a Kal Penn) spolu s krásnou Tarou Reid v jednom filmu. Najdou se tu i vydařené vtípky, proto hodnotím vysoko. ()

Karel69

Společně s eurotripem je tohle moje nejoblíbenější teenagerská komedie, Ryan Reynolds je proste skvělej a kupodivu se mi tady líbila i Tara Reid, kterou normálně moc nemusim. No a Koulos je naprosto dokonalej nejlepší přítel člověka, až si budu pořizovat psa chci přesně takovýho:D. ()

chosan

S prcičkami jasně nejlepší teenegerovská komedie všech dob zkrátka scéna jak ho vyhoní psovi a semenem naplní rohlíky to je prostě zážitek který u mě zůstal jako nejlepší scéna z kinematografie. Díky za tenhle film. Sice má možná hodně kritiků ale já se řadím k fanouškům. 90 % si zaslouží. ()

P@\/EL

Dobrá komedie, která nabídne hned několik srandovních situací. Za zmínku stojí určitě ta s tím psím semenem, která je sice dost nechutná, ale naprosto perfektní. Děj, jak už to u tohohle typu filmu bývá, byl celkem předvídatelný. Humor ušel, co se týka romantiky, tak tu jsem taky nějak překousnul. Vyvrcholení se mi docela líbilo. Nakonec musím pochválit povedený soundtrack. A mimochodem Tara Reid tady vypadá opravdu skvěle. ()

chem.peace

Docela dobrý, ale blbý a úplně stejný jako Bezva vejška. Kluk, kterej je tak oblíbenej, že se za něho postaví v případě nouze celá škola, přebere holku svýho soka atd, atd, atd. .....ACH JO ()

breebee

Nic moc. Film mě vůbec nevtáhl do děje, takže jsem ho sledovala asi děvět hodin a asi bych ani nebyla schopna říct, o čem vlastně byl. Nepřišel mi nijak humorný ale zase jsem ho dokoukala až do konce a to se taky vždy nezdává. Uvažovala jsem nad hodnocením dvě nebo jedna hvězda, ale nakonec jsem si řekla, že si to asi ani ty dvě nezaslouží, i když možná jsem na to jen neměla náladu. ()

2sistem

Soundtrack se mi líbí víc, než samotný film, kterých je už mraky. Všechny mají základ v mejdanech, chlastu, nadržených puberťáků a zábavných situacích, které jsou většinou ve finále trapný. Čím mohou překvapit? ()

dwarwen

Van Wilder vznikl v době, kdy jsem šel na střední. V tom věku to bylo přesně něco pro nás. Byla to moje nejoblíbenější studentská komedie. Ryana Raynoldse jsem v té době neznal a jako Van je skvělý no a Tara Reid se mi zase hrozně líbila. :) Když se na ten film podívám po 10 letech, už to pravda není ono, ale i tak to má svoje kouzlo. (možná jenom nostalgie) dnes bych sice dal tak 3 hvězdy, ale když přičtu tu historii, rád dám 4! ()

Jarray

Oddechová teenagerovská komedie, ideální pro nalazení pohodové nálady, která v tomto směru splnila mé očekávání. Kromě několika fekálních scén, které si tvůrci bohužel nemohli odpustit však zaslechneme také pár hlášek vtipně synonymizujících souložení. ()