blazma

Tak trochu se film snaží vydělat na značce jménem Jason Statham. Nic méně celkově ten film, ať už to zní sebevíc šíleně, nestojí za takové houby jak to na první pohled může vypadat. Fakt se na to dobře koukalo. ()

PTomA

Scénáristický odpad, který se bere moc vážně, zároveň si ale nepamatuju, kdy jsem se naposledy tak bavil u akčního filmu. 5.5/10 ()

JenYu

Dlouho jsem film odkládala, což byla evidentně škoda :) Dost mi totiž tahle taškařice sedla. Spasitel Jason a gigantické podmořské monstrum v hlavních rolích tu hrají hru na kočku a myš, která mě velmi bavila. Od takových filmů nečekám psychologický přesah, jen depresivní odvíjení děje a záchranu světa v poslední vteřině - a to mi film do puntíku splnil :) ()

rodier

Dost jsem se na tenhle snimek tesil, bohuzel je to tak 2/5  - milovnici Stathama, jako jsem ja 3/5.  Hlavne je skoda ze to dost hrajou na tajemno jako ze.. co to tam bude za zvire.. a pritom to predem odhali uz v nazvu.. to je dost skoda :( ()

Plaque

Keď nič nečakáš, neprekvapí ťa, že ani nič nedostaneš. Teda okrem toho brainwashingu, ale ten som tak trochu aj čakal. Ach, idem spať celkom oddýchnutý, posledný nech zhasne. ()

wowylgu313

Jelikož vyšla dvojka tak jsem si musel osvěžit paměť prvním dílem ... no .... pane bože. Takhle... dát tomu kolonky Fantasy, Sci-fi, Komedie. Tak to naprosto chápu... šílená "parodie" s miláčkem Jasonem. Od samotného začátku do konce budete jen zírat co je to za nereálnou "sra***" ... nemáte moc šanci vydechnout protože tady se potopite 12 km pod vodu jak když zadržujete dech v rybníce v Domažlicích. Žralok tady v příběhu filmu mění velikost dle toho jaký záběr zrovna kamera zabírá a jak se to zrovna hodilo do střihu nějaké další nedomyšlené blbosti. Takhle ... zařadit to mezi béčka nejde, pořád je to z jistého úhlu představivosti koukatelné a dobře obsazené. Jen je opravdu prostě nutné to brát jako podprůměrnou komedii. Dávám 35-40% a jsem zvědavý na přítomný druhý díl ... :D ()

jack_scott

Velká ptákovina, ale rozpočet je celkem vidět, a občas tam jsou fajn hlášky...Celkově iracionální jednání většiny postav je opravdu iritující....Jasně, je to fakt BÉČKO a skoro až céčko....Masakr. No, 40% a **. ()

stihac10

Ano, je to totální béčko a kravina. Ale! Zábavné béčko! Škoda žádné krve, R by tomu slušelo mnohem víc.. 7/10 ()

kaesko

První část filmu se mi líbila opravdu hodně, zajímavé, nic přehnaného, na úrovni. Druhá část byla již jen trapná... mnoho zbytečných akčních scén, všechny problémy vyřešil jen jeden člověk. Prostě z dobře vyhlížejícího kousku se stal jen nudný a předvídatelný film o ničem. Škoda. ()

Oveckin8

Po delší době píšu nějaký komentář jelikož nebyl čas a sledoval jsem jiné věci. Takže z kina jsem po tomhle filmu odešel velmi spokojen. Samozřejmě to nemá na legendární čelisti přesto si myslím, že Jason Statham a jeho kolegové odvedli velmi slušnou práci. Nečekané scény které byly ve filmu byly velmi překvapující protože jste se dívali a najednou se tam zjeví obrovský žralok :D. Takže abych to shrnul, tenhle film přináší všechno co má (akci,srandovní hlášky, dobrý příběh a napínavé scény). Pokud si chcete o víkendu zajít na nějaký dobrý film určitě se nebojte jít na tohle. Z kina určitě odejdete spokojeni a nebudete naštvaní za vyhozené peníze. Za mně určitě pěkných 78%. ()

Naghavi

Komedie s megasharkem, na letní odreagování se v kině...Stathamovi role sedla, mám ho v oblibě, bez něj bych ale 3 hvězdičky nedal...Edit : Po druhém shlédnutí ubírám hvězdičku, kokotina... ()

Ace.A.T.L.

Je to koukatelný, je to akční, určitě to stálo haldu prachů tak to neni nic podprůměrnýho. Ale taky to neni žádnej mega trhák. Je to vlastně hodně potuněnej příběh od Spielberga, kdy banda maníků zabíjí přerostlýho žraloka(víme? Snad jo). Samozřejmě doba jde kupředu a tak možnosti jsou jinde, jak s lovem žraloků, ale i s filmovým spracováním lovených žraloků. Já jsem se bavil. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU ()

brasek

Asylum? Nie! Ale skoro taká istá TRAGÉDIA! Primitívny scenár, absolútne prehnané scény, ani štipka ochoty filmárov o realitu, bez logiky a dlhšiu dobu nechcem vidieť žiadny film s Jasonom Stathamom, pretože nabudúce z neho urobia Megamana čo prefacká Supermana. Finálna scéna totálna kravina (vrtuľou miniponorky rozrezať brucho žralokovi, vykopnúť sklo ponorky pod tlakom vody, výbuch v otvorenom oceáne neublíži a potom mu ručne vypichnúť oko), naozaj neviem čo berú filmári za drogu. ()

rigby

Béčkový film, ale docela kvalitní. Parádní příšera a nic dalšího už není potřeba. Standartní lehká zábava, jejíž průběh lze dopředu snadno odhadovat. Výplach hlavy a nic dalšího. ()

veverysiak

Ja viem, že štyri hviezdy sú podľa všetkého prehnané, ale som príjemne oddýchnutý a po niekoľkotýždňovej filmovej absencii som potreboval práve toto, tento kúsok nie je pre intelektuálov a ak z nich nejaký na superžraloka predsa len zablúdil, celkom ho aj ľutujem, absolútna letná oddychovka s totálnymi nezmyslami, niekoľkými podarenými hláškami, ale zasa s parádnym Jasonom, ktorý sa zas konečne v niečom mohol vyžiť, na môj vkus priveľa okatej počítačovej vizualizácie, ale som momentálne nenáročný, takže 75%. ()

Grázl83

Totálně hloupý scénář bohuzel nezachránila ani režie, která je velmi průměrná, nezáživná. Velmi by mě zajímalo, jestli i v knižní předloze je tolik nesmyslných momentů jako ve filmu. Např. nechápu, jak se může žralok který má délku přes 20m dostat téměř pár metrů od břehu, zřejmě asi plul zanořeny v písku. Velmi slabé 2* ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident