Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

wipeout

Ono Van wilder nie je až taká veľká filmová tragédia. Dá sa pár krát zasmiať poriadne ale to je pre mňa naozaj málo.Niektoré scény ako smetiak, rohliky síce opývajú nechutnosťou ale patria k najlepším čo film ponúka. Veľmi mi vadila nesprávne azsadená a rytmus filmu narušujúca "romantická" dejová linka aj keď Tara Reid stojí zato... a aj kvôli nej 2,5* ()

maverick10 odpad!

Královna mimiky a princezna botoxu slečna Rýdová opět v jedné ze svých JimCareyovských rolí plných tolika výrazových projevů, že byste jimi popsali i celý řádek učebnice pro končící neherce! ()

Meridius

Špetka fekálního humoru, Ryan Reynolds, koukatelná Tara Reid dohromady tvořej dobrou komedii, u který se nemusí přemýšlet. ()

Aljak

Tak toto nie. Na tento párty žáner už začínam byť normálne alergický, a to ešte pred pár rokmi som ho dokonca vedome vyhľadával. Ale nič na tom vlastne nevidím - len prehliadka alkoholizmu, promiskuity a poriadnej dávky fekálno-sexistického "humoru". Aj keď príbeh je za každým trošku odlišný, tieto veci ich vždy bohužiaľ spájajú. Inak to nebolo ani pri Van Wilderovi, kde som čakal aspoň o niečo vyššiu úroveň. Veď predsa len Ryan Raynolds a Tara Reid v hlavných úlohách, to som myslel že to nemôže byť predsa až tak zlé. Ale dávam aspoň 1 hviezdičku za pár vydarených hlášok, scénok, no predovšetkým dobrý soundtrack nabitý punk-rockovou hudbou. ()

shyster

Film, který stojí na Ryanu Reynoldsovi (ten často zklame) a kráse Tara Reid (ta nikdy nezklame). Občas se zasmějete, ale i tak to stojí za shlédnutí. Tedy pokud hledáte něco na odreagování a ne na co se budete chtít dívat stále dokola. ()

marcek

Průměrná teenegerovská komedie, ale některý scény jsou vážně parádní. Třeba jak se koupe se psem?? :) ()

Pugo

Priemerná teenagerská komédia s malým množstvom podarených vtipov a s takým klišovitým dejom až je to trápne. Film zachraňuje hlavne Reynolds a jeho dvaja kamoši. A Tara Reid. Dokázala, že herečka nie je. Tak monotónny výkon som ešte nevidel. Hrozné. ()

O´Neill

Hodně podobná série jako Prcičky, a zároveň, alespoň tento díl, je podobný Bezva vejšce. Od bezva vejšky to má jen prvky, od Prciček...No, je to v podstatě vykrádačka. To ale nic nemění na faktu, že tento film jsem sledoval stejně jako pokračování v době, kdy mě kazí náladu pouze a jen škola, učení, apd. V tomhle filmu jsem se dokázal krásně vžít do jejich situace, a pochopit ji. Takže ano, i když je to vykrádačka, a je to častokrát absurdní, dávám tomu plný počet... ()

Phos4rus

Dalsi pokus napodobit komerecne uspesne Prcicky se nepovedl. Tech veci je tu vic. Nechi panu Beckerovi krivit, ale jestli to takhle vypadalo u nej zamlada-tak potez panbuh... ()

Andre3000

Pro mě docela sympatický film, kde si dělají legraci z kde čeho i když občas je to trochu nechutnější. Docela se divím tak nízkému hodnocení, bude to asi tím, že tam je dost puberťácký humor a děj není zrovna stěžejní věcí tohoto snímku. ()

necisty

Další komedie, na které jsem vyrůstal a miloval ji. Kdo by nechtěl být samotným Vanem Wilderem, snad můžu říct, že se mi to se školou docela daří, i když neumím pořádat takové párty. Je škoda, že to tu moc neumíte ocenit, ale v rámci žánru rozhodně top a taky s Prcičkami předchůdce všeho. ()

Juto

Aj keď to nie je pre každého, táto často veľmi zábavná vysokoškolská hrubá komédia vedie dlhú cestu k prinavráteniu lesku filmovej franšízy National Lampoon. 6/10 ()

Biggy

Upřímně kdyby v téhle komedii nehrál senzační Ryan Reynolds a pěkná Tara Reid tak bych asi dal hodnocení jen 2/5, škoda že se tenhle příběh oproti jiným studentským komediím trochu "vymkl z ruky". ()

wendelin9

Komedie to je možná podprůměrna, ale vzhledem k tomu, že je to jeden z mála filmů, co mám doma v českém znění, a proto jsem byla nucena vidět ho 3x asi v rozmezí dvou týdnů (návštěvám se nechtěli číst titulky), musím dát 3* :D jinak to nelze... ()

dr.fish

Pro fanoušky Prci prcičky v podstatě povinné. Příběh o chlapíkovi, který se zasekl na vejšce, protože mu to neustálé kalení dělá náramně dobře. Nehodlá s tím víceméně nikdy přestat. Do života mu ale vstoupí reportérka, kterou zaujal jeho drtivý životní styl. Všechno je jinak. Velmi pohodový film. 70% ()

fantoci

Až na takový ten romantický patos na konci a pár nevychytávek ohledně technických věcí, jako dostudování během pár dní, systému školství atd. je to sranda pro drsnější skupinku filmových fanoušků. Ne všichni ocení vtípky se psím ehm.... ()