Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

Yardie

Musím říct, že mi se to docela líbilo, i k mému velkému překvapení. Nemohu souhlasit s tím, že by to byla další fekální komedie. Bylo zde sice pár tvrdších kousků, ale nic strašného. Naopak bych řekl, že i trošku drsnější či fekálnější scény byly podány opravdu vtipně a "rozumně". K mému údivu jsem se dost nasmál a bavil. Je tam spousta slovních vtipů, komentářů, glos a hlášek, pár vtipných situací a celkově rozumně ulítlé. Já se bavil. 70%. Howgh! ()

H4ku11

Jedna z tých hlúpych teenagerských komédii, ktorá ma vedela rozosmiať. Všetko hlavne vďaka Ryanovi a Kalovi, ktorí sú mi obaja vo svojich rolách strašne sympatickí. ()

Milky.

Další Lampoons...já jich tedy znám pár a vždycky jsem se bavil. Chápu špatná hodnocení místních "kritiků", film kvalitativně stojí celkem za výplodek análu, já si jej ale po pár pivech celkem užil. Zaprvé je to z období prciček a podobných sexy-teen-comedií, které tehdy měly jakýsi boom a já to žral, zadruhé je to taková nějaká lehce nekorektní prdel, kterou už dnes v době multikulti-politicky korektní-genderově-rasově a snad brzy i druhově- vyvážené připosrané zvláštní současnosti těžko hledat. Za mě tedy hlavně sentiment, ale když si srovnám všechny tyhlety fekálstyl-prcičkové-highschool komedie té doby mé puberty a srovnám je s dnešní produkcí, tak řeknu jedno: "dejte mi VHSky, video, telku a zavřete mě do jeskyně". Dneska se už na to dá těžko dívat. Asi působím jako důchodce, ale je mi to jedno. A Ryan Reynolds je tady perfektní, až teď si uvědomuju, že ten chlap snad nestárne a Deadpoola asi ani nehraje. O to hůř se mi dívalo na plastovou Taru Reid, ta už v té době byla plastikovou panenkou a když si vygooglujete jak vypadá dnes, pochopíte, že k tomu směřovala celou dobu. Smutné. ()

laFei

Ach to americké klišé.....Sexy párty mi přišla jako klasický výtah všech možných situací z tohoto žánru....Oblíbený kluk, holka která mu změní život, padouch, kterej to nakonec odsere (a zde opravdu doslova =)) Proste nudnej průměr.... ()

Simgal

Nejdřív bych chtěl upozornit, že 4 hvězdy jsou jen co se týče žánru takových těch vulgárnějších a fekálnějších komedií. Rozhodně nechci Sexy párty srovnávat s jinými filmy, kterým jsem dal takovéto hodnocení, a které jsou samozřejmě někde úplně jinde. Tento snímek se mi ale líbili více než třeba Prci, prci, prcičky. V Sex párty je totiž jeden ultra sympatický hrdina, který je navíc výborně zahraný Ryanem Raynoldsem. Oproti němu je tam ten klasický zmetek, kterému přejete všechny ty mnohdy opravdu nepředstavitelně příšerný věci. Přidejte k tomu několik nezapomenutelně zábavných scén a vyjde vám skvělá, ikdyž samozřejmě fekální komedie. ()

Brylin

Stupidní teenagerovská rádoby komedie s pochybnými vtipy, řadou nechutností, řídkým dějem a celkově přízemním humorem. Jedna hvězdička. ()

Puol

Občas len pre silne žalúdky. Aj cez všetku neoriginalitu a predvídateľnosť mi to ubehlo vcelku rýchlo a zopákrát sa dá aj zasmiať. ()

Zalost

Jakže, teenagerovská komedie na kterou se dá koukat? Troufám si tvrdit, že ano. Nemůže za to ani tak scénář, který má své světlé chvilky i momenty naprostého poklesu (včetně nechvalně proslulé scény s "psím pečivem", která byla skutečně už příliš), ale hlavně a především úžasný Ryan Reynolds. Jeho herectví čistě za použití mimiky z něj v mých očí dělá nového Carreyho, a nepotřebuje se ani šklebit, stačí mu pozvednout obočí. Viděl jsem ho i v dalších filmech a rozhodně budu jeho budoucí tvorbu nadále sledovat. ()

robo7773

*** (59 bodov zo 100) Typická americká teenegerská komedia. Kedze aj ja sa povazujem este za clena tejto komunity, cize vysokoskolak, tak sa mi to pacilo, herecké výkony asi v pivnici, ale to newa, taky fajny film na pobavenie a uvoľnenie. ()

alambert

Sice musím říct, že je to víceméně o ničem, ale je to celkem vtipné, tři hlavní postavy, to jest Ryan Reynolds, Tara Reid a Kal Penn, i docela slušně hrajou, takže se na to dobře dívá. Tara Reid je tu navíc ještě mladá, takže krásná a sexy...takže jestli nemůžete odolat jejímu dokonalému tělu, krásné tváři a svůdným očím, tak jako já, rozhodně se podívejte....akorát je trochu škoda, že ji režisér nevysvlíknul...:-D ()

RedDuck

Toto je jedna s komedií s dobrým námětem i postavami, které mohl talentovaný režisér vkusně rozvinout. Do jednotlivých předmětů, školního prostředí, interakci s profesory a spolužáky.... On ale řekl ne, a zcela samoúčelně začal do fungujícího těsta na sladký highfive piškot zamíchávat lidské i psí pohlavní orgány, sperma, sračku a močení. Každá zde fekální scéna, a že jich je, znamená další hřebíček do rakve zábavnosti. Nakonec tak i celé obsazení v čele s charismatickým Reynoldsem musí sežrat to co vytvořilo a věru to není pěkný pohled. Na tomto filmu není sexy vůbec nic! A mně je to líto, protože ta kostra příběhu a ty postavy fakt nebyly marný. ()

MickeyStuma

Další teenagerovská komedie plná narážek na sex. Jasně, fekální humor je to, co má diváka pobavit. Vtom se tu sice tolik netlačí na pilu, jako u podobných snímků, přesto se tu několik nechutností objeví. Zábavnost pokleslá, nevtipná, slabá. Snímek sjíždějící na vlně 'American Pie' zůstal na půli cesty. Kdyby se těch nechutností tvůrci vyvarovali, mohl by vzniknout příjemnější snímek s kapkou romantismu. Takhle je to velice slabé. ()

merigieren

film o klukovi který se chová jako bůh, kolem něho poletuje jedna kráska, vtipy o sexu, koulích kozách, párty... občas se vtípky povedou, většinou nic moc ()

Pingu

Vůbec žádnej propadák !!! :o))) Škoda jen, že Tara v tomhle filmu není až tak sexy jak by mohla určitě být...... ()

Jerryy

Když tady vidím ty odpady , tak je plně chápu.Sexy párty je jen pro úzkou věkovou kategorii do které si myslím , že většina zdejších uživatelů už nepatří .... narozdíl ode mě.Vtípky jsou zvrhlé , hnusné až jak tady bylo řečeno fekální , ale narozdíl od jiných komediálních bratrů aspoň z části originální.Mě takovýto druh srandy nevadil, nepobuřoval mě ba naopak jsem se dost bavil.Jelikoz jsem momentalne take vysokoskolakem , tak si tuhle komedii poustim porad dokola, aby me vytrhla z reality a mohl jsem si aspon chvili namlouvat , ze je vlastne ta vejska uplne supr :D ()