Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

dezorz

film je hlupka, ale treba pochvalit, ze sa neboja tocit komercny hit shercami v dochodkovom veku. to uz sa dnes nevidi. ()

cariada

Prakticky je to další serie ale Postradatelní, jen tady nejsou žoldáci, ale starý agenti. je to celkem zajímavá podívaná, kde se pořád něco děje. Má to vtip, což je u podobných filmů základ, že se to nebere zase tak moc vážně. Já se celkem bavil. jsem zvědavý jestli další bude, když to takový úspěch nemělo. ()

Rodriguez

Jednička byla super akčně komediální jízdou sršící humorem a hereckou plejádou. Tohle vše dvojka postrádá a nese se pouze v jeho duchu! 40% ()

C0r0ner

Rozhodně se nekoná žádná velká hitparáda skvělých vtipů, jak by se od dvojky takového typu filmu dalo čekat, ale pořád je to celkem veselá a jednoduchá zábava, která má za úkol diváka především bavit a nechat ho relaxovat, aniž by si hrála na cokoli jiného, protože žádný takový potenciál neměla od samého začátku. 70% ()

Wladi.mir

Příběh se teda moc nepovedl, takové klasické akční zadání. Starci jsou fajn, ale ta Helen Mirren? To jako vážně. A to nemluvím o té protivné blbce Mary-Louise Parker. Dvojka tedy hodně klesla oproti jedničce. ()

carly

bola to jazda a Helen Mirren, John Malkovich a Anthony Hopkins hviezdili. A Catherine, tak jej to celeé pristalo. Byeong-heon Lee bol veľmi príjemných prírastkom v obsadení. chlapec mi je čím ďalej tým sympatickejší. bolo to vtipné a malo to spád, aj keď film trochu zadrhával pri rozhodovaní sa medzi right or wrong. môj jediný problém bol, že niekde počas filmu som začala fandiť Hanovi a Baileymu. a predstava, že Bruce Willis nakope Byeong-heon Leeho mi príde silne pritiahnutá za vlasy. ale jinak dobrý ()

campix

Retired and Extremely Dangerous se vrací ve svém druhém pokračování a opět nalákaly do svých řad nějaké nové tváře z řad již dosluhujích hereckých hvězd. Opět nemůže člověk k tomuto filmu přistoupit nijak vážně, ale když přistoupíte na jejich hru a necháte se unášet vtipnými hláškami a gagy, tak si film naplno užijete. Nic převratného, ale já jsem se opravdu bavil a jako velký přínos beru to, že se objevil také Anthony Hopkins. Opět povedené taškařice, ale myslím si, že další pokračování by již bylo na škodu. ()

necisty

Po "Energizeru" zase kvalitní akčňák. Mě tahle banda prostě baví! Nebýt několika kýčovitých scén, tak bych se nebál dát za 5. Je to plné kvalitní akce, originálních vtípků a akční elitě se ve hraní nedá nic moc vytknout. Na trojku se těším a klíďo do kina. ... Enšpígl ()

PROCESOR

Těším se až budu v důchodu cca. v 72-75 dle toho, kdo bude zrovna u koryta a ráno se hezky vyčůrám, vykakám a pak vstanu. Doufám, že si nespletu příděl prášků a zrak mi bude ještě sloužit. Nerad bych je pomíchal, je hezký, že je jako skála pevný, ale nějak sem zapomněl k čemu to je, zvlášť, když nutně potřebuju na malou..(doufám, že sem nikoho nepohoršil a neurazil ,počítám totiž s nadhledem..) Zpátky k filmu, málokdy se stane, že pokračování je stejně dobré. Tady to platí a pohodová komedie u který si krásně odpočinete na Vás netrpělivě čeká. ()

Wormboy

Pokracovanie, ktore v podstate uplne bezproblemovo funguje...Divak sa vsak nesmie velmi zamyslat nad tym co sa na obrazovke deje, pretoze v tom len tazko hladat co i len ciastocnu logiku...opat uplne paradny Malkovich Malkovich. ()

Juto

Veľké prekvapenie .Od začiatku až do konca som sa smial.Nové postavy vo filme sú super. (dobrý kasting). 6/10 ()

c.tucker

Opět je to velice silné v hercích a jejich výkonech. Neskutečně mě opět rozesmával John Malkovich, ale Mary-Louise Parker mohlo být trochu méně. Přesně takové filmy mám rád na léto, lehce vtipné, akční a nijak moc grandiózně přehnané s triky. P.S. Výbuch na konci byl opravdu překrásný. ()

Šimpy

Škoda, že to není tak zábavný jako jednička. V druhé půli se sice film rozjede, a to především díky cliffhangerům a Anthonymu, ale už to nezachrání. A to se Malkovich snaží házet grimasy na všechny strany...ale až v závěru je zase vtipnej a k sežrání. Škoda, čekal jsem víc...příště víc vtipu a méně křečovité snahy o to být vtipný za každou cenu.... ()

papaJA21

Bezduchá zábava pro celou rodinku. Film začíná jako můj soused zabiják 2 po třiceti letech a bohužel je to jen horší. Přitom to v tomto složení mohl být skvělý film, pokud by scénaristi vložili trochu inteligenetního humoru. Občas se filmem mihne kus mistrného herectví, především v podání pana Hopkinse a paní Mirren, ale to je bohužel jen velmi řídce. ()

dr.fish

Megazklamání. Stará oldchoolovka se nekonala. Zoufalá snaha o spád vytvořila nepřehledné, blbě sestříhané cosi. Malkovich opět srší vtipy, ale všechny hvězdy v tom zmatku zanikají a mohl by v tom hrát v podstatě kdokoli. Kouzlo jedničky bylo právě v tom prostoru, kterou dostali Malkovich, Mirren a další vedlejší postavy. V tomto díle byli jen figurkami na šachovnici a to vidím jako urážku jejich génia. Naprostá škoda peněz i hvězd. 50% ()

SHI-SHA

Pořád je to zábava a na tuhle partu 'ze starého železa' určitě nezanevřu a rád si pustím další pokračování, ale tentokrát to na mě bylo trochu moc překombinované. Řekl bych, že za týden už nebudu mít potuchy, co bylo ve filmu vlastně za postavy a jak se zápletka vyvíjela. A animované předěly mezi lokacemi působily spíše jako karikatury. ()

KajusaK

" - Je to úzký. - To zvládnu. " .. Perfektní pokračování úžasného prvního dílu. Jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. Těším se na třetí díl :) ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci