Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  ***

  Trošku dramatická rovina filmu, která odhaluje, že pan Rudolf Hrušínský byl opravdu herec s velkým H(16.9.2008)

 • duklak2
  ****

  Mistrovský Rudolf Hrušínský v roli pacienta na infekčním oddělení. Nezapomenutelná hláška Salmoneloza-Hovnoza.(15.6.2008)

 • gouryella
  ****

  Opet vyborny R. Hrusinsky v roli, ktera mu perfektne sedla. Nepamatuju se, ze by mi nejaky film z nemocnicnicniho prostredi ucaroval vice - hlavne proto, ze se nebere moc vazne.(24.7.2002)

 • Vodnářka
  ****

  Jak řekl sám primář: "Nejhorší je, že ten dědek si v životě strašně vytrpěl. A teď, na starý kolena, když se těšil, že bude mít klid, že si zajde na pivo a tak, tak ho tady držíme zavřenýho..." Příběh muže, který se snaží vzepřít přísným pravidlům infekčního oddělení nemocnice, odkud stejně ani nemá kam jít. S osudem se ale vyrovnává s humorem, přátelským postojem ke všem v okolí i snahou pomoci svému 'spolubydlícímu'.(4.8.2010)

 • Anderton
  ****

  Trochu melanchólie, trochu depky, trochu nostalgie a trochu trpkej životnej reality. Pozor, vizita je dráma, na to bacha, nečakajte žiadnu treskutú komédiu, v ktorej bude Hrušínsky hláškovať. On aj hláškuje, ale je to všetko ako keby cez slzy a v podstate smutné. Jeden z vrcholných Hrušínskeho životných výkonov. Vidieť tento film už možno nikdy nebudete chcieť znova, ale určite nie preto, že by sa vám nepáčil. Ono z filmov z lekárskeho prostredia sa ťažko stávajú televízne evergreeny.(14.8.2012)

 • - Ľudovít Grešša, který ztvárnil dědka Bartůněka, neovládal češtinu, proto jej při postsynchronech nadaboval Ota Sklenička. (funhouse)

 • - U filmu byl jako odborný asistent přítomen MUDr. Jan Cimický. V několika záběrech je také možné jej zahlédnout. (mchnk)

 • - Snímek byl natočen na motivy knihy "Vizita" od Adolfa Branalda, stejně jako další film Karla Kachyni Sestřičky (1983). (sator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace