Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

PetrPan

Hodně zmrvené pokračování filmového přepisu známé počítačové hry, trapní herci a zfušovaně nasnímané souboje, snad jen pro skalní příznivce Mortal kombatu to může být něčím zajímavé ()

Ratemus

Jak byla skvělá jednička, tak dvojka je úplný opak. Téměř žádné souboje a když už jsou, trvají deset vteřin a jsou nepřehledné a sestříhané. Postavy jsou nudné a nic jim nevěříte. Většina osazenstva byla přeobsazena výrazně horšími herci, možná věděli, proč už v tomhle nehrát. Přibyly nové postavy, které jste zrovna vidět nechtěli. Film ztratil tu super atmosféru první dílu, efekty jsou laciné a film nudí, toto už není Mortal Kombat. ()

Vitason

Možná že ani sami tvůrci netušili, jak bude podtitul Vyhlazení trefný, protože hned prvních pět, kdy zjistíte, že Raidena a Sonyu hraje někdo jiný a kdy Johnnymu po první ráně zakroutí krkem, je totální vyhlazení všech diváckých nadějí. Vyhlazení se snaží o jakýsi příběh, který je ovšem stejná vata jako v obyčejném pornofilmu, akorát vás mezihry nenavádí k sexu, ale k bitkám, takže koncepce prvního dílu je docela dodržena, ale v jedničce ta bezpříběhovost působila roztomile. Bitky jsou dle mého horší než v prvním díle a některé kostýmy byly až směšné. O efektech nebudu radši ani mluvit. K prvnímu dílu mě váže nostalgie. Ke dvojce vůbec nic. Hvězdička za main theme, song od Scooteru a půvabnou Kitanu. ()

Bachy odpad!

...a tak stupidita dostala jméno Mortal Kombat 2. Christophera Lamberta nahradil ve dvojce zmutovaný neschopný prďola, který všechny neustále poučuje a chrlí jednu tvrdou hlášku za druhou. Svoje:"Jsi slabý, nepoučil ses." si měl tentokrát schovat pro režiséra téhle patlanice. Je ohromně pochvalné, že se pan Leonetti pokusil nacpat do filmu nové postavy, ale pojďme si tyto charaktery prohlédnout trošku zblízka. Takže máme tu pana Zlého, který se směje a dělá bu na všechno okolo, aby ho pak zkopal číňan, který se umí proměnit v draka. Naštěstí si pan Zlý taky vzpomněl, že se umí proměnit v draka a tak to bylo alespoň "napínavé". Další postavy: Prase s mačetou, kentaur s megaocasem -> haha. Pak je tu černoch s robotickýma rukama, které mají takovou sílu, že.....že vůbec nic, protože stejně někoho skope až když je sundá. No a vrcholem je u mě paní Šlehavá. Ta totiž má tak dokonale nemyté vlasy, že útočí průdkým pohybem hlavy, při níž její supervlasy srazí k zemi protivníka. Do toho všeho lidi cestují v lítací kouli, kde zatáčí velmi podivným způsobem. Pokud se chcete zasmát, je tohle skvělá volba a navíc vám tu opět zahrajou tu super písničku. ()

klerik

No, boli tam pekné herečky... Ale inak fakt bieda. Vsadenie na príbeh bola najhoršia voľba. A snažiť sa vysvetliť vsťahy medzi figúrkami na bojovanie bol vrchol. A čo urobili najlepšiemu mlátičovi z hry Johnnymu, je neodpustiteľné... Tie 2** sú za tých niekoľko nových postáv vo finále - nostalgicky som si zaspomínal na hru... ()

FrodoF

Jedna hvězdička za hláškojícího negra s železnýma rukama. Jinak je to ultra mrdka, jejiž zápletku podle mě sénáristé vymýšleli pod vlivem drog a za jeden večer. Pobavíte se maximálně s alkoholem v krvi. ()

SeBig

GUILTY PLEASURE n3. ,,Země byla stvořena za šest dnů! Tak bude také zničena!" ,,to není dobrý.." Je to tak blbej trash, až to uplně miluju. Baví mě ty hlášky jako ,,máš smůlu zemřeš!", nespočet postav z Mortalu (nejoblíbenější byl pro mě Motaro), hodně fightu s parádní hudbou, béčkovej vizuál..stejně jako Batman a Robin je to sračka, ale já to zbožnuju protože jsem si na tom ujíždel jako malej a vždy rád pustím znova. Škoda že neudělali trojku. ()

Chrustyn

Aneb jak zmrvit úspěšný a relativně slušný snímek. Ptákárna na entou se špatnými herci a ještě horšími akčními scénami. ()

heyda

Pokračování suprové jedničky se bohužel moc nezdařilo, ale tak trochu z nostalgie a za závěrečnou scénu :-) 3 hvězdičky ()

honajz odpad!

Bože, za co? Trapné, nelogické, až se člověk za ty bláboly a dementí výkony na úrovni amatérského filmu 5. D základní školy styděl. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/mortal-kombat-2.html ----- Druhý díl začíná přesně tam, kde jsme hrdiny opustili v prvním díle. Jenže tentokrát jde o tak trochu jiné hrdiny.   Bože, za co? Trapné, nelogické, až se člověk za ty bláboly a dementní výkony na úrovni amatérského filmu 5. D základní školy styděl. Máme zde stejné hrdiny jako v prvním díle, ale jen některé hrají stejní herci. Např. Christophe Lambert zde naštěstí nehraje. Hrdinové se stali pitomější. Poté, co kdoví proč turnaj nepřinesl nakonec kýženou záchranu Země a brány zla jsou netušíte proč opět otevřené, musí se naše skupinka vydat (zorbingem v tunelech pod zemí) do země na druhé straně a se zlem opět bojovat, Celou dobu jsme svědky naprosto nesmyslných soubojů, každou chvíli se nějaký zlý bojovník objeví zcela bez ladu a skladu, aby se mohlo bojovat, ale zcela to postrádá logiku. Navíc dialogy jsou typu: Musíte jít tam a tam. Ne, ne vlastně tam nechoďte. Běžte jinam. Nebo přece jen běžte tam. A taky radši sem a tamhle, Bohové mi lhali. Jsem svůj bratr. Jsem její dcera. Jsem tvoje mrtvá matka. Ten zloduch je můj bratr. Skutečně to často zní jako z Cimrmana.  A k tomu další nelogičnosti typu - holka bojuje v blátě, jednu chvíli je tedy od bláta, v dalším záběru má ale vše čisťounce vyprané!    Disk je naprostá mizérie! Nesjížděl jsem dabing, bonusy tu nejsou, ale ty české podtitulky!  Chybí u nich totiž háčky, takže není rozdíl mezi slovy přát a prát, už vůbec netuším, co je slovo 'preci' (ono ani přeci totiž není spisovně), a v celku je v těch titulcích takových pravopisných chyb, že je musel vytvářet Tatar nebo nějaký Zorg, ale Čech rozhodně ne. Však se pár ukázkami pokochejte také. ()

HellFire odpad!

Prvni film nebyl žádný hit, ale poměrně nezávadné a mozek nepřehřívající převedení hry do filmového světa. Druhý díl je ale s přehledem tak špatný, že je užitečnější dívat se 90 minut do zdi. Dialogy typu - "To je co?" "Takhle se představuji." jsou na úrovni základní školy. ()

eraserhead666

Ten příběh je tak prostince hloupoučký, že je největším negativem filmu snad to, že tam vůbec nějaký je. Měli je nechat jen se mlátit a bylo by to vcelku fajn. Zklamání z přeobsazení většiny postav z jedničky nezachrání ani stále švihácká Talisa Soto ani má oblíbená skladba od Scooter. ()

SOLOM.

Tak v tomto případě mi samozřejmě nezbývá nic jiného, než souhlasit, že toto pokračování se opravdu hrubě nepovedlo. Většinu děje jsem se dokonce dost nudil a to jsem se těšil na další slušnou akční nálož. Některé souboje byli ještě dobré, ale v tomto případě nejvíc zklamali digitální efekty, přeobsazení a svým způsobem i samotný příběh. Už to prostě nebylo ono. Takže tentokrát nedám ani průměrné ohodnocení… ()

Ištván87

Po zralé úvaze tomuto "filmu" dávám přeci jen jednu hvězdičku. Za to, že jsem měl takřka 90-ti minutovej záchvat smíchu. A Street Fighter dopadl možná ještě hůř. ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)