Mortal Kombat 2: Vyhlazení

• Česko Mortal Kombat 2 (více)

Mortal Kombat 2 je novým dobrodružstvím, které začíná tam, kde předchozí film skončil. Odvážní bojovníci musejí opět čelit protivníkům ve službách nelidského Shao Khana, vládce Vnějšího světa, který prorazil vesmírný tunel mezi Vnějším světem a Zemí, aby ji ovládl. Jeho Armádu temnoty vedou nemilosrdní bojovníci s nadpřirozenými schopnostmi - Sindel, kdysi krásná královna, nyní hrozné ztělesnění smrti, obrovský kentaur Motaro a ninja Ermac, mistr telekinetických sil. (oficiální text distributora)

stub odpad!

Jednička byla "jen" bez chuti a bez zápachu. Tohle je vysloveně stinker - ale už je to zas natolik bizarní, že to může být vtipné. Koho baví čumět na co nejblbější filmy, může si hodnocení nahradit třemi, možná i čtyřmi hvězdami:) ()

5150

Na stejné úrovni jako jednička... Za velkou pochvalu stojí soundtrack, za malou pak akce a speciální efekty... Příběh a hlášky jsou však o ničem... ()

malylada

Opravdu tak příšerné? Na základce to u mě předčilo snad i jedničku. Je pravda, že už to byl velký bizárd a aby to mělo hlavu a patu, musel by se toho chopit prvotřídní režisér. Postav z Mortalu je ještě více, masky se mi líbily a akce nebyla nejhorší. Já s tímto kouskem nemám problém, viděl jsem hodně horších béček......5/10 ()

adamo_znk

Film výhradně pro fanoušky hry! Celkem slušně se drží herní předlohy co se týče charakterů a jejich bojových stylů, kde vidíme u jednotlivých postav během bojů přesně jejich konkrétní speciální údery a fatality jako ve hře. Jinak je to ale neskutečná slátanina, kterou při sledování provází fyzická a psychická bolest! Nechápu proč Johny Cage umře uplně nesmyslně po 3 minutách filmu, nechápu proč si za celej film Sheeva nezabojuje a nakonec na ní jenom spadne náký haraburdí a hlavně nepochopim, proč se nakonec Liu Kang a Shao Khan proměněj v ty zhovadilý dinosaury. Na druhou stranu musim uznat, že vymačkat příběh podle hry která příběh skoro nemá je nelehký úkol! ()

Ouwen

Všeho je víc. Tady se s ničím fakt nikdo nesral. Zamrzí, že herci byli obměněný (i když ti kteří tu jsou, furt super), jsou zde hlášky, nečekaná úmrtí, luxusní twisty, je to opět kurevsky zábavný a i soundtrack je o poznání lepší a nadupanější, nenudil jsem se. U obou to byla zábava, jen to prostě není můj typ filmu. Těším se na ten novej s Taslimem! ()

Seabeast

Johnny Cage sice hned v úvodní scéně zhebne (no jo spoiler), ale ač je Mortal Kombat 2: Vyhlazení o dost větší srajda než kultovní béčkový prvníl díl, tak mi kvalitativně přijdou zhruba nastejno. Proto moc nechápu zdejší stádovité odpadování, rozčarování a šedou barvu. Podobně akční, podobně přitroublý, podobně zábavný (svoji demencí), podobně... OK už držím chlebárnu. FIGHT! ()

M.Macho

Druhý díl je naprosto špičkový!!! Co v jedničce fungovalo - tady nefunguje! Třeba taková zbytečná věc jako scénář (u prvního dílu se o takové věci dalo aspoň hovořit), ale tady nějak vynechávají slovům významy a větám vyznění. Je to k smrti směšné. Hudba, která u prvního dílu rajcovala diváka k tomu, že kickoval a punchoval s postavami - tady jde o pochybný kompilát (zazní i super Scootři). Ale co se musí dvojce nechat - to je ta hvězda je přehršel postaviček ze hry a podivný godzillý závěr... Kdybych byl Lambert - udělám to samé - uteču! ()

corpsy

To isté ako časť prvá. Rázny elektronický soundtrack, súboje face to face, pestrý výber rozličných postáv, ale...lacnejšie a amatérskejšie vyzerajúce. ()

DDT

Diagnóza : pokud je vám víc než osm let a dokoukali jste to do konce, máte silné sklony k masochismu. ()

Seejey8 odpad!

Je mi z tohohle hnusu špatně.. jednička se musí stydět za svého "cool" nástupce .. Akce byla fakt směšná a dialogy k zblití. Prostě fraška ()

SaNcHeZ_cz odpad!

Mortal Kombat meets Power Rangers. Po ještě místy koukatelné jedničce přichází naprostá břečka, která většinu času připomíná rádoby dospělejší verzi Power Rangers. Děkuji, nechci. ()

Terter odpad!

Tak tohle je opravdu zhovadilost, od "triků" přes "herce" až k "příběhu". Z celkem koukatelné jedničky tu nezbylo naprosto nic. Co však přibylo a zabíjí to celý film, je urputná snaha předvést ve filmu co nejvíce bojovníků z legendární hry. Výsledek: totální zhovadilost. ()

sta odpad!

Dodnes nepochopím, pro koho jsou tyhle filmy určený. Asi pro milovníky Tygřích spárů 257 a Amerických ninjů 400. Nesmyslný film. ()

Redlum odpad!

Jelikož jsem jeden čas hru Mortal Kombat pro odreagovaní i hrál, byl jsem mile překvapen prvním filmovým zpracováním, které je podle mě hodně dobré. To co ale vzniklo po něm je obyčejná stupidní nastavovaná kaše, jejíž konzistence je nevábná. Trapný scénář, trapné triky, trapné herecké výkony=trapný film. Jestli tohle není odpad, tak už nevím... ()

gogos

Klasik Lambert tu neni, charakterove Jax nema na Johnyho Cage v zadnym pripade, zustal prkenak Shou a nova Sonja je snad jeste horsi, jak predchozi. Uz todle nepredpovida nic dobreho... Hudba si stale drzi vysoky standart, kamera tez. Z bojovky mozna film zasahuje az zbytecne moc do psychlogickych a charakternich sracek, ktere jsou stejne na nulove urovni. Efekty take nepatri k nejzdarilejsim, a tak jedinym plusem je naprosto uzasna rukavice Jaxe... Jestli si nekdy na neco clovek vzpomene z druheho dilu, tak je to Jax a jeho ruka... ()

BloodyVamp odpad!

Hrůza a děs. Po skvělé jedničce, která patří k nejlepším béčkům vůbec, obrovské zklamání. Většina rolí přeobsazena, všechny postavy jsou k smíchu. Dokonce zklamává i v akci, která byla největším tahounem jedničky. Katastrofa !!! ()

Bat55

Toto pokračovanie nemalo nikdy vzniknúť.Klišé,zlé akčné scény,zlá kamera a neuveriteľne nudný spád a dej filmu sa tomuto dielo nedajú vziať.OK,jednotka mala svoje kúzlo,dvojka je už len preto,lebo bola jednotka úspešná.Neuveriteľne naívne,nezaujímavými dialógmi precpatý druhý klišovitý nudný diel slávnej B-jednotky.Toto je už Cčko či už možno aj Dčko./15%/ ()

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

Hvězda Raidu v novém Mortal Kombat

11.07.2019

Herec Joe Taslim (The Raid, Rychle a zběsile 6) byl obsazen do role Sub-Zera v připravovaném rebootu akčního Mortal Kombat. Taslim, který v minulosti reprezentoval Indonésii v judu, se naposledy… (více)

MK3 sa začne nakrúcať

MK3 sa začne nakrúcať

09.08.2005

Séria Mortal Kombat, ktorú solídne započal Paul W.S. Anderson a rozdrvil John R. Leonetti, sa čoskoro stane trilógiou. "Trojku" s podtitulom Devastation nakrúti istý mink - režisér, ktorý už má na… (více)