Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

civrss odpad!

Odporná komerční sračka. Produkce televize Nova a Markíza, z té je člověku na zvracení. Ksichty Rytmuse a Darinky opravdu vidět nemusím. Srovnatelné s Ordinací v Růžové zahradě - z obojího by i kůň zcepeněl. ()

Kejdlo

Z počátku jsem byl na poměrně strávitelných 2* ale ta soutěž je zdá se nekonečná a talenti tam prostě ne a ne přijít. K tomu ta odpudivá porota, na které je asi nejsympatičtější dobový přežitek, tomu taky moc nepřidá. ()

herr_carter odpad!

Aneb jak pobavit vylízané masy a nalézt spoustu talentovaných kokotů, kteří jsou vybíráni ještě většími kokoty................moje hodnocení = 0 z 10. ()

klúčik odpad!

Ach jaj... škoda elektriny.... No najlepšie je to, že Rytmus hodnotí spev , veď ten nemá ani šajnu čo je to!!!!! Odpad... ()

korndaddy odpad!

Tohle tu ještě nebylo, zcela nová, unikátní, nejlepší a spousta dalších žvástů. Ano tohle tu opravdu ještě nebylo. Takhle odpadní soutěž tu opravdu nebyla a unikátní je zde tak maximálně porota, kde sedí jeden dacan vedle druhýho. Vojtek jim ale kraluje. Sám se zasměje svýmu vtipu a ty jeho hodnocení výkonů? Tady se nám někdo naučil dvě kouzelný formulky a teď nám tu machruje co Pepíku??? Prostě opruz s velkým O. ()

BluT

U těchto pořadů se vždy divím, že jsou na čsfd tak špatně hodnocené. Prostě mi přijde, že komerčně úspěšný pořad se běžnému uživateli této stránky ze zásady hnusí a po zhlédnutí deseti minut si řekne, že to je s*ačka a dá tomu odpad!. Jasně, je to jedno a to samý, jako přes kopírák, jako by si z oka vypadli, prostě podobné superstar, ale úplně špatný to rozhodně není. Že je tento pořad primárně pro masy nemusí nutně znamenat, že nemá vlastnosti, které vyhledává náročnější divák. 50% ()

reditelka odpad!

"Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu." Načež se porota otočí na křesílku a zhodnotí vizáž zpěváka: "Hochu, ty máš na to dostat se do dalších kol, na tebe holky poletí..." ()

J.Bourne

Ten nápad je dobrej a i někteří soutěžící maj onen "hlas". Bohužel se toho ujala nova. Všechno od Mareše, porotu až po ty trapny úvodní videa soutěžících je hrozný. No a třešničkou byla úvodní písnička v podání poroty (nebo co to v tomhle formátu je). Nevim viděl sem jen první díl, možná se to zvedne a bude to ona chtěná show. Ještě jednou říkám ten nápad, neposuzovat zpívající podle vzhledu, ale hlasu, je inovující a zajímavej. Ale prostě zatim to má sotva na hvězdičku a tu za Pepu Vojtka, i když ten mě taky trošku zklamal, že se k tomu upsal. ()

Holina odpad!

Lidi už to prosimvás konečně přiznejte. Nemáme nárok ani na průměrnou televizní zábavu v našich končinách. Tohle je katastrofa jak svojí podstatou, tak principem, porotou, moderátory, porotou... Ten formát i zpracování je otřesný ()

Lewisek

Kdybychom to měli porovnávat vzhledem k ostatním zpěváckým/talentovým soutěžím, tak na odpad to asi není. Ale já nemohu překousnout tu porotu. Ani 1 z nich tomu podle mě nerozumí a dohromady mají IQ jako průměrný občan. Ta 1 hvězda je jako úcta těm soutěžícím, co do toho šli. ()

Paity odpad!

Leoš Mareš po tisícéprvé opět prudí v TV s nějakou (s)reality pěveckou soutěží, která už ohromnou části lidí ani nezajímá. Ale pořád ji sleduje dost lidí na to, aby to opakovali. ()

.MJ. odpad!

V superstar se člověk aspoň někdy zasmál když tam zazpíval nějaký exot. Tohle je spíš k pláči a bylo mi fakt zle když jsem musel sledovat jak z toho dělají kdoví jakou super show. A porota, to je taky pěkná sestavička. Vojtka je mi upřímně líto, Davida vykopali kdoví odkud, na tu blbku Rolincovou mám totální alergii a Rytmuse ani radši nekomentuju. Každopádně v neděli večer se budu Nově vyhýbat dokud tahle fraška neskončí a jméno "vítěze" vyšumí do ztracena. A protože jsem frajer, dám tomu za tu snahu 2% ()