Teabag

Přemýšlel jsem, jestli k tomuhle filmu mám vůbec něco napsat, protože jeho nejzajímavějším atributem je jeho průměrnost snad ve všech ohledech. Ale nakonec i to je docela unikátní: Dark Skies je naprosto "šedivý" film... 5/10. ()

Schuldiner

Rodinku v jejich domě sledujou a studujou mimozemšťani. Fíha... No a studujou je prazvláštně. Ale to asi nemá smysl moc rozebírat. Nevaděj mi dětský herci. Teda..většinou. Ale nesmí se jim věnovat moc prostoru, aby působili ve filmu jako hlavní role na úrovni herců dospělých, to pak každý drama a nebo horor působí nedůvěryhodně nebo moc pohádkově. Samozřejmě jsou výjimky. Tenhle film je plnej všelijakých klišé, bohužel. Ze začátku dobrej náběh, ale pak se to začlo hromadit a kupit....až se to dostalo do stavu téměř nekoukatelnýho. No, naštěstí to v tom stavu skončilo. Konec, tedy finální ´´bitva´´, kterou předcházela ´´nutná preventivní příprava na všechno´´, byl už úplně mimo. Hlavně nad tim nepřemejšlejte, protože tady veškerá logika šla stranou. Proč to ty šediváci dělaj zrovna takhle, proč maj zrovna tyhle zdlouhavý postupy při touze někoho unýst, no všechno je to takový vyšinutý...teda myslim to, jak je film pojatej a jak spoléhá na to, že budou diváci unešený hlavně a vlastně pouze tim tajemnem a že prostě vypnou mozek. Škoda, dobrej nápad, ze kterýho se dalo vytěžit hodně. ()

sona123

Ok...logika silně pokulhává (děcko se bojí, má noční můry, dějí se divné věci, a rodiče ho přesto nechají spát stále samotného v pokoji, v obrovském rozlehlém baráku, případně ho dají na starost o něco staršímu bratrovi), dialogy jsou hloupé, vše je předvídatelné (ale ten konec!!!!), nicméně já se neuvěřitelně bála, jako málokdy, a to je přesně to, co od hororu chci. Zde splněno na výtečnou. Ano, asi je to film "pro děti", slabé, neoriginální, klasická lekačka, ale mne pohltil a měl výbornou atmosféru. A tak si dovolím nejít se zdejším davem a dávám plné hodnocení. ()

mosnak

Někdy je chvíle,kdy si mi líbí filmy více než by asi měly. Temné nebe je zrovna tento případ. Ono se to moc neliší od klasických duchařin,ale to spojení se sci-fi tématikou se mi zamlouvalo. Čistých 50% ()

Blazin

Jako na horor a o mimozemšťanech je to dost povedené. Rozhodně by se ale na to neměli dívat lidi co je takové téma ani trochu nezajímá, jinak to bude často hodnoceno negativně jako zde. ()

Phorbo

Více filmové Paranormal Activity... Kamery a klasický, gradující a strašidelný zvuk nesmí chybět. Prvních sto minut je nudný kus, který jestli přežijete má zajímavý dovětek s halucinujícím Jessem. Scéna s ním mě bavila nejvíc. Bylo tady pár hustých scén, jako ptáček ve skle, krvácející mr. barret nebo sammy bez očí, ale jinak je to slabší nuda, která kopíruje kde může a vykrádá z hororových snímků co může. Proti tomu já nejsem, ať se klidne vykrádá, ale mohli to udělat o něco víc stylověji. Takže za mě pouze 3/10 ()

bobstock

Sice nedosahuje kvalit jako jeho velký vzor Znamení či Paranormal Activity, však stále ale dokazuje, že k dobrému scifátku o blízkém setkání nepotřebujete mnoho počítačových triků. 70% ()

E´Tonno

Tak som si po 7 rokoch opäť zopakoval tento ufónsky kúsok a musím napísať, že nie je dôvod meniť hodnotenie - stále kope ako sa patrí.  Ako dospelí, tak aj detskí herci boli presvedčiví a aj pri druhom pozretí sa atmosféra dala krájať. 75% ()

Wancohoff

zaujimava, mysteriozna, napinava , i ked sto krat videna prva polovica. no ako sa na scene objavia bubaci, isiel film dolu vodou.a koniec? nemalo to koniec. akoby nedokonceny film.. ()

Silviaxx

Túto novinku som nedopatrením prehliadla, čo je pre mňa len plus, pretože som si naň nestihla spraviť chute, a tak som nemala byť prečo sklamaná.. Fajn sledovanie a dej ma dosť zaujal, čo je super. Síce na štvrtý druh sa to veľmi nechytá, ale keď to neberiem do úvahy tak som spokojná ! ()

wampire23

U Stewarta je vidieť progres. Síce veľmi pomalý, ale je tam. Určite sú Dark Skies lepšie ako dva jeho predchádzajúce filmy. Tentokrát nám podal x-krát sfilmovaný príbeh o rodinke, ktorá čelí nepriateľom z inej planéty. Paradoxne sa ukázal najlepší práve v scénach, kde o emzákov príliš nejde. Rozpad rodiny a následné spojenie sú tým najsilnejším z celého filmu. Ostatok je jedna priemerná epizóda X-Files. ()

jajsemja

Scott Charles Stewart. Tohoto režiséra snad baví točit béčkoviny, které následně nacpe do kin. Vsadil bych se, že se pak směje kolik lidí na ty jeho slátaniny chodí. Ani bych se nedivil, kdyby chodil do kin na svoje film a pak se tam lidem smál, jak jsou blbí a chodí na to :D ()

Flopik

Tak nemám tomu čo vytknúť.Hnusná atmosféra občas som mal aj taký nepríjemný pocit.Herci sympatický hlavne Matka.Príbeh super fakt ma to bavilo.Koniec vynikajúci .Myslel som že to pokazia a dajú koniec ktorý ma sklame ale nestalo sa tak a preto 5* a 100%. Neviem bavilo ma to možno v iný deň by to bolo o 2 hviezdy horšie ale dnes nie . ()

BlackHood

Jestli se bojím nějakých hororů, tak o ufonech. A právě toto je nejhororovější film vůbec( aspoň podle mě). A doufám, že bude druhý díl, kvůli otevřeného konce! I když ten už asi nebude, ale otevřený konec nevadil, uzavřít všechny příběhové linie je někdy na škodu. Strašidelnost 4/4 Brutalita 0/4 ()

Blue.Shark

Ohromné překvapení. Od dob Znamení první film, který pracuje s atmosférou tak perfektně, že jsem nevydržel sedět na židli. I přestože je od poloviny filmu jasné, o co jde, tvůrci dokázali husarský kousek: film při rozuzlení neztratí ani špetku napětí či zajímavosti. Zároveň je to po dlouhé době první film, u kterého jsem se vylekal tak, že jsem se nebyl schopný pohnout; i za to může velmi promyšleným způsobem budovaná atmosféra. Také musím vyzvednout do nebeských výšin dobře napsané postavy, které prochází určitým vývojem, přičemž je tento vývoj dost dobře uvěřitelný. Rád bych si tenhle film vymazal z paměti a okamžitě se na něj podíval znova. ()

Game90

Nakoľko som nezisťoval informácie o filme, sedel som ako prikovaný a v nemom úžase sledoval čo sa bude diať. Po dlhom čase výborný sci-fi thriller o mimozemšťanoch. V rodine sa dejú podivné veci, ktoré sa časom stupňujú...napätie, lakačky všetko fungovalo..... ()

Wardan

Osobně se považuji vůči hororům za minimálně průměrně odolného a málokdy se u nějakého opravdu bojím. Ale jak příjde na únosi mimozemšťany je ze mě rozklepaná troska (po Čtvrtém Druhu jsem nemohl usnout). Takže i přes unylou režii a blábolivý a nesmyslný scénář jsem měl opravdu nahnáno. Scott Charles Stewart se od Kazatele nijak nezlepšil, má jen štěstí, že u takového námětu mi stačí opravdu málo, abych probděl noc. ()