Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

Gummma

I přesto, že to je německý (!), že skoro všechny vtipy už někde byly, že Ryan Reynolds... no, dejme tomu hraje, že blondatá bohyně Tara hraje... blondatou bohyni Taru bez emocí, že tam je více klišé než psího spermatu, že to dopadne přesně podle očekávání a že to je opravdu hloupé, tak mě to i po letech (prvně jsem to viděl v pubertě) pořád baví. ()

pOne

Tato komedie není dobrá ani ve své branži, v oblasti teenage-komedie. Není vtipná, nemá zajímavý příběh... popravdě mě nenapadá žádné pozitivum. ()

hRob

Lepší, než dvojka. Dá se na to dívat, má to spoustu much, lehce americký humor, ne vždy pochopitelný - ale pro teenagery je to jak dělaný ;) ()

Doudik.t

Mno je to filmek na vypnutí ... ale říkám si, že ne každý večer je nutné koukat na filmy které mají hloubku, čas od času se prostě musí pustit nějaká komedie u které jeden vypne --> 7/8 ()

brtko

Stupidné, vulgárne a so zvláštnym hereckým obsadením na čele s presolárkovanou Tarou Reid. Napriek tomu som sa však príjemne bavil. ()

Prochy84

Není nejhorší z nejhorších teen komedií. Zhruba někam nad kotníky American Pie. Tři hvězdy jsou moc, dvě málo, takže 2,5*. ()

chrchel

Jelikož jsem tento film viděl asi ve 13, bylo to pro mě něco jako pro většinu Prcičky, které mi tou dobou unikaly. Pořád mě baví, ale spíš už jen z nostalgie. I když scéna s psí náplní mě těší doteď (už proto, že se podobný vtípek odehrál i v mé bývalé třídě :-D) A pro Ryana Reynoldse mám slabost. ()

Trsto

už len so sentimentu musím dať 4**** .... predvídateľná teen komédia,ale proste takto nejako si predstavuje každý svoje VŠ časy .... špeciálna hviezda za psa a jeho hot dogy :D ()

xzajox

Keď som sa k tomuto vrátil asi po 15-tich rokoch, pocity sa zmenili len mierne. Stále ponechávam svoje hodnotenie. Tu som spoznal sympatického Reynoldsa ako herca a odvtedy filmy s ním s obľubou vyhľadávam. Jeho humor a postavy mi jednoduco vyhovujú. Ide o celkom klasickú crazy-teen-komédiu, ale s tým rozdielom, že tie ostatné, napríklad American pie, by som už dnes vidieť nechcel. Niektoré vtipy stále rozosmejú, postavy bavia a hrajú dobre, možno s výnimkou T.Reid. Teraz mi pripadala dosť umelá (pričom predtým mi nevadila, nuž dospievame :) Tiež ma pobavio, ako sa tam na chvíľu objavil Howard z teórie veľkého tresku, či chytila nostalgia pri počutí Sugarbomb - Hello na konci. Určite si to ešte niekedy rád pozriem. 80% - 5* ()

pierre9

Nečakajte žiadnu inteligentnú zábavu, je tam aj pár naozaj nechutných okamihov, ale v rámci americkej produkcie teenagerských komédií ešte stále výrazný nadpriemer stojaci predovšetkým na výbornom Reynoldsovi a krásnej Tare Reid. ()

Mukl007

Tuctová béčková komedie pro mladé, která snad ani neurazí, ale ani nenadchne. Sem tam obsahuje vtip, kterému se člověk zasměje, očekávat od filmů tohoto žánru něco více asi opravdu nelze. ()