Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

salamandrr

Parádní Béčko u kterého se pobavíte. U většiny B komedií člověk čeká na studentskou párty kde se něco semele, tady je těch párty opravdu hodně, taky se lehce objeví fekální humor, samozesměšňující se tlusťoch v plavkách i sexy hlavní hrdinka...prostě ideální B ()

Biopler

Študentská komédia, ktorá ma v teenage veku pobavila, krásna Tara Reid. Scenár je ovšem pitomosť roku, ale to nevadí aby ste sa pobavili. ()

Jeand´Boa

Až cca na dvě scény, kdy už šlo opravdu o přehnaně nechutný humor, není film zase tak špatný...rozhodně se dá přežít, pokud tedy cca dvakrát odvrátíte zrak...hodně to ale stojí a padá na Reynoldsovi, neboť ten by takovýmto věčným studentem mohl opravdu být a mohl by skutečně rozdávat pozitiva na vše strany... ()

Kingjiri

"Mmm, to je ale chutná náplň." O fekální a uchylnej humor neni nouze, ale nějaký scény mě fakt dostaly. Celkově jde samozřejmě o blbinu pro náctiletý s předvídatelnym koncem. Potěšilo mě cameo (tehdy ještě neznámýho) Simona Helberga alias Wolowitze z Big Bang Theory. Ryan Reynolds klasicky sympatickej výkon, ale jsem rád, že si v poslední době vybírá lepší role. Nejlepší byl ale stejně pes Kolos:) Škoda, že si slušně nasazený tempo ze začátku nedokázal snímek udržet aspoň většinu stopáže a že dabing za moc nestál, takhle jen tři slabší hvězdy. ()

Dm1tr1j

Typická americká komédia, pár vtipov a čo by to bolo bez klišé s preháňadlom...nebudem to naťahovať, pičovina ... Reynolds má šťastie ,že mu dovolili hrať deadpoola aj napriek účinkovaniu v totmto... ()

Lord Fuck odpad!

to snad tvůrci ani nemohli myslet vážně. tenhle film vystihujou dvě slova: nechutný a trapný. Snaha vyrovnat se Prcičkám a podobnejm filmům je hodně ubohá! Ještě jsem chtěl něco přihodit, ale to bych musel spoilerovat-ale pokud se rozhodujete si to pučit tak vás od toho upřímně odrazuju ()

joho

Akosi sme si zvykli nato,že komédie tohto typu nestoja za veľa. Ide to s nimi dolu vodou. Niekoľko vtipných scén vytiahlo film z úplneho dna. Nič viac,nič menej(?) ()

Rudyamon

Velice jednoduchá komedie, ale docela povedená. Možná ani ne jako celek, spíš jako sbírka povedených hlášek a hodně „hustých“ scén. Ono to začalo už s akcí Hulimiho (rozkošné jméno ...) a pokračovalo třeba „prďáckou akcí“ s popisem uvolněných tajů ženského trávení, nebo úvodním monologem nadějného asistenta. To „hustý“ začalo (a s povděkem jsem kvitoval, že i skončilo) scénou s bagetami a jejich výrobou. To mě už trošku ... no, nakonec oběd zůstal, kde měl. Za všechny hlášky alespoň jedna: „Bude to večírek, na který přijdou hlavně lidi ...“. Celkově se na to fakt dalo koukat, byť to srovnávání s Prcičkami trošku děj míchalo. Ale nakonec, jaký děj, no ne? V jednoduchosti je sice síla, tady ale jednoduchost byla zábavná a víc nic. Příjemné výkony herců, dobré gagy, pár superhlášek ... a čas jde vlastní cestou. Takový zdravý a nezávazný průměr. 3 hvězdičky - 50%. Pokud jsem si ale z filmu přece něco odnesl (bagetu ne!!!) tak to je velké moudro: „Abys někoho hlouběji poznal, musíš poznat víc, než jen jeho spodky.“ Kouzelné ... :-) ()

D.I.G odpad!

Pozeral som, bavil som sa, popíjal som džús z konského moču a lízal nanuk zo zmrnutej použitej vložky...................Choré, blbé, chcelo to byť vtipné, nuž chcieť is not enough. ()

Lichty

Jsem asi jediný, komu Ryan Reynolds nepřijde ani trochu cool a film, ač je to jen jednoduchá teenagerská komedie, prostě neutáhne. Několik vtípků sice chválím (například scénu v bazénu), ale tyto světlé okamžiky jsou posílány na smrt zbytečnými a prvoplánovými fekáliemi, bez kterých by se Van Wilder v klidu obešel. Harold a Kumar je prostě úplně jiná liga. ()

Dantte..

Scéna, kdy honí psovi péro a následná "chuťovka" v pojídání a hltání psího spermatu posílá u mě film do odpadních vod. Ještě se mi fakt nestalo, abych se mi u filmu natolik zvedl žaludek, že jsem se málem pozvracel a z naprostým znechucením odvracel oči. 15 % ()

filip289

Tak trocha slabší priemer. Reynolds je síce sympaťák no čakal som niečo vtipnejšie (aj keď časť s preháňadlom dosť pobavila). ()

Marcus.das

Pri sledovani jsem se smichy malem neudrzel na sedacce. Sceny typu beh nahe mile nebo primichavani projimadla do protejnoveho koktejlu respetvive to, co se deje po tom, snad musi rozesmat i ty nejvic zasmusile divaky. V prubehu jde videt, jak se hlavni postava vyviji. Ne ze by to byl ucel celeho filmu, ale je to rozhodne prijemne. On vubec cely film je dost prijemna podivana a hlavne ma tu kouzelnou moc a dokaze cloveku prijemne zvednout naladu, takze od obrazovky vzdy vstava o kousicek veselejsi nez kdyz k ni sedal. ()

habertek

Nic moc. Podle obalu DVD sem čekal nějakou skvělou komedii podobnou trochu prcičkám, ale k těm má tento film daleko. Je to vcelku nuda.... ()

Bazinga2563

Nemůžu si pomoct, ale já jsem se pobavila. Průměrná americká teenagerská komedie, která splnila svůj účel. Pokud jste film ještě neviděli, o nic nepřicházíte :). ()

Brano

Ďalšia tínedžerské "komédia", ktorá je trápna od prvej do poslednej minúty. Takisto bez fekálneho humoru sa to nemohlo obísť. 1* dávam za herecké obsadenie, ktoré vidím ako najväčšie pozitívum. Znesiteľný Reynolds a hlavne krásna Tara Reid vďaka ktorej som to vydržal dopozerať dokonca. /30%/ ()