Sonjoe

Dost mi to pripominalo film Co by Kdyby a tiez film Základ rodiny. Mam rad taketo vztahove ukecane filmy, zvlast ked su osadene do Vianoc. A tu tie Vianoce boli velmi gycovo, ale pekne znazornene. Taka pohodka na uprsany alebo usnezeny predvianocny vecer. Prijemne, miestami zabavne, miestami vazne. 70% ()

k.rakonos odpad!

nedokoukáno pro naprostou nudu, nezajímavost. Asi jsem si měl dát práci a vydržet více jak půl hodinu, ale prostě se nedalo... ()

hujerita

Jednoducho som to nedopozeral a ani moja polovička takže dve hviezdy je až moc pre túto akože komédiu. Sorry ale nepodarilo sa. ()

negativ

Kýčovitá vánoční jednohubka, která nám kupodivu chutnala. Takové filmy k vánocům patří. Tak to tady tak hnidopišsky neřešte... ()

PanIncognito

Obsazení je skvělé (především Diane Keaton je solidní), ovšem to nestačí. Inspirace snímkem Láska nebeská je příliš nápadná. Jenže zde chybí humor a přebývá kýčovitost. Snímek je předvídatelný a tempo také není moc pořádné... :-| (viděno s 2. dabingem) ()

pupidup

Taky Vam tak leze na nervy D. Keaton?? Prijde mi,ze snad nikdy neumela poradne hrat. Ostatni celkem v pohode. Vanocni oddechovka. Nejlepsi herec byl pes. 😁 ()

Matdodo

Když běžel tenhle film v televizi,balil jsem vánoční dárky a přiznám se,upřímně mě překvapil.Pohodová atmosféra,skvělé obsazení,dobře natočené,vtáhne do děje.Rozhodně lepší film,než napovídá zdejší hodnocení! Normální rodinu s normálními problémy čeká vánoční slezina,a ted' jak to ve zdraví přežít,to je oč tu běží.Líbilo se mi to,hodí se přesně do frmolu před vánocemi.Ale pozor,pokud nemáte rodinu,děti,problémy,něco za sebou a smysl pro cit,bavit vás to nebude,Takže pryč od toho a nepouštět. ()

romulos001

Více než důstojný následovník, nebo chcete-li epigon Lásky nebeské. Film, který je vlastně postaven velmi obdobně (jen rámec příběhu je tvořen členy rodiny, jimž sekunduje černý policista). Minipříběhy každého hrdiny se postupně slévají jako říčky do jednoho proudu. Nutno říci, že ony minipříběhy jsou na jednu stranu vlastně nevěrohodné, na druhou si každý z diváků může nalézt svého hrdinu, svou polohu, svůj životní příběh. Konec je sice dle očekávání sladký, snad až moc (jako u Lásky nebeské), ale jinak je příběh nečekaně hořký, a to i ve chvílích, kdy si již myslíte, že bude vše zalito štěstím - rodinná večeře v domě se stává vlastně jakýmsi katalyzátorem frustrací a bolestí všech hrdinů. Svým hořkosladkým pojetím je film tak trochu příbuzným českých hořkosladkých filmů (Pelíšky, Kolja …), tak snad proto je mi tolik sympatický. A během Vánoc je to příjemné vyšlápnutí ze všech pohádek. ()

Amy Rich Roll

To není ani nuda, to je bída bez špetky roztomilosti, vtipu nebo čehokoli minimálně zajímavého. Dlouho jsem neviděla takovou tragédii. Dobří herci v hodně, ale hodně špatném filmu... už jen z hecu k sobě samotné jsem to dokoukala, ale stálo mě to hodně sebezapření. ()

ArdeliaLortz

Tak mám další oblíbený vánoční film. Láska nebeská je první a teď mám druhý. Jo, byl trošku předvídatelný, ale tak strašně mé cynické srdce zahřál.... Navíc to parádní herecké obsazení. ()

Marrakech86

Film je naprosto famózně herecky obsazen, ale to je asi tak všechno. Příběh je nudný, jedna rodina každý má nějaký problém a na konci vše vyřeší , protože jsou Vánoce... ()